Stomil wygrał z Pogonią w Olsztynie. Padło aż pięć bramek

2015-03-21 15:04:47(ost. akt: 2015-03-22 09:49:23)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Stomil Olsztyn pokonał przed własną publicznością drużynę Pogoni Siedlce 3:2. Przypomnijmy, że był to ostatni, wiosenny mecz olsztyńskiego zespołu na stadionie na Piłsudskiego.

W sobotę podopieczni Mirosława Jabłońskiego podejmowali przed własną publicznością drużynę Pogoni Siedlce. Wynik spotkania goście otworzyli już w 5. minucie za sprawą Michała Ogrodnika. Strzałem sprzed pola karnego, w 36 minucie wynik wyrównał Łukasz Jegliński.

Jednak już kilka minut później, na prowadzenie ponownie wyszli gracze Pogoni - Piotra Skibę pokonał Antonio Calderón. Tuż przed końcem pierwszej połowy, do remisu doprowadził Tomasz Wełna. W drugiej połowie, ostateczny wynik w 58. minucie ustalił Dawid Szymonowicz.