III liga podlasko-warmińsko-mazurska - wyniki
ogółem
dom
wyjazd
Drużyna
M
Pkt
Z-R-P
Br
Pkt
Z-R-P
Br
Pkt
Z-R-P
Br
1.
Olimpia Zambrów
32
84
27-3-2
87-19
48
16-0-0
56-7
36
11-3-2
31-12
2.
Olimpia Elbląg
32
83
27-2-3
87-15
43
14-1-1
41-8
40
13-1-2
46-7
3.
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
32
78
25-3-4
75-22
43
14-1-1
44-12
35
11-2-3
31-10
4.
Sokół Ostróda
32
59
17-8-7
52-32
34
10-4-2
31-15
25
7-4-5
21-17
5.
MKS Ełk
32
55
16-7-9
67-51
31
9-4-3
32-19
24
7-3-6
35-32
6.
Znicz Biała Piska
32
52
15-7-10
60-47
35
10-5-1
34-14
17
5-2-9
26-33
7.
Jagiellonia II Białystok
32
51
15-6-11
57-39
29
9-2-5
33-20
22
6-4-6
24-19
8.
Concordia Elbląg
32
41
11-8-13
32-44
21
6-3-7
16-19
20
5-5-6
16-25
9.
Olimpia Olsztynek
32
40
10-10-12
38-48
17
4-5-7
23-30
23
6-5-5
15-18
10.
Huragan Morąg
32
37
9-10-13
41-45
20
5-5-6
23-19
17
4-5-7
18-26
11.
KS Wasilków
31
36
9-9-13
26-42
22
5-7-4
11-9
14
4-2-9
15-33
12.
ŁKS 1926 Łomża
31
36
10-6-15
46-62
21
6-3-6
28-27
15
4-3-9
18-35
13.
Warmia Grajewo
32
31
7-10-15
33-54
13
3-4-9
18-24
18
4-6-6
15-30
14.
Rominta Gołdap
32
31
9-4-19
31-56
23
7-2-7
20-19
8
2-2-12
11-37
15.
MKS Korsze
32
31
8-7-17
43-68
17
4-5-7
30-29
14
4-2-10
13-39
16.
Dąb Dąbrowa Białostocka
32
25
5-10-17
28-56
11
2-5-9
16-27
14
3-5-8
12-29
17.
Start Działdowo
30
16
3-7-20
23-55
12
3-3-9
10-23
4
0-4-11
13-32
18.
Puszcza Hajnówka
32
12
3-3-26
17-88
7
2-1-13
12-44
5
1-2-13
5-44
Kolejka 1.
Kolejka 0.
Concordia Elbląg - Concordia Elbląg
2015-03-03 17:00:00
Kolejka 1.
KS Wasilków 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Rominta Gołdap 2-4 MKS Ełk
Adam Pomian 52, 89 - Rafał Niedźwiecki 36, Kamil Jackiewicz 71, 74, 90
Puszcza Hajnówka 1-2 Jagiellonia II Białystok
Marcin Strzeliński 56 (k) - Damian Kądzior 30, Taras Romanczuk 42
Olimpia Olsztynek 2-2 ŁKS 1926 Łomża
Marcin Wronka 5, Paweł Alancewicz 78 - Rafał Maćkowski 58, Alex Rodier 87
Olimpia Zambrów 2-1 Start Działdowo
Kamil Zapolnik 33 (k), Michał Hryszko 61 - Konrad Cichowski 10
Concordia Elbląg 0-2 Olimpia Elbląg
Kamil Graczyk 44, Patryk Wiliński 45 (s)
Znicz Biała Piska 3-1 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Paweł Adamiec 61, Daniel Świderski 66, Karol Janik 82 (k) - Paweł Piceluk 17
Warmia Grajewo 3-2 Huragan Morąg
Tomasz Dzierzgowski 49 (k), 90, Paweł Sypytkowski 79 - Tomasz Śnieżawski 61, Artur Naczas 85 (k)
Sokół Ostróda 3-0 MKS Korsze
Paweł Podhorodecki 12, Piotr Piceluk 45, Przemysław Płoszczuk 75
Kolejka 2.
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 MKS Korsze
Sebastian Budnik 62, Adrian Citko 86 (k) - Piotr Trafarski 22
Huragan Morąg 1-1 Sokół Ostróda
Mateusz Czorniej 54 - Piotr Piceluk 2
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Warmia Grajewo
Arkadiusz Kuciński 28, Michał Miller 40, Kacper Jagłowski 66 (s), Paweł Piceluk 68
Olimpia Elbląg 3-1 Znicz Biała Piska
Kamil Graczyk 3, 36, Aleksander Lipowski 32 (s) - Mateusz Butkiewicz 76
Start Działdowo 1-2 Concordia Elbląg
Michał Lepczak 30 (s) - Tomoki Fujikawa 75, Łukasz Łukaszewski 88 (s)
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Olimpia Zambrów
Kamil Zapolnik 46, 90, Michał Twardowski 90
Jagiellonia II Białystok 4-1 Olimpia Olsztynek
Jan Pawłowski 31, Łukasz Tymiński 45, Adam Waszkiewicz 53, Patryk Malinowski 62 - Damian Skrodzki 40
MKS Ełk 4-0 Puszcza Hajnówka
Piotr Bondziul 12, Hubert Molski 41, Kamil Jackiewicz 59 (k), 80
KS Wasilków 0-0 Rominta Gołdap
Kolejka 3.
