III liga podlasko-warmińsko-mazurska - wyniki
ogółem
dom
wyjazd
Drużyna
M
Pkt
Z-R-P
Br
Pkt
Z-R-P
Br
Pkt
Z-R-P
Br
1.
Olimpia Elbląg
20
51
16-3-1
67-7
26
8-2-0
24-3
25
8-1-1
43-4
2.
MKS Ełk
20
45
14-3-3
42-14
23
7-2-1
21-5
22
7-1-2
21-9
3.
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
20
42
12-6-2
56-18
23
7-2-1
36-8
19
5-4-1
20-10
4.
Huragan Morąg
20
42
13-3-4
40-14
24
8-0-2
24-6
18
5-3-2
16-8
5.
ŁKS 1926 Łomża
19
38
12-2-5
45-25
22
7-1-2
24-14
16
5-1-3
21-11
6.
Sokół Ostróda
20
38
12-2-6
48-30
20
6-2-2
22-15
18
6-0-4
26-15
7.
Znicz Biała Piska
20
34
9-7-4
34-20
19
5-4-1
21-10
15
4-3-3
13-10
8.
Wissa Szczuczyn
20
32
9-5-6
32-26
16
5-1-4
17-14
16
4-4-2
15-12
9.
Jagiellonia II Białystok
20
30
9-3-8
25-27
14
4-2-4
11-10
16
5-1-4
14-17
10.
Concordia Elbląg
20
28
8-4-8
26-26
14
4-2-4
13-9
14
4-2-4
13-17
11.
Rominta Gołdap
20
24
6-6-8
30-31
15
4-3-3
20-14
9
2-3-5
10-17
12.
Olimpia Olsztynek
20
23
7-2-11
20-37
14
4-2-4
8-13
9
3-0-7
12-24
13.
GKS Wikielec
20
19
5-4-11
30-39
8
2-2-6
15-20
11
3-2-5
15-19
14.
Warmia Grajewo
20
17
4-5-11
21-45
7
2-1-7
13-25
10
2-4-4
8-20
15.
KS Wasilków
20
16
4-4-12
26-36
11
3-2-5
16-15
5
1-2-7
10-21
16.
MKS Korsze
19
14
4-2-13
13-55
7
2-1-6
5-30
7
2-1-7
8-25
17.
Start Działdowo
20
7
1-4-15
10-63
6
1-3-6
9-31
1
0-1-9
1-32
18.
Granica Kętrzyn
20
4
1-1-18
11-63
4
1-1-8
10-25
0
0-0-10
1-38
Kolejka 1.
Granica Kętrzyn 1-5 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Kacper Rałowiec 51 - Grzegorz Domżalski 4, 52, Tomasz Kowalski 13, Adrian Świątek 21, Mariusz Baranowski 67 (k)
GKS Wikielec 1-3 Warmia Grajewo
Kamil Ludwiczak 83 - Damian Zubowski 60, Marcin Mikucki 90, Tomasz Dzierzgowski 90
Huragan Morąg 1-0 Jagiellonia II Białystok
Kamil Kopycki 90
Wissa Szczuczyn 2-0 Concordia Elbląg
Wojciech Łapiński 54, Mateusz Zambrowski 90
Olimpia Elbląg 3-0 Start Działdowo
Radosław Stępień 16, Paweł Piceluk 28, Patryk Sokołowski 77
Znicz Biała Piska 1-0 MKS Ełk
Maciej Kierznowski 46
Rominta Gołdap 2-0 Olimpia Olsztynek
Marcin Kruczyk 43, Michał Mościński 72
KS Wasilków 0-1 ŁKS 1926 Łomża
Albert Rydzewski 31
MKS Korsze 1-3 Sokół Ostróda
Paweł Kowalewski 28 - Michał Jankowski 24, 90, Krzysztof Filipek 33
Kolejka 2.
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Sokół Ostróda
Michał Miller 24, Marcin Kajca 54 - Łukasz Goździejewski 50
ŁKS 1926 Łomża 3-2 MKS Korsze
Bramki dla ŁKS Michał Sadowski 45, Reinaldo Mel?o 53, Maciej Malinowski 67
Olimpia Olsztynek 1-0 KS Wasilków
Mateusz Różowicz 3
MKS Ełk 1-0 Rominta Gołdap
Mateusz Butkiewicz 44
Start Działdowo 0-7 Znicz Biała Piska
Michał Świderski 43, 45, Łukasz Tercjak 53, Daniel Świderski 65, 71, 76, Tomasz Tuttas 80
Concordia Elbląg 0-0 Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok 0-1 Wissa Szczuczyn
Adrian Citko 59
Warmia Grajewo 0-3 Huragan Morąg
Radosław Stefanowicz 13, 36, 40
Granica Kętrzyn 0-1 GKS Wikielec
Michał Piceluk 90
Kolejka 3.
