III liga - wyniki
ogółem
dom
wyjazd
Drużyna
M
Pkt
Z-R-P
Br
Pkt
Z-R-P
Br
Pkt
Z-R-P
Br
1.
Jagiellonia II Białystok
7
16
5-1-1
18-10
7
2-1-0
7-4
9
3-0-1
11-6
2.
MKS Ełk
8
15
4-3-1
22-14
7
2-1-1
13-7
8
2-2-0
9-7
3.
Start Działdowo
8
15
4-3-1
11-8
10
3-1-0
8-3
5
1-2-1
3-5
4.
Barkas Tolkmicko
8
14
4-2-2
14-6
11
3-2-0
12-2
3
1-0-2
2-4
5.
Dąb Dąbrowa Białostocka
8
14
4-2-2
14-7
7
2-1-0
8-2
7
2-1-2
6-5
6.
MKS Korsze
7
13
4-1-2
18-8
7
2-1-0
10-3
6
2-0-2
8-5
7.
Znicz Biała Piska
7
13
4-1-2
10-8
7
2-1-1
6-5
6
2-0-1
4-3
8.
Huragan Morąg
8
12
3-3-2
19-14
4
1-1-2
7-7
8
2-2-0
12-7
9.
Sokół Ostróda
8
12
4-0-4
12-11
6
2-0-2
6-7
6
2-0-2
6-4
10.
LZS Narewka
8
12
3-3-2
13-13
8
2-2-1
8-5
4
1-1-1
5-8
11.
Tur Bielsk Podlaski
7
11
3-2-2
9-7
6
2-0-1
3-3
5
1-2-1
6-4
12.
Mrągowia Mrągowo
8
10
3-1-4
13-16
4
1-1-3
6-9
6
2-0-1
7-7
13.
Motor Lubawa
8
9
2-3-3
9-15
4
1-1-1
4-8
5
1-2-2
5-7
14.
ŁKS 1926 Łomża
8
6
1-3-4
15-20
1
0-1-2
6-9
5
1-2-2
9-11
15.
Wissa Szczuczyn
6
6
1-3-2
6-12
1
0-1-2
2-9
5
1-2-0
4-3
16.
Granica Kętrzyn
8
5
1-2-5
11-16
4
1-1-2
5-5
1
0-1-3
6-11
17.
Warmia Grajewo
8
4
1-1-6
7-19
3
1-0-3
5-10
1
0-1-3
2-9
18.
Promień Mońki
8
2
0-2-6
4-21
2
0-2-3
3-8
0
0-0-3
1-13
Kolejka 1.
Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn
odwołany z powodu zalanego boiska
Barkas Tolkmicko 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Tomasz Wiercioch 87
Promień Mońki 2-2 MKS Ełk
Kamil Czeremcha 8, Aleksandr Popławskij 80 - Kamil Jackiewicz 20, Jakub Ciuńczyk 63
LZS Narewka 2-2 Huragan Morąg
Mirosław Krasnopolski 45, Damian Zubowski 51 - Radosław Stefanowicz 24, Daniel Chiliński 73
Start Działdowo 1-0 Jagiellonia II Białystok
Marcin Ogrodowczyk 30
Sokół Ostróda 2-0 MKS Korsze
Piotr Głowacki 54, 66
Warmia Grajewo 3-2 Tur Bielsk Podlaski
Marcin Arciszewski 32, Mateusz Cybulski 65, Tomasz Dzierzgowski 68 - Mateusz Jakubowski 70, Karol Kosiński 89
Granica Kętrzyn 0-0 ŁKS 1926 Łomża
Mrągowia Mrągowo 2-1 Motor Lubawa
Paweł Kowalewski 43, 47 - Kamil Ludwiczak 30
Kolejka 2.
Wissa Szczuczyn 1-1 Motor Lubawa
Tomasz Dąbrowski 26 - Marek Śnieżawski 90
ŁKS 1926 Łomża 2-3 Mrągowia Mrągowo
Robert Speichler 43, Mateusz Laskowski 55 - Kacper Rokicki 73, Mariusz Machniak 83, 90
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Granica Kętrzyn
Karol Kosiński 90
MKS Korsze 1-1 Warmia Grajewo
Damian Roksela 68 - Marcin Strzeliński 36
Jagiellonia II Białystok 2-1 Sokół Ostróda
Paweł Drażba 68, Karol Mackiewicz 83 - Maciej Szostek 48
Huragan Morąg 0-1 Start Działdowo
Dominik Bróździński 3
MKS Ełk 6-2 LZS Narewka
Kamil Jackiewicz 2, 53, 79, Marcin Trzaskalski 14, Jakub Ciuńczyk 36, Patryk Gondek 85 - Mariusz Łapiński 58 (k), 65
Dąb Dąbrowa Białostocka 5-1 Promień Mońki
Piotr Bondziul 11, 89, 90, Dawid Korotkiewicz 57, Mateusz Sołowiej 90 - Dawid Grabowski 72
Znicz Biała Piska 0-2 Barkas Tolkmicko
Karol Styś 72, 84
Kolejka 3.