Olimpia Olsztynek 1-2 MKS Ełk
Olimpia Zambrów 1-0 Jagiellonia II Białystok
Mateusz Gul 86
Concordia Elbląg 1-2 ŁKS 1926 Łomża
An Jinya 35 - Robert Speichler 65 karny, Tomasz Świderski 89
Znicz Biała Piska 1-0 Start Działdowo
Łukasz Gryko 35
Warmia Grajewo 1-2 Olimpia Elbląg
Damian Gutowski 90 - Łukasz Pietroń 33, 43
Sokół Ostróda 1-1 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Kamil Smyt 64 - Paweł Piceluk 53
MKS Korsze 1-1 Huragan Morąg
Piotr Trafarski 18 - Tomasz Śnieżawski 2
Rominta Gołdap 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Puszcza Hajnówka 0-1 KS Wasilków
Karol Styś 16
Kolejka 4.
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Huragan Morąg
Marcin Dzitkowski 24 - Paweł Galik 12
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 3-2 MKS Korsze
Michał Miller 5, Grzegorz Naczas 16, Paweł Piceluk 31 - Piotr Trafarski 3, 70
Olimpia Elbląg 2-0 Sokół Ostróda
Piotr Sikora 62 (s), Łukasz Pietroń 85
Start Działdowo 1-2 Warmia Grajewo
Mateusz Jurczak 35 - Paweł Sypytkowski 48, Daniel Tuzinowski 84
ŁKS 1926 Łomża 3-2 Znicz Biała Piska
Alex Rodier 36, Mariusz Baranowski 37, Robert Speichler 68 (k) - Karol Janik 6 (k), Paweł Adamiec 81
Jagiellonia II Białystok 1-0 Concordia Elbląg
Damian Kądzior 43
MKS Ełk 3-0 Olimpia Zambrów
Kamil Jackiewicz 8, 11, 27 (k)
KS Wasilków 0-1 Olimpia Olsztynek
Karol Narojczyk 68
Rominta Gołdap 1-0 Puszcza Hajnówka
Damian Sobolewski 83 (k)
Kolejka 5.
Puszcza Hajnówka 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Marcin Strzeliński 66 - Mariusz Łapiński 46
Olimpia Olsztynek 2-1 Rominta Gołdap
Paweł Alancewicz 56, Damian Skrodzki 60 - Adam Pomian 10
Olimpia Zambrów 5-0 KS Wasilków
Kamil Zapolnik 30, 33, Michał Twardowski 45, Michał Poduch 60, Przemysław Jastrzębski 88
Concordia Elbląg 1-1 MKS Ełk
Tomoki Fujikawa 37 - Jakub Ciuńczyk 90+5
Znicz Biała Piska 2-2 Jagiellonia II Białystok
Daniel Świderski 55, Karol Janik 71 (k) - Karol Świderski 35, 63
Warmia Grajewo 1-2 ŁKS 1926 Łomża
Tomasz Dzierzgowski 15 (k) - Kamil Stankiewicz 10, Tomasz Brzozowski 33
Sokół Ostróda 0-0 Start Działdowo
2014-08-30 18:00:00
MKS Korsze 1-6 Olimpia Elbląg
Bramki dla Olimpii: Kamil Kopycki 21, 45, Łukasz Pietroń 30, Anton Kołosow 62, 68, Jakub Bojas 78
Huragan Morąg 0-4 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Łukasz Kuśnierz 8, Paweł Piceluk 29, 43, 70
Kolejka 6.
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-4 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Mariusz Łapiński 55 (k) - Jakub Sierzputowski 5, 34, Paweł Piceluk 48, 75
Olimpia Elbląg 0-1 Huragan Morąg
Jakub Lipka 65
Start Działdowo 3-0 MKS Korsze
Marcin Ogrodowczyk 49, 53, Mateusz Jurczak 67
ŁKS 1926 Łomża 0-2 Sokół Ostróda
Paweł Podhorodecki 33, Łukasz Gwiazda 73
Jagiellonia II Białystok 1-1 Warmia Grajewo
Patryk Stypułkowski 45 - Tomasz Dzierzgowski 85
MKS Ełk 1-2 Znicz Biała Piska
Patryk Gondek 17 - Kamil Melka 45, Paweł Adamiec 56
KS Wasilków 0-0 Concordia Elbląg
Rominta Gołdap 0-1 Olimpia Zambrów
Przemysław Jastrzębski 58
Puszcza Hajnówka 0-1 Olimpia Olsztynek
Łukasz Michałowski 17 (k)
Kolejka 7.