GKS Wikielec 0-0 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Huragan Morąg 2-0 Granica Kętrzyn
Paweł Podhorodecki 41, Mateusz Czorniej 59
Wissa Szczuczyn 0-1 Warmia Grajewo
Damian Zubowski 84
Olimpia Elbląg 5-1 Jagiellonia II Białystok
Daniel Szuprytowski 10, Łukasz Pietroń 13, 28, Paweł Piceluk 20, Radosław Bukacki 36 - Drażba 52
Znicz Biała Piska 0-1 Concordia Elbląg
Mariusz Pelc 56
Rominta Gołdap 7-0 Start Działdowo
Patryk Rynkiewicz 14, 15, Damian Roksela 28, Michał Mościński 50, 87, Mateusz Dyniszuk 70, Daiji Kimura 70
KS Wasilków 1-3 MKS Ełk
Piotr Skiepko 87 - Mateusz Butkiewicz 63, Michał Pietroń 90, 90 (k)
MKS Korsze 0-4 Olimpia Olsztynek
Filip Francuz 15, Sebastian Kowalski 35, Karol Narojczyk 75, 89
Sokół Ostróda 2-1 ŁKS 1926 Łomża
Łukasz Kuśnierz 24, 41 - Michał Sadowski 42
Kolejka 4.
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 2-2 ŁKS 1926 Łomża
Marcin Kajca 31, Michał Miller 44 - Rafał Maćkowski 33 (k), Reinaldo Mel?o 90
Olimpia Olsztynek 1-2 Sokół Ostróda
Mateusz Różowicz 47 - Kamil Smyt 63, Przemysław Płoszczuk 68
MKS Ełk 4-0 MKS Korsze
Patryk Gondek 19, Michał Pietroń 52, Kamil Jackiewicz 58, Mateusz Butkiewicz 75
Start Działdowo 1-1 KS Wasilków
Łukasz Łukaszewski 9 - Piotr Romaniuk 6
Concordia Elbląg 5-1 Rominta Gołdap
Rafał Kruczkowski 24, Patryk Burzyński 49, Karol Styś 65, Mateusz Szmydt 66, Michał Kiełtyka 90 - Daiji Kimura 21
Jagiellonia II Białystok 3-2 Znicz Biała Piska
Paweł Drażba 2, 43, Ilir Pali 29 - Jacek Falkowski 44, Daniel Michałowski 59
Warmia Grajewo 0-7 Olimpia Elbląg
Paweł Piceluk 16, 42, 51, Radosław Stępień 53, Łukasz Pietroń 65, 69, Anton Kołosow 90
Granica Kętrzyn 1-1 Wissa Szczuczyn
Paweł Aleksandrowicz 32 - Marcin Gałązka 45
GKS Wikielec 0-2 Huragan Morąg
Radosław Stefanowicz 60, Paweł Galik 64
Kolejka 5.
Huragan Morąg 0-1 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Marcin Kajca 2 (k)
Wissa Szczuczyn 2-2 GKS Wikielec
Olimpia Elbląg 3-0 Granica Kętrzyn
Radosław Stępień 18, 55, Kamil Kuczkowski 75
Znicz Biała Piska 1-1 Warmia Grajewo
Daniel Świderski 52 - Paweł Sypytkowski 57
Rominta Gołdap 1-1 Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków 3-3 Concordia Elbląg
Bartosz Stachelski 6, Jacek Gagacki 52, Karol Styś 68 - Pelc 45, Mateusz Szmydt 60 (k), Karol Styś 86
MKS Korsze 1-0 Start Działdowo
Piotr Kozłowski 63
Sokół Ostróda 3-2 MKS Ełk
Przemysław Płoszczuk 18, Jakub Błażewicz 60, Adrian Korzeniewski 68 - Kamil Jackiewicz 74, 80
ŁKS 1926 Łomża 2-1 Olimpia Olsztynek
Albert Rydzewski 68, 80 - Mateusz Różowicz 25
Kolejka 6.
