Totalna porażka Stomilu Olsztyn ze Śląskiem przy pełnych trybunach!

2015-08-12 21:27:58(ost. akt: 2015-08-12 23:00:24)

Stomil Olsztyn przegrał 1:5 ze Śląskiem Wrocław w meczu 1/16 finału Pucharu Polski. Wszystkie bilety na ten mecz zostały wyprzedane, na trybunach stadionu Stomilu przy al. Piłsudskiego w Olsztynie zasiadło blisko 3 tys. kibiców.
Wielkie wsparcie nie pomogło. Biało-niebiescy przegrali ze Śląskiem Wrocław aż 1:5. W 22. minucie Rafał Remisz strzelił honorowego gola.

Pierwszy gol na konto gości padł już w 6. minucie spotkania. Po rzucie rożnym piłkę do bramki Skiby wpakował Piotr Celeban. Goście z wielką łatwością wjechali w pole karne również w 12. minucie i ostatecznie na pustą bramkę uderzył Kamil Biliński. Piłkarze Stomilu skutecznie zaatakowali bramkę przeciwnika w 22. minucie, ale niestety nie musieli długo czekać na kontrę.

W 26. minucie spotkania bramka Petera Grajciara - płaski strzał z 20 metrów tuż przy słupku bramki Skiby - ostudziła nadzieje. Do bolesnego wyniku 1:4 doprowadził w 76. minucie Flávio Paixão, strzelając główką. Znów goście mieli bardzo dużo swobody w polu karnym Stomilu.

W doliczonym czasie gry (2 minuty) Mateusz Machaj po rzucie karnym ostatecznie podbił wynik na 1:5. Totalna porażka Stomilu Olsztyn przy pełnych trybunach... Trzymamy kciuki za kolejne spotkania!