Olimpia Olsztynek 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Zambrów 7-1 Puszcza Hajnówka
Kamil Zapolnik 15, 45, 52, Michał Kuczałek 23, 66, Michał Poduch 75, 80 - Marcin Strzeliński 65 (k)
Concordia Elbląg 0-0 Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska 1-1 KS Wasilków
Mateusz Butkiewicz 47 - Rafał Kuleszczyk 19
Warmia Grajewo 1-1 MKS Ełk
Paweł Górski 24 - Kamil Jackiewicz 60 (k)
Sokół Ostróda 0-1 Jagiellonia II Białystok
Damian Kądzior 90
MKS Korsze 7-0 ŁKS 1926 Łomża
Huragan Morąg 1-1 Start Działdowo
Paweł Galik 81 - Hubert Kędzierski 16
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 0-2 Olimpia Elbląg
Łukasz Pietroń 27, Jakub Bojas 36
Kolejka 8.
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Olimpia Elbląg
Start Działdowo 0-3 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Valentin Dah 45 (k), Paweł Piceluk 77, Michał Piceluk 81
ŁKS 1926 Łomża 2-2 Huragan Morąg
Alex Rodier 32, 83 - Tomasz Śnieżawski 5, Mateusz Czorniej 73
Jagiellonia II Białystok 3-0 MKS Korsze
Jan Pawłowski 24, Bartosz Giełażyn 55, Michał Pawlik 74
MKS Ełk 2-1 Sokół Ostróda
Damian Skołorzyński 27, Piotr Bondziul 57 - Przemysław Płoszczuk 82 (k)
KS Wasilków 3-0 Warmia Grajewo
Rafał Kuleszczyk 75, Sebastian Rybnik 78, Kamil Mrowiński 83
Rominta Gołdap 1-3 Znicz Biała Piska
Puszcza Hajnówka 1-2 Concordia Elbląg
Olimpia Olsztynek 2-3 Olimpia Zambrów
Mateusz Różowicz 60, 68 - Łukasz Piłatowski 80, Przemysław Jastrzębski 88, Kamil Zapolnik 90
Kolejka 9.
Olimpia Zambrów 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Michał Twardowski 75, Michał Hryszko 87
Concordia Elbląg 0-0 Olimpia Olsztynek
Znicz Biała Piska 4-0 Puszcza Hajnówka
Łukasz Gryko 28, 90, Daniel Świderski 43, Mateusz Butkiewicz 55
Warmia Grajewo 1-0 Rominta Gołdap
Damian Zubowski 26 (k)
Sokół Ostróda 4-1 KS Wasilków
Maciej Szostek 22, 26 (k), 37, Piotr Piceluk 71 - Kamil Mrowiński 35
MKS Korsze 3-3 MKS Ełk
Paweł Sawicki 2 (k), Krzysztof Piwiszkis 44, Piotr Sawicki 83 - Piotr Bondziul 12, Damian Skołorzyński 38 (k), Mariusz Gąsiorowski 54 (s)
Huragan Morąg 0-0 Jagiellonia II Białystok
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 3-0 ŁKS 1926 Łomża
Jakub Sierzputowski 30, Paweł Piceluk 63, Łukasz Kuśnierz 81
Olimpia Elbląg 2-0 Start Działdowo
Anton Kołosow 9, Łukasz Pietroń 52 (k)
Kolejka 10.
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Start Działdowo
Adrian Citko 90 (k) - Bartosz Bartkowski 87
ŁKS 1926 Łomża 2-4 Olimpia Elbląg
Rafał Maćkowski 20, Mariusz Baranowski 88 - Anton Kołosow 39, 56, Radosław Stępień 43, Jakub Bojas 84
Jagiellonia II Białystok 0-2 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Damian Kostkowski 48, Paweł Piceluk 76
MKS Ełk 3-2 Huragan Morąg
Mateusz Furman 51, Marcin Trzaskalski 56, 67 - Mateusz Czorniej 28, Pawel Galik 49
KS Wasilków 0-0 MKS Korsze
Rominta Gołdap 0-3 Sokół Ostróda
Paweł Podhorodecki 20, Krystian Słowicki 25, Piotr Piceluk 38
Puszcza Hajnówka 0-2 Warmia Grajewo
Rafał Kozikowski 56, Tomasz Dzierzgowski 83
Olimpia Olsztynek 4-0 Znicz Biała Piska
Łukasz Michałowski 25 (k), Mateusz Różowicz 45, 80, Piotr Żórański 70
Olimpia Zambrów 4-1 Concordia Elbląg
Michał Kuczałek 2, Kamil Zapolnik 22, 67 (k), Michał Poduch 83 - Jean-Claude Essomba 40
Kolejka 11.
Concordia Elbląg 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Hikaru Kawasakiya 7, 53, Jean-Claude Essomba 10
Znicz Biała Piska 0-0 Olimpia Zambrów
2014-10-11 17:00:00
Warmia Grajewo 0-1 Olimpia Olsztynek
Paweł Alancewicz 85
Sokół Ostróda 1-0 Puszcza Hajnówka
Przemysław Płoszczuk 90
MKS Korsze 0-1 Rominta Gołdap
Michał Mościński 14
Huragan Morąg 3-0 KS Wasilków
Daniel Chiliński 11, Jakub Lipka 42, Tomasz Śnieżawski 61 (k)
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 1-0 MKS Ełk
Damian Kostkowski 36
Olimpia Elbląg 4-1 Jagiellonia II Białystok
Kamil Kuczkowski 21, 69, Anton Kołosow 30, Kamil Piotrowski 90 - Damian Kądzior 54
Start Działdowo 0-2 ŁKS 1926 Łomża
Daniel Lemański 30, 58
Kolejka 12.