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 6-1 Olimpia Olsztynek
2015-09-04 17:00:00
MKS Ełk 2-1 ŁKS 1926 Łomża
2015-09-04 17:00:00
Start Działdowo 0-5 Sokół Ostróda
2015-09-04 17:00:00
Concordia Elbląg 4-0 MKS Korsze
2015-09-04 17:00:00
Jagiellonia II Białystok 1-0 KS Wasilków
2015-09-04 17:00:00
Warmia Grajewo 1-2 Rominta Gołdap
2015-09-04 17:00:00
Granica Kętrzyn 0-1 Znicz Biała Piska
2015-09-04 17:00:00
GKS Wikielec 0-4 Olimpia Elbląg
2015-09-04 17:00:00
Huragan Morąg 2-1 Wissa Szczuczyn
2015-09-04 17:00:00
Kolejka 7.
Wissa Szczuczyn 3-1 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
2015-09-05 16:00:00
Olimpia Elbląg 1-0 Huragan Morąg
2015-09-05 17:00:00
Znicz Biała Piska 4-1 GKS Wikielec
2015-09-05 17:00:00
Rominta Gołdap 2-0 Granica Kętrzyn
2015-09-04 17:30:00
KS Wasilków 1-1 Warmia Grajewo
2015-09-05 17:00:00
MKS Korsze 1-4 Jagiellonia II Białystok
2015-09-06 17:00:00
Sokół Ostróda 2-1 Concordia Elbląg
2015-09-05 18:00:00
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Start Działdowo
2015-09-06 17:00:00
Olimpia Olsztynek 1-5 MKS Ełk
2015-09-05 17:00:00
Kolejka 8.
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 1-3 MKS Ełk
2015-09-12 17:00:00
Start Działdowo 3-2 Olimpia Olsztynek
Concordia Elbląg 0-3 ŁKS 1926 Łomża
Łukasz Zaniewski 6, Rafał Maćkowski 57, Sebastian Tomczuk 90 (s)
Jagiellonia II Białystok 2-1 Sokół Ostróda
Przemysław Frankowski 7, 45 - Łukasz Goździejewski 88
Warmia Grajewo 4-0 MKS Korsze
Mateusz Cybulski 18, Marcin Strzeliński 48, Tomasz Dzierzgowski 55, 90 (k)
Granica Kętrzyn 1-4 KS Wasilków
Konrad Szerszeń 71 - Bartosz Stachelski 8, Karol Styś II 52, Jacek Gagacki 59, Bartosz Maksimowski 64
GKS Wikielec 3-3 Rominta Gołdap
Piotr Kacperek 26, Piotr Karłowicz 39, 52 - Mariusz Łapiński 59, Daiji Kimura 70, Marcin Kruczyk 90
Huragan Morąg 4-0 Znicz Biała Piska
2015-09-12 16:00:00
Wissa Szczuczyn 0-4 Olimpia Elbląg
Kolejka 9.
Olimpia Elbląg 0-0 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Znicz Biała Piska 2-2 Wissa Szczuczyn
Konrad Radzikowski 19, Tomasz Tuttas 30 - Michał Poduch 7, Adrian Mleczek 56
Rominta Gołdap 2-2 Huragan Morąg
Mateusz Dyniszuk 5, Michał Mościński 57 - Radosław Lenart 74, Tomasz Szawara 90
KS Wasilków 1-0 GKS Wikielec
Bartosz Stachelski 90
MKS Korsze 1-0 Granica Kętrzyn
2015-09-20 16:00:00
Sokół Ostróda 3-0 Warmia Grajewo
2015-09-19 18:00:00
ŁKS 1926 Łomża 3-4 Jagiellonia II Białystok
2015-09-20 16:00:00
Olimpia Olsztynek 2-1 Concordia Elbląg
MKS Ełk 3-0 Start Działdowo
Kamil Jackiewicz 3, Bartłomiej Wierzbicki 14, 37
Kolejka 10.
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Start Działdowo
Arkadiusz Kuciński 65, Adrian Świątek 72, 89, Marcin Kajca 87
Concordia Elbląg 0-2 MKS Ełk
Patryk Gondek 10, Przemysław Matłoka 38 (s)
Jagiellonia II Białystok 0-1 Olimpia Olsztynek
Piotr Żórański 8
Warmia Grajewo 0-3 ŁKS 1926 Łomża
Michał Sadowski 29, 39, Rafał Maćkowski 79
Granica Kętrzyn 3-5 Sokół Ostróda
Paweł Aleksandrowicz 15, 74, Konrad Szerszeń 27 - Kamil Smyt 4, 56, Łukasz Kuśnierz 16, Łukasz Gwiazda 35, 45
GKS Wikielec 2-0 MKS Korsze
Paweł Sagan 60, Paweł Tomkiewicz 82
Huragan Morąg 2-1 KS Wasilków
Radosław Stefanowicz 30, Radosław Lenart 58 - Bartosz Stachelski 45
Wissa Szczuczyn 2-1 Rominta Gołdap
Olimpia Elbląg 0-0 Znicz Biała Piska
Kolejka 11.