Barkas Tolkmicko 1-1 Wissa Szczuczyn
Damian Kostkowski 4 - Tomasz Dąbrowski 14
Promień Mońki 0-1 Znicz Biała Piska
Konrad Radzikowski 86
LZS Narewka 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Damian Zubowski 50 - Piotr Bondziul 75
Start Działdowo 3-3 MKS Ełk
Dawid Szypulski 45, Krystian Oleszko 48, Marek Wyżlic 57 - Kamil Jackiewicz 10, Patryk Gondek 12, Sewak Safarjan 85
Sokół Ostróda 1-5 Huragan Morąg
Przemysław Płoszczuk 40 - Dariusz Boczko 3, Krzysztof Filipek 61, 68, Piotr Żórański 83, Paweł Galik 87
Warmia Grajewo 0-3 Jagiellonia II Białystok
Tomasz Porębski 7, Karol Mackiewicz 25, Bartosz Giełażyn 61
Granica Kętrzyn 1-2 MKS Korsze
Damian Mazurowski 90 - Piotr Kozłowski 68, Michał Miller 75
Mrągowia Mrągowo 0-0 Tur Bielsk Podlaski
Motor Lubawa 2-1 ŁKS 1926 Łomża
Karol Narojczyk 13, Bazyli Jabłonowski 42 - Daniel Lemański 90
Kolejka 4.
Wissa Szczuczyn 1-5 ŁKS 1926 Łomża
Radosław Guzowski 50 - Mateusz Laskowski 34, 61, Przemysław Olesiński 37, 52, Marcin Gałązka 67
Tur Bielsk Podlaski 0-2 Motor Lubawa
Marek Śnieżawski 27, Bazyli Jabłonowski 62
MKS Korsze 3-1 Mrągowia Mrągowo
Damian Roksela 4 (k), Michał Miller 60, 80 - Szymon Nałysnyk 65
Jagiellonia II Białystok 4-2 Granica Kętrzyn
Adam Waszkiewicz 45, Paweł Drażba 55, Karol Mackiewicz 62, Grzegorz Kowalewski 85 - Tomasz Porębski 30 (s), Piotr Sobczuk 88
Huragan Morąg 3-1 Warmia Grajewo
Artur Naczas 22 (k), Krzysztof Filipek 52, Daniel Chiliński 71 - Marcin Arciszewski 7
MKS Ełk 1-2 Sokół Ostróda
Kamil Jackiewicz 14 - Wojciech Figurski 65, 75
Znicz Biała Piska 2-2 LZS Narewka
Karol Janik 7, Konrad Radzikowski 63 - Mariusz Łapiński 16, 55 (k)
Barkas Tolkmicko 6-0 Promień Mońki
Karol Styś 7, 66, Damian Kostkowski 17, Marek Masztaler 57, 60, Łukasz Konwa 83
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Start Działdowo
Piotr Bondziul 39 - Daniel Orzechowski 82
Kolejka 5.
Promień Mońki 1-1 Wissa Szczuczyn
Aleksandr Popławskij 76 - Wojciech Łapiński 2
LZS Narewka 1-0 Barkas Tolkmicko
Mariusz Łapiński 74
Start Działdowo 2-0 Znicz Biała Piska
Hubert Wieczorek 45, Marcin Ogrodowczyk 90
Sokół Ostróda 0-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Piotr Bondziul 28, Jacek Markiewicz 61
Warmia Grajewo 1-2 MKS Ełk
Marcin Mikucki 79 - Kamil Jackiewicz 23, Łukasz Szmydki 45
Granica Kętrzyn 2-3 Huragan Morąg
Damian Mazurowski 14, Mateusz Lachowski 52 - Paweł Galik 43, Grzegorz Naczas 50, Krzysztof Filipek 70
Mrągowia Mrągowo 2-3 Jagiellonia II Białystok
Paweł Kowalewski 29, Kacper Rokicki 33 - Paweł Drażba 13, Piotr Osmański 16 (s), Karol Mackiewicz 65
Motor Lubawa 0-5 MKS Korsze
Michał Miller 14, Piotr Kozłowski 16, 26, 77, Piotr Trafarski 74
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Tur Bielsk Podlaski
Maciej Malinowski 22 - Mateusz Jakubowski 75 (k)
Kolejka 6.