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 ŁKS 1926 Łomża
Maciej Orpik 60 - Tomasz Brzozowski 18
Jagiellonia II Białystok 2-0 Start Działdowo
Jan Pawłowski 11, Radosław Gulbierz 85
KS Wasilków 0-1 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Valentin Dah 67 (k)
Rominta Gołdap 2-1 Huragan Morąg
Damian Sobolewski 51, 71 - Paweł Galik 15
Puszcza Hajnówka 3-0 MKS Korsze
Langa 18 (k), Rafał Babul 69, Mateusz Nakielski 89
Olimpia Olsztynek 1-3 Sokół Ostróda
Piotr Żórański 5 - Łukasz Jarząbek 41 (s), Maciej Szostek 45 (k), 75 (k)
Olimpia Zambrów 5-0 Warmia Grajewo
Kamil Zapolnik 21, 80 (k), Michał Twardowski 23, 48, 58
Concordia Elbląg 1-4 Znicz Biała Piska
Hikaru Kawasakiya 44 - Daniel Świderski 40, 42, 64, 77
Olimpia Elbląg 4-1 MKS Ełk
Anton Kołosow 60, 63, Kamil Graczyk 90, Damian Szuprytowski 90 - Piotr Bondziul 10
Kolejka 13.
Znicz Biała Piska 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
2014-11-22 17:00:00
Warmia Grajewo 0-3 Concordia Elbląg
2014-11-22 17:00:00
Sokół Ostróda 1-3 Olimpia Zambrów
2014-11-22 17:00:00
MKS Korsze 2-0 Olimpia Olsztynek
2014-11-22 17:00:00
Huragan Morąg 2-1 Puszcza Hajnówka
2014-11-22 17:00:00
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Rominta Gołdap
2014-11-22 17:00:00
Olimpia Elbląg 4-0 KS Wasilków
2014-11-22 17:00:00
Start Działdowo 0-3 MKS Ełk
2014-11-22 17:00:00
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Jagiellonia II Białystok
2014-11-22 17:00:00
Kolejka 14.
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Jagiellonia II Białystok
2014-11-22 17:00:00
MKS Ełk 4-0 ŁKS 1926 Łomża
2014-11-22 17:00:00
KS Wasilków 2-1 Start Działdowo
2014-11-22 17:00:00
Rominta Gołdap 0-1 Olimpia Elbląg
2014-11-22 17:00:00
Puszcza Hajnówka 0-4 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
2014-11-22 17:00:00
Olimpia Olsztynek 1-2 Huragan Morąg
2014-11-22 17:00:00
Olimpia Zambrów 9-0 MKS Korsze
2014-11-22 17:00:00
Concordia Elbląg 1-2 Sokół Ostróda
2014-11-22 17:00:00
Znicz Biała Piska 1-1 Warmia Grajewo
2014-11-22 17:00:00
Kolejka 15.
Warmia Grajewo 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
2014-11-22 17:00:00
Sokół Ostróda 3-0 Znicz Biała Piska
2014-11-22 17:00:00
MKS Korsze 1-2 Concordia Elbląg
2014-11-22 17:00:00
Huragan Morąg 0-1 Olimpia Zambrów
2014-11-22 17:00:00
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 2-2 Olimpia Olsztynek
2014-11-22 17:00:00
Olimpia Elbląg 4-0 Puszcza Hajnówka
2014-11-22 17:00:00
Start Działdowo 1-0 Rominta Gołdap
2014-11-22 17:00:00
ŁKS 1926 Łomża 1-1 KS Wasilków
2014-11-22 17:00:00
Jagiellonia II Białystok 1-3 MKS Ełk
2014-11-22 17:00:00
Kolejka 16.
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 MKS Ełk
2014-11-22 17:00:00
KS Wasilków 0-4 Jagiellonia II Białystok
2014-11-22 17:00:00
Rominta Gołdap 1-0 ŁKS 1926 Łomża
2014-11-22 17:00:00
Puszcza Hajnówka 3-2 Start Działdowo
2014-11-22 17:00:00
Olimpia Olsztynek 0-10 Olimpia Elbląg
2014-11-22 17:00:00
Olimpia Zambrów 2-0 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
2014-11-22 17:00:00
Concordia Elbląg 0-1 Huragan Morąg
2014-11-22 17:00:00
Znicz Biała Piska 1-2 MKS Korsze
2014-11-22 17:00:00
Warmia Grajewo 0-2 Sokół Ostróda
2014-11-22 17:00:00
Kolejka 17.