Znicz Biała Piska 2-2 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
2015-10-18 17:00:00
Rominta Gołdap 0-3 Olimpia Elbląg
2015-10-18 17:00:00
KS Wasilków 3-1 Wissa Szczuczyn
2015-10-18 17:00:00
MKS Korsze 1-3 Huragan Morąg
2015-10-18 17:00:00
Sokół Ostróda 3-2 GKS Wikielec
2015-10-18 17:00:00
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Granica Kętrzyn
2015-10-18 17:00:00
Olimpia Olsztynek 1-0 Warmia Grajewo
2015-10-18 17:00:00
MKS Ełk 0-1 Jagiellonia II Białystok
2015-10-18 17:00:00
Start Działdowo 1-3 Concordia Elbląg
2015-10-18 17:00:00
Kolejka 12.
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Concordia Elbląg
2015-10-18 17:00:00
Jagiellonia II Białystok 0-0 Start Działdowo
2015-10-18 17:00:00
Warmia Grajewo 0-2 MKS Ełk
2015-10-18 17:00:00
Granica Kętrzyn 1-2 Olimpia Olsztynek
2015-10-18 17:00:00
GKS Wikielec 1-5 ŁKS 1926 Łomża
2015-10-18 17:00:00
Huragan Morąg 1-3 Sokół Ostróda
2015-10-18 17:00:00
Wissa Szczuczyn 4-0 MKS Korsze
2015-10-18 17:00:00
Olimpia Elbląg 4-1 KS Wasilków
2015-10-18 17:00:00
Znicz Biała Piska 1-1 Rominta Gołdap
2015-10-18 17:00:00
Kolejka 13.
Rominta Gołdap 0-1 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Adrian Świątek 69
KS Wasilków 1-2 Znicz Biała Piska
Bartosz Stachelski 72 - Konrad Radzikowski 48, Tomasz Tuttas 75
MKS Korsze 0-11 Olimpia Elbląg
Paweł Piceluk 7, 36, Anton Kołosow 11, 21, 73, 85, Jakub Bojas 16, 58, Damian Szuprytowski 25, Łukasz Pietroń 51, 87
Sokół Ostróda 1-3 Wissa Szczuczyn
Kamil Smyt 24 - Kamil Wojtkielewicz 10, Michał Poduch 22, 46
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Huragan Morąg
Przemysław Olesiński 55 - Daniel Chiliński 73
Olimpia Olsztynek 1-1 GKS Wikielec
Paweł Alancewicz 60 - Remigiusz Sobociński 81
MKS Ełk 5-0 Granica Kętrzyn
Bartłomiej Wierzbicki 8, Kamil Jackiewicz 15, 25 (k), Patryk Gondek 65, Mateusz Furman 80
Start Działdowo 1-1 Warmia Grajewo
Anton Hartman 35 - Maksym Mirwa 61
Concordia Elbląg 0-1 Jagiellonia II Białystok
Kacper Falon 32
Kolejka 14.
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Jagiellonia II Białystok
Michał Miller 36, 50, Sebastian Czapa 42
Warmia Grajewo 1-2 Concordia Elbląg
Mateusz Cybulski 65 - Mateusz Szmydt 1, Karol Styś 5
Granica Kętrzyn 3-1 Start Działdowo
Damian Awtuch 31, 69, 73 - Andrzej Łochnicki 65
GKS Wikielec 0-1 MKS Ełk
Patryk Gondek 60
Huragan Morąg 4-0 Olimpia Olsztynek
Tomasz Szawara 70, Mateusz Czorniej 71, 90, Daniel Mlonek 90
Wissa Szczuczyn 0-3 ŁKS 1926 Łomża
Przemysław Przysowa 34, Rafał Maćkowski 52, Reinaldo Meleo 90
Olimpia Elbląg 1-0 Sokół Ostróda
Łukasz Pietroń 7
Znicz Biała Piska 2-0 MKS Korsze
Konrad Radzikowski 55, Tomasz Tuttas 59 (k)
Rominta Gołdap 2-0 KS Wasilków
Daiji Kimura 30, Michał Mościński 34 (k)
Kolejka 15.