Wissa Szczuczyn 0-3 Tur Bielsk Podlaski
Wojciech Marcinkiewicz 54, Maciej Kesler 62, Mateusz Jakubowski 70
MKS Korsze 6-1 ŁKS 1926 Łomża
Damian Roksela 27, Michał Miller 37, Piotr Kozłowski 42, 82, Piotr Trafarski 56 (k), 72 - Przemysław Olesiński 33
Jagiellonia II Białystok 1-1 Motor Lubawa
Bartosz Giełażyn 84 - Marek Śnieżawski 16
Huragan Morąg 2-3 Mrągowia Mrągowo
Krzysztof Filipek 35, Dariusz Boczko 88 - Kacper Rokicki 29, Mateusz Niedźwiecki 64, Szymon Nałysnyk 85
MKS Ełk 3-3 Granica Kętrzyn
Bramki dla Granicy: Damian Mazurowski (dwie) i Konrad Szerszeń
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Warmia Grajewo
Piotr Bondziul 45, Marcin Arciszewski 48 (s)
Znicz Biała Piska 1-0 Sokół Ostróda
Paweł Adamiec 2
Barkas Tolkmicko 1-1 Start Działdowo
Damian Kostkowski 9 - Marcin Ogrodowczyk 78
Promień Mońki 0-1 LZS Narewka
Mariusz Łapiński 90 (k)
Kolejka 7.
LZS Narewka 1-2 Wissa Szczuczyn
Marcin Arciuch 45 (k) - Wojciech Łapiński 42, Radosław Guzowski 57 (k)
Start Działdowo 2-0 Promień Mońki
Marcin Ogrodowczyk 37, Marcin Rogoziński 47
Sokół Ostróda 3-0 Barkas Tolkmicko
Piotr Piceluk 3, 60, Paweł Podhorodecki 67
Warmia Grajewo 1-3 Znicz Biała Piska
Rafał Kozikowski 72 (k) - Konrad Radzikowski 58, 67, Błażej Gutowski 61
Granica Kętrzyn 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Daniel Wierzbowski 34, Mikołaj Rałowiec 69
Mrągowia Mrągowo 1-2 MKS Ełk
Paweł Kowalewski 62 - Kamil Jackiewicz 19 (k), Przemysław Kulig 87 (s)
Motor Lubawa 2-2 Huragan Morąg
Marek Śnieżawski 39, Adrian Mederski 60 - Paweł Galik 50, Piotr Żórański 63
ŁKS 1926 Łomża 3-5 Jagiellonia II Białystok
Robert Speichler 21, 71 (k), Daniel Lemański 90 - Karol Mackiewicz 25, 43, 75, Bartosz Giełażyn 80, Emil Gajko 84
Tur Bielsk Podlaski 2-1 MKS Korsze
Maciej Kesler 85, 88 - Wojciech Marcinkiewicz 43 (s)
Kolejka 8.
Wissa Szczuczyn - MKS Korsze
2013-09-18 16:30:00
Jagiellonia II Białystok - Tur Bielsk Podlaski
2013-09-15 12:00:00
Huragan Morąg 2-2 ŁKS 1926 Łomża
Krzysztof Filipek 85, 90 - Przemysław Olesiński 50, Daniel Kraska 53
MKS Ełk 3-0 Motor Lubawa
Kamil Jackiewicz 34, Marcin Trzasklaski 67, Łukasz Szmydki 87
Mrągowia Mrągowo 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Konrad Rusiecki 49 - Jacek Markiewicz 14, Maciej Orpik 19, Michał Łabieniec 84
Znicz Biała Piska 3-1 Granica Kętrzyn
Błażej Gutowski 8, 19, Konrad Radzikowski 57 - nieznany 74
Barkas Tolkmicko 3-0 Warmia Grajewo
Damian Kostkowski 27, Kamil Kuczkowski 55, Karol Rutkowski 86
Promień Mońki 0-3 Sokół Ostróda
Piotr Piceluk 21, 72, Przemysław Płoszczuk 64 (k)
LZS Narewka 3-0 Start Działdowo
Grzegorz Makal 20, Bartosz Stachelski 32, Mariusz Lasota 40
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5
Galindia Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na
kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.
Galindia Spółka z o.o. uzyskała Subwencję Finansową - podmiotem udzielającym wsparcie był PFR.