Sokół Ostróda 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
2014-11-22 17:00:00
MKS Korsze 1-2 Warmia Grajewo
2014-11-22 17:00:00
Huragan Morąg 3-1 Znicz Biała Piska
2014-11-22 17:00:00
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 5-0 Concordia Elbląg
2014-11-22 17:00:00
Olimpia Elbląg 1-0 Olimpia Zambrów
2014-11-22 17:00:00
Start Działdowo 2-0 Olimpia Olsztynek
2014-11-22 17:00:00
ŁKS 1926 Łomża 4-0 Puszcza Hajnówka
2014-11-22 17:00:00
Jagiellonia II Białystok 6-0 Rominta Gołdap
2014-11-22 17:00:00
MKS Ełk 1-0 KS Wasilków
2014-11-22 17:00:00
Kolejka 18.
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 KS Wasilków
2014-11-22 17:00:00
MKS Ełk 3-1 Rominta Gołdap
2014-11-22 17:00:00
Jagiellonia II Białystok 3-1 Puszcza Hajnówka
2014-11-22 17:00:00
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Olimpia Olsztynek
2014-11-22 17:00:00
Start Działdowo 1-2 Olimpia Zambrów
2014-11-22 17:00:00
Olimpia Elbląg 1-1 Concordia Elbląg
2014-11-22 17:00:00
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Znicz Biała Piska
2014-11-22 17:00:00
Huragan Morąg 1-1 Warmia Grajewo
2014-11-22 17:00:00
MKS Korsze 1-1 Sokół Ostróda
2014-11-22 17:00:00
Kolejka 19.
MKS Korsze 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda 1-1 Huragan Morąg
Paweł Podhorodecki 9 - Tomasz Śnieżawski 4
Warmia Grajewo 1-2 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Damian Zubowski 83 (k) - Paweł Piceluk 1, Michał Miller 54
Znicz Biała Piska 2-0 Olimpia Elbląg
Michał Świderski 57, Konrad Radzikowski 84
Olimpia Zambrów 5-2 ŁKS 1926 Łomża
Kamil Zapolnik 44, 45, 60 (k), Łukasz Grzybowski 52, Przemysław Jastrzębski 56 - Alex Rodier 8, Rafał Maćkowski 41
Olimpia Olsztynek 0-2 Jagiellonia II Białystok
Puszcza Hajnówka 1-6 MKS Ełk
Mateusz Hajto 57 - Kamil Jackiewicz 12, 22, 44, Maciej Wilenta 33 (s), Patryk Gondek 80, Łukasz Wesołowski 85
Rominta Gołdap 2-0 KS Wasilków
15 kwietnia godz. 17
Concordia Elbląg 3-1 Start Działdowo
Paweł Grela 15 (s), Jean-Claude Essomba 34, 62 - Łukasz Łukaszewski 83
Kolejka 20.
Dąb Dąbrowa Białostocka 5-1 Rominta Gołdap
Mateusz Sołowiej 7, 68, Michał Łabieniec 21, 76, Sebastian Budnik 83 - Marcin Kruczyk 80
KS Wasilków 0-0 Puszcza Hajnówka
MKS Ełk 2-2 Olimpia Olsztynek
Kamil Jackiewicz 13, 79 - Piotr Żórański 18, Mateusz Różowicz 35
Jagiellonia II Białystok 1-1 Olimpia Zambrów
Damian Grabowski 61 - Mariusz Gogol 90
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Concordia Elbląg
Alex Rodier 71 - Mateusz Szmydt 41
Start Działdowo 1-1 Znicz Biała Piska
Hubert Wieczorek 64 - Aleksander Lipowski 80
Olimpia Elbląg 3-0 Warmia Grajewo
Tomasz Tuttas 81, Kamil Piotrowski 90, Jakub Bojas 90+2
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Sokół Ostróda
Paweł Piceluk 30, 68, Sebastian Zajączkowski 73 - Krzysztof Filipek 44
Huragan Morąg 2-3 MKS Korsze
Paweł Galik 18, Tomasz Śniezawski 69 - Paweł Kowalewski 25, Paweł Sawicki 55 (k), Piotr Trafarski 57
Kolejka 21.
Huragan Morąg 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Konrad Kierstan 27, Daniel Chiliński 62, Mateusz Czorniej 82
MKS Korsze 1-2 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Piotr Trafarski 21 - Paweł Piceluk 62, Krystian Oleszko 90
Sokół Ostróda 1-0 Olimpia Elbląg
Piotr Piceluk 80
Warmia Grajewo 5-1 Start Działdowo
Paweł Sypytkowski 10, Damian Zubowski 26, Kacper Jagłowski 54, Tomasz Dzierzgowski 65 (k), Łukasz Domurat 72 - Marcin Rogoziński 81
Znicz Biała Piska 2-1 ŁKS 1926 Łomża
Karol Janik 21, 36 - Kamil Prusinowski 58
Concordia Elbląg 1-0 Jagiellonia II Białystok
Mateusz Szmydt 55
Olimpia Zambrów 4-1 MKS Ełk
Łukasz Grzybowski 23, 87 (k), Dominik Lemanek 40, 66 - Kamil Jackiewicz 62
Olimpia Olsztynek 2-0 KS Wasilków
Mateusz Różowicz 27, Karol Narojczyk 62
Puszcza Hajnówka 0-2 Rominta Gołdap
Mariusz Łapiński 15, Aleksandr Popławskij 89
Kolejka 22.
