KONIEC !!! OKS 1945 awansował do kolejnej fazy rozgrywek Pucharu Polski!

Koniec meczu blisko...
  • 117'

Żółta kartka dla Kuna.
  • 116'

To powinna być bramka dla OKS 1945! Świderski w idealnej sytuacji powinien odegrać do Bartosiewicza, ale tego nie zrobił... i straciliśmy piłkę w polu karnym.
  • 115'

Pogoń miała rzut wolny, ale z akcji nic nie wyszło. Pięć minut do końca. Kibice już wyczekują końca meczu.
  • 114'

Pogoń groźnie z rzutu wolnego
  • 109'

Michał Świderski po wspaniałej akcji indywidualnej zdobywa bramkę, która daje nam prowadzenie w meczu !!!
  • 109'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  • 107'

Szaraniec próbował pokonać bramki. Ale wyszło mu to słabo.
  • 106'

Początek drugiej odsłony dogrywki. Pozostało 15 minut na strzelenie zwycięskiej bramki w tym meczu.
  • 105'

Koniec pierwszej połowy dogrywki. Za chwilę ostatnie 15 minut meczu.
  • 105'

Kierownik Pogoni Szczecin musi opuścić ławkę rezerwową za... rozwalenia wiaderka z wodą... Ach te nerwy...
  • 105'

Za faul na Suchockim kartkę zobaczył Adrian Łuszkiewicz.
  • 105'

Arbiter litościwy i pokazał tylko żółtą kartkę dla naszego zawodnika.
  • 105'

Faul na Suchockim. Nasz zawodnik nie wytrzymał i odepchnął zawodnika Pogoni Szczecin.
  • 102'

Mała przerwa na uzupełnienie płynów.
  • 101'

Świderski dośrodkował w pole karne. Bartosiewicz oddał jednak za lekki strzał z głowy, żebyśmy mogli zobaczyć bramkę. Chwilę później Suchocki oddał mocny strzał za pola karnego, ale piłka minęła słupek bramki bronionej przez Bartosza Fabiniaka.
  • 100'

Sto minut już walczą piłkarze obydwu drużyn o awans do kolejnej fazy Pucharu Polski. Cały czas bez bramek przy Piłsudskiego 69A.
  • 99'

W Elblągu też dogrywka. Olimpia doprowadziła do remisu w 87 minucie. Bramkę strzelił Mateusz Kołodziejski.
  • 98'

Na boisku pojawił się Kamil Bartosiewicz. Jest to jego debiut w olsztyńskim zespole. Zmienił Krzysztofa Filipka.
  • 94'

Paweł Głowacki wybił piłkę na rzut rożny.
  • 91'

Początek pierwszych 15 minut dogrywki. Rozpoczęli piłkarze Pogoni Szczecin.
  • 90'

Koniec drugiej połowy spotkania. Mamy dogrywkę! Czeka nas teraz kolejne 30 minut meczu.
  • 90'

Mocny strzał Piotra Petasza - zawodnika Pogoni. Jeszcze lepsza obrona Erwina Saka.
  • 90'

Rzut wolny dla Pogoni Szczecin.
  • 89'

Zadrżały serca kