Piękny comeback piłkarzy Stomilu

2016-11-05 16:00:30(ost. akt: 2016-11-05 21:33:33)

Bytovia na samym początku spotkania wyszła na prowadzenie, ale to piłkarze Stomilu cieszyli się ze zwycięstwa 3:1 po ostatnim gwizdku sędziego.
Stomil w sobotę (05.11) podejmował u siebie piłkarzy Bytovii Bytów. Już w 5. minucie Łukasz Wróbel strzelił bramkę dla gości. Olsztynianie ruszyli do odrabiania strat. W 34. minucie kontaktową bramkę dla Stomilu zdobył Grzegorz Lech, Tuz przed przerwą drugą bramkę dla Stomilu zdobył Łukasz Jegliński.

Stomil drugą połowę meczu zaczął tak samo dobrze , jak zakończył pierwszą i w 55. minucie trzeciego gola dla Olsztynian zdobył Krzysztof Szewczyk.