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 Puszcza Hajnówka
Tomasz Hudoń 78 (s) - Mark Charmuszko 56, Mateusz Hajto 90 (k)
Rominta Gołdap 0-0 Olimpia Olsztynek
2015-03-03 17:00:00
KS Wasilków 0-0 Olimpia Zambrów
2015-03-03 17:00:00
MKS Ełk 0-0 Concordia Elbląg
2015-03-03 17:00:00
Jagiellonia II Białystok 4-2 Znicz Biała Piska
Łukasz Tymiński 27 (k), 28, 75, Taras Romanczuk 89 - Daniel Świderski 55, Konrad Radzikowski 80
ŁKS 1926 Łomża 3-1 Warmia Grajewo
Krystian Pomorski 29, Daniel Kacprzyk 46, Przemysław Olesiński 61 - Paweł Sypytkowski 42
Start Działdowo 0-0 Sokół Ostróda
2015-03-03 17:00:00
Olimpia Elbląg 3-0 MKS Korsze
Jakub Bojas 14, 45, Damian Szuprytowski 43
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 4-1 Huragan Morąg
Valentin Dah 12, Paweł Piceluk 37, 72, Michał Piceluk 60 - Daniel Chiliński 45
Kolejka 23.
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Grzegorz Naczas 52, Michał Miller 57, Paweł Piceluk 62, 90 (k)
Huragan Morąg 0-2 Olimpia Elbląg
Łukasz Pietroń 73, Tomasz Tuttas 80
MKS Korsze 2-2 Start Działdowo
Paweł Kowalewski 53, Piotr Kozłowski 69 - Marcin Kwaśniewski 9, Łukasz Szymański 43
Sokół Ostróda 3-2 ŁKS 1926 Łomża
Krzysztof Filipek 57, 61, Przemysław Płoszczuk 65 - Jo?o Carlos 37, 74
Warmia Grajewo 1-1 Jagiellonia II Białystok
Tomasz Dzierzgowski 21 - Karol Świderski 51
Znicz Biała Piska 3-2 MKS Ełk
Mateusz Butkiewicz 17 (k), 51, Daniel Świderski 90 - Aleksander Lipowski 45 (s), Hubert Molski 63
Concordia Elbląg 0-4 KS Wasilków
Piotr Dąbrowski 5, Piotr Romaniuk 63, Hubert Karwacki 65, Piotr Skiepko 90
Olimpia Zambrów 3-0 Rominta Gołdap
Michał Twardowski 21, Bartosz Byliński 71 (s), Krystian Przyborowski 90
Olimpia Olsztynek 4-0 Puszcza Hajnówka
Mateusz Różowicz 43, Karol Narojczyk 53, Artur Szymula 85, Mateusz Szymański 89
Kolejka 24.
Olimpia Elbląg 1-0 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Jakub Bojas 50
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Olimpia Olsztynek
2015-03-03 17:00:00
Puszcza Hajnówka 0-5 Olimpia Zambrów
Przemysław Jastrzębski 15, Michał Poduch 44, Michał Twardowski 60, 72, 83
Rominta Gołdap 2-0 Concordia Elbląg
Aleksandr Popławskij 60, Walerij Sarmont 85
KS Wasilków 2-0 Znicz Biała Piska
Piotr Romaniuk 27, 71
MKS Ełk 1-1 Warmia Grajewo
Adam Finfando 26 - Tomasz Dzierzgowski 62
Jagiellonia II Białystok 0-1 Sokół Ostróda
Krzysztof Filipek 15
ŁKS 1926 Łomża 0-1 MKS Korsze
Paweł Kowalewski 60
Start Działdowo 0-0 Huragan Morąg
Kolejka 25.
Olimpia Elbląg 5-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Tomasz Tuttas 4, 50, Jakub Bojas 38, Patryk Sokołowski 53, Paweł Kowalczyk 69 - Adrian Citko I 89
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 1-0 Start Działdowo
Jakub Sierzputowski 90
Huragan Morąg 1-1 ŁKS 1926 Łomża
Daniel Chiliński 75 - Przemysław Olesiński 43
MKS Korsze 0-0 Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda 4-2 MKS Ełk
Krzysztof Filipek 21, 23, 46, Jakub Błażewicz 28 - Bartłomiej Wierzbicki 62, Patryk Gondek 82
Warmia Grajewo 1-2 KS Wasilków
Tomasz Dzierzgowski 68 (k) - Piotr Romaniuk 32, Karol Styś 77
Znicz Biała Piska 3-1 Rominta Gołdap
Paweł Adamiec 11, Mateusz Butkiewicz 66, Daniel Świderski 85 - Paweł Dyniszuk 58
Concordia Elbląg 1-0 Puszcza Hajnówka
Mateusz Szmydt 61 (k)
Olimpia Zambrów 2-1 Olimpia Olsztynek
Dominik Lemanek 58, Łukasz Grzybowski 65 - Paweł Alancewicz 14
Kolejka 26.