KS Wasilków 1-2 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
2015-11-05 17:00:00
MKS Korsze 0-0 Rominta Gołdap
2015-11-05 17:00:00
Sokół Ostróda 0-1 Znicz Biała Piska
2015-11-05 17:00:00
ŁKS 1926 Łomża 1-4 Olimpia Elbląg
2015-11-05 17:00:00
Olimpia Olsztynek 0-1 Wissa Szczuczyn
2015-11-05 17:00:00
MKS Ełk 1-1 Huragan Morąg
2015-11-05 17:00:00
Start Działdowo 1-2 GKS Wikielec
2015-11-05 17:00:00
Concordia Elbląg 2-0 Granica Kętrzyn
2015-11-05 17:00:00
Jagiellonia II Białystok 1-1 Warmia Grajewo
2015-11-05 17:00:00
Kolejka 16.
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 7-0 Warmia Grajewo
Granica Kętrzyn 0-2 Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec 1-2 Concordia Elbląg
Huragan Morąg 4-0 Start Działdowo
Wissa Szczuczyn 1-2 MKS Ełk
Olimpia Elbląg 2-1 Olimpia Olsztynek
Znicz Biała Piska 4-2 ŁKS 1926 Łomża
Rominta Gołdap 3-6 Sokół Ostróda
KS Wasilków 1-2 MKS Korsze
Kolejka 17.
MKS Korsze 0-5 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
2016-03-12 17:00:00
Sokół Ostróda 4-1 KS Wasilków
2016-03-12 17:00:00
ŁKS 1926 Łomża 3-1 Rominta Gołdap
2016-03-12 17:00:00
Olimpia Olsztynek 0-0 Znicz Biała Piska
2016-03-12 17:00:00
MKS Ełk 2-1 Olimpia Elbląg
2016-03-12 17:00:00
Start Działdowo 2-2 Wissa Szczuczyn
2016-03-12 17:00:00
Concordia Elbląg 2-0 Huragan Morąg
2016-03-12 17:00:00
Jagiellonia II Białystok 3-1 GKS Wikielec
2016-03-12 17:00:00
Warmia Grajewo 5-1 Granica Kętrzyn
2016-03-12 17:00:00
Kolejka 18.
Olimpia Olsztynek 1-0 Rominta Gołdap
2016-03-12 17:00:00
ŁKS 1926 Łomża 4-1 KS Wasilków
2016-03-12 17:00:00
Sokół Ostróda 1-1 MKS Korsze
2016-03-12 17:00:00
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 8-0 Granica Kętrzyn
2016-03-12 17:00:00
Warmia Grajewo 1-4 GKS Wikielec
2016-03-12 17:00:00
Jagiellonia II Białystok 0-1 Huragan Morąg
2016-03-12 17:00:00
Concordia Elbląg 0-2 Wissa Szczuczyn
2016-03-12 17:00:00
Start Działdowo 0-7 Olimpia Elbląg
2016-03-12 17:00:00
MKS Ełk 2-0 Znicz Biała Piska
2016-03-12 17:00:00
Kolejka 19.
Sokół Ostróda 3-3 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
2016-03-12 17:00:00
MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża
2016-04-13 17:00:00
KS Wasilków 4-0 Olimpia Olsztynek
2016-03-12 17:00:00
Rominta Gołdap 1-1 MKS Ełk
2016-03-12 17:00:00
Znicz Biała Piska 4-0 Start Działdowo
2016-03-12 17:00:00
Olimpia Elbląg 5-0 Concordia Elbląg
2016-03-12 17:00:00
Wissa Szczuczyn 3-0 Jagiellonia II Białystok
2016-03-12 17:00:00
Huragan Morąg 4-0 Warmia Grajewo
2016-03-12 17:00:00
GKS Wikielec 7-0 Granica Kętrzyn
2016-03-12 17:00:00
Kolejka 20.
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 3-1 GKS Wikielec
Granica Kętrzyn 0-3 Huragan Morąg
Paweł Galik 1, Daniel Mlonek 14, Daniel Chiliński 81
Warmia Grajewo 1-1 Wissa Szczuczyn
Tomasz Dzierzgowski 64 - Wojciech Łapiński 58
Jagiellonia II Białystok 1-2 Olimpia Elbląg
Alvarinho 86 - Patryk Sokołowski 47, Jonatan Straus 65 (s)
Concordia Elbląg 0-0 Znicz Biała Piska
Start Działdowo 0-1 Rominta Gołdap
MKS Ełk 1-1 KS Wasilków
Kamil Jackiewicz 73 - Dawid Śliwowski 20
Olimpia Olsztynek 0-3 MKS Korsze
walkower
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Sokół Ostróda
Marcin Truszkowski 49 (k)
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5
Galindia Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na
kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Galindia Spółka z o.o. uzyskała Subwencję Finansową - podmiotem udzielającym wsparcie był PFR.