Czwartek, 30 czerwca 2016. Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

Wyniki i tabela

Wszystkie wyniki oraz aktualna tabela rozgrywek dostępna tutaj.

Bieżąca kolejka

  • MKS Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka
    2015-05-30 godz. 17
  • Jagiellonia II Białystok - KS Wasilków
    2015-05-31 godz. 13
  • ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap
    2015-05-30 godz. 17
  • Start Działdowo - Puszcza Hajnówka
    2015-05-30 godz. 17
  • Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek
    2015-05-30 godz. 17
  • Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów
    2015-05-31 godz. 15
  • Huragan Morąg - Concordia Elbląg
    2015-05-30 godz. 17
  • MKS Korsze - Znicz Biała Piska
    2015-05-29 godz. 17
  • Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
    2015-05-30 godz. 18
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Olimpia Zambrów 32 84 27-3-2 87-19
2. Olimpia Elbląg 32 83 27-2-3 87-15
3. Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 32 78 25-3-4 75-22
4. Sokół Ostróda 32 59 17-8-7 52-32
5. MKS Ełk 32 55 16-7-9 67-51
6. Znicz Biała Piska 32 52 15-7-10 60-47
7. Jagiellonia II Białystok 32 51 15-6-11 57-39
8. Concordia Elbląg 32 41 11-8-13 32-44
9. Olimpia Olsztynek 32 40 10-10-12 38-48
10. Huragan Morąg 32 37 9-10-13 41-45
11. KS Wasilków 31 36 9-9-13 26-42
12. ŁKS 1926 Łomża 31 36 10-6-15 46-62
13. Warmia Grajewo 32 31 7-10-15 33-54
14. Rominta Gołdap 32 31 9-4-19 31-56
15. MKS Korsze 32 31 8-7-17 43-68
16. Dąb Dąbrowa Białostocka 32 25 5-10-17 28-56
17. Start Działdowo 30 16 3-7-20 23-55
18. Puszcza Hajnówka 32 12 3-3-26 17-88
zobacz wszystkie wyniki i pełną tabelę »

Bieżąca kolejka

  • Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Warmia Grajewo
  • Znicz Biała Piska 3-1 Sokół Ostróda
    Michał Świderski 2, Daniel Świderski 51, Konrad Radzikowski 73 - Maciej Szostek 42 (k)
  • Concordia Elbląg 1-0 MKS Korsze
    Paweł Bociej 83 (s)
  • Olimpia Zambrów 2-0 Huragan Morąg
    Przemysław Jastrzębski 37, Kacper Lachowicz 90
  • Olimpia Olsztynek 0-0 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
    2015-03-03 17:00:00
  • Puszcza Hajnówka 0-7 Olimpia Elbląg
    Tomasz Tuttas 9, 37, Łukasz Pietroń 26, 88, Krzysztof Iwanowski 45, Jakub Bojas 70, Kamil Graczyk 79
  • Rominta Gołdap 3-1 Start Działdowo
    Patryk Rynkiewicz 13, 66, Mariusz Łapiński 41 - Walerij Sarmont 31 (s)
  • KS Wasilków 1-0 ŁKS 1926 Łomża
    Piotr Skiepko 66
  • MKS Ełk 3-2 Jagiellonia II Białystok
    Bartłomiej Wierzbicki 31, 60, Kamil Jackiewicz 83 - Pawieł Sawickij 13, Kacper Piechniak 32

Galerie

  • Powrót do kolebki polskiego triathlonu [Zdjęcia i relacja Z EuCO Susz Triathlon 2016]
  • W Starych Jabłonkach Canarinhos mistrzami Polski w siatkonodze
  • Rajd Warmińskie Szutry. FOTORELACJA
  • Grand Slam 2016: Złoto dla Łotyszy, Brazylijczycy ze srebrem i brązem!
  • Grand Slam Olsztyn 2016: Złoto dla Niemek, Polacy odpadli przed finałami [RELACJA NA ŻYWO]
  • Grand Slam 2016: Szalony dzień pełen emocji i niespodziewanych wydarzeń!
  • Grand Slam 2016 w Olsztynie! Dzień pierwszy: Kwalifikacje kobiet [RELACJA NA ŻYWO]
  • Złoto dla dziewcząt z Sokoła Działdowo [zdjęcia, film]
  • Reprezentacja Polski odlicza dni do Grand Slam Olsztyn 2016! [FILM]
  • Mistrzostwa Strefy Północnej w Motocrossie