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-4 Olimpia Zambrów
Olimpia Olsztynek 1-1 Concordia Elbląg
Karol Narojczyk 28 - Mateusz Szmydt 57, karny
Puszcza Hajnówka 1-5 Znicz Biała Piska
2015-03-03 17:00:00
Rominta Gołdap 2-3 Warmia Grajewo
Aleksandr Popławskij 1, 79 (k) - Tomasz Dzierzgowski 44, 48, 82 (k)
KS Wasilków 0-0 Sokół Ostróda
2015-03-03 17:00:00
MKS Ełk 1-1 MKS Korsze
Patryk Gondek 53 - Piotr Kozłowski 13
Jagiellonia II Białystok 3-1 Huragan Morąg
Karol Świderski 31 (k), 35 (k), Taras Romanczuk 38 - Daniel Chiliński 75 (k)
ŁKS 1926 Łomża 0-4 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Jo?o Carlos 37 (s), Grzegorz Naczas 48, Arkadiusz Kuciński 58, Paweł Piceluk 70 (k)
Start Działdowo 0-2 Olimpia Elbląg
Patryk Sokołowski 22, Łukasz Pietroń 23
Kolejka 27.
Start Działdowo 0-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Michał Łabieniec 70
Olimpia Elbląg 2-1 ŁKS 1926 Łomża
Dawid Kubowicz 21, Jakub Bojas 26 - Przemysław Olesiński 53
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 3-2 Jagiellonia II Białystok
Paweł Piceluk 4, 12 (k), Grzegorz Naczas 90 - Patryk Stypułkowski 38, Patryk Malinowski 90
Huragan Morąg 0-1 MKS Ełk
Sewak Safarjan 34
MKS Korsze 4-2 KS Wasilków
Sokół Ostróda 3-2 Rominta Gołdap
Maciej Szostek 48 (k), Łukasz Gwiazda 83, Krzysztof Filipek 87 - Damian Sobolewski 10, Michał Mościński 79
Warmia Grajewo 0-0 Puszcza Hajnówka
Znicz Biała Piska 3-1 Olimpia Olsztynek
Mateusz Butkiewicz 70, 71 (k), Jacek Falkowski 76 - Piotr Żorański 19
Concordia Elbląg 0-2 Olimpia Zambrów
Dominik Lemanek 51, Michał Hryszko 87
Kolejka 28.
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-1 Concordia Elbląg
Krzysztof Niburski 15
Olimpia Zambrów 1-0 Znicz Biała Piska
Dominik Lemanek 64
Olimpia Olsztynek 1-1 Warmia Grajewo
Mateusz Różowicz 24 - Damian Zubowski 13
Puszcza Hajnówka 1-3 Sokół Ostróda
Patryk Sienkiewicz 80 - Krzysztof Filipek 30, 43, Maciej Szostek 67
Rominta Gołdap 3-0 MKS Korsze
Michał Mościński 36, Adam Gąsiorowski 45 (s), Maciej Kisiel 86
KS Wasilków 3-1 Huragan Morąg
Piotr Skiepko 65, Karol Styś 70, Piotr Romaniuk 82 - Daniel Chiliński 7
MKS Ełk 0-2 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Damian Kostkowski 63, Mariusz Baranowski 83
Jagiellonia II Białystok 0-4 Olimpia Elbląg
Kamil Graczyk 24, Jakub Bojas 37, Dawid Kubowicz 71, Kamil Kuczkowski 86
ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo
w pierwotnym terminie (1 maja, 17:00) odwołany z powodu epidemii w drużynie gości
Kolejka 29.
ŁKS 1926 Łomża 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Jo?o Carlos 51, Krystian Pomorski 63 - Michał Łabieniec 68
Start Działdowo 0-5 Jagiellonia II Białystok
Przemysław Mystkowski 27, Radosław Gulbierz 62, 65, Rafał Augustyniak 73, Michał Pawlik 77
MKS Ełk 0-3 Olimpia Elbląg
Kamil Graczyk 24 (k), Łukasz Pietroń 64, Kamil Piotrowski 78
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 4-1 KS Wasilków
Mariusz Baranowski 9, Paweł Piceluk 24, 90, Grzegorz Naczas 36 - Rafał Szczepanik 31
Huragan Morąg 6-1 Rominta Gołdap
Wiktor Biedrzycki 30, Paweł Galik 44, Piotr Bogdziewicz 57, 60, Daniel Chiliński 81, Mateusz Czorniej 90 - Walerij Sarmont 45
MKS Korsze 5-0 Puszcza Hajnówka
Paweł Sawicki 20, Piotr Kozłowski 33, 40, 64 (k), Paweł Tomkiewicz 75 (k)
Sokół Ostróda 0-0 Olimpia Olsztynek
Warmia Grajewo 1-2 Olimpia Zambrów
Damian Zubowski 89 - Michał Poduch 9, Michał Hryszko 32
Znicz Biała Piska 4-0 Concordia Elbląg
Paweł Adamiec 6, Daniel Świderski 53, 55, 66
Kolejka 30.
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-3 Znicz Biała Piska
Mateusz Jaremkiewicz 18, Maciej Orpik 57 - Michał Świderski 37, Konrad Radzikowski 68, Łukasz Gryko 88
Concordia Elbląg 3-0 Warmia Grajewo
Jean-Claude Essomba 38, 90, Mateusz Szmydt 73 (k)
Olimpia Zambrów 2-0 Sokół Ostróda
Przemysław Jastrzębski 20, Mariusz Gogol 48
Olimpia Olsztynek 2-3 MKS Korsze
Piotr Żórański 50, Mateusz Różowicz 64 - Damian Skrodzki 28 (s), Piotr Kozłowski 35, 88
Puszcza Hajnówka 0-1 Huragan Morąg
Mateusz Czorniej 6
Rominta Gołdap 0-1 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
Paweł Piceluk 28
KS Wasilków 0-1 Olimpia Elbląg
Dawid Kubowicz 40
MKS Ełk 4-2 Start Działdowo
Kamil Jackiewicz 5, 75, Patryk Gondek 55 (k), Bartłomiej Wierzbicki 62 - Marcin Ogrodowczyk 46, Karol Stolarski 86
Jagiellonia II Białystok 1-2 ŁKS 1926 Łomża
Przemysław Mystkowski 89 - Michał Sadowski 30, Adam Radecki 80 (s)
Kolejka 31.
Jagiellonia II Białystok 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Emil Gajko 31, 71, Pawieł Sawickij 62 - Michał Łabieniec 89 (k)
ŁKS 1926 Łomża 6-3 MKS Ełk
Jo?o Carlos 17, Alex Rodier 24, 51, Michał Sadowski 56, Rafał Maćkowski 70, 87 - Patryk Gondek 29 (k), Kamil Jackiewicz 84, 90 (k)
Start Działdowo - KS Wasilków
2015-05-20 godz. 17:30
Olimpia Elbląg 2-1 Rominta Gołdap
Jakub Bojas 61, Kamil Piotrowski 90 - Janusz Stankiewicz 80
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Puszcza Hajnówka
walkower
Huragan Morąg 0-1 Olimpia Olsztynek
Artur Szymula 85
MKS Korsze 1-4 Olimpia Zambrów
Paweł Sawicki 76 - Michał Poduch 22, Przemysław Jastrzębski 69, Michał Twardowski 75, 78
Sokół Ostróda 3-2 Concordia Elbląg
Piotr Piceluk 18, 33, Krystian Słowicki 57 - Jean-Claude Essomba 6, Jinya An 68
Warmia Grajewo 1-1 Znicz Biała Piska
Daniel Zubowski 7 - Daniel Świderski 30
Kolejka 32.
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Warmia Grajewo
Znicz Biała Piska 3-1 Sokół Ostróda
Michał Świderski 2, Daniel Świderski 51, Konrad Radzikowski 73 - Maciej Szostek 42 (k)
Concordia Elbląg 1-0 MKS Korsze
Paweł Bociej 83 (s)
Olimpia Zambrów 2-0 Huragan Morąg
Przemysław Jastrzębski 37, Kacper Lachowicz 90
Olimpia Olsztynek 0-0 Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
2015-03-03 17:00:00
Puszcza Hajnówka 0-7 Olimpia Elbląg
Tomasz Tuttas 9, 37, Łukasz Pietroń 26, 88, Krzysztof Iwanowski 45, Jakub Bojas 70, Kamil Graczyk 79
Rominta Gołdap 3-1 Start Działdowo
Patryk Rynkiewicz 13, 66, Mariusz Łapiński 41 - Walerij Sarmont 31 (s)
KS Wasilków 1-0 ŁKS 1926 Łomża
Piotr Skiepko 66
MKS Ełk 3-2 Jagiellonia II Białystok
Bartłomiej Wierzbicki 31, 60, Kamil Jackiewicz 83 - Pawieł Sawickij 13, Kacper Piechniak 32
Kolejka 33.
MKS Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka
2015-05-30 godz. 17
Jagiellonia II Białystok - KS Wasilków
2015-05-31 godz. 13
ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap
2015-05-30 godz. 17
Start Działdowo - Puszcza Hajnówka
2015-05-30 godz. 17
Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek
2015-05-30 godz. 17
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów
2015-05-31 godz. 15
Huragan Morąg - Concordia Elbląg
2015-05-30 godz. 17
MKS Korsze - Znicz Biała Piska
2015-05-29 godz. 17
Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
2015-05-30 godz. 18
Kolejka 34.
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda
2015-06-06 godz. 17
Warmia Grajewo - MKS Korsze
2015-06-06 godz. 17
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
2015-06-06 godz. 17
Concordia Elbląg - Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
2015-06-06 godz. 17
Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
2015-06-06 godz. 17
Olimpia Olsztynek - Start Działdowo
2015-06-06 godz. 17
Puszcza Hajnówka - ŁKS 1926 Łomża
2015-06-06 godz. 17
Rominta Gołdap - Jagiellonia II Białystok
2015-06-06 godz. 17
KS Wasilków - MKS Ełk
2015-06-06 godz. 17
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5
Galindia Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na
kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Galindia Spółka z o.o. uzyskała Subwencję Finansową - podmiotem udzielającym wsparcie był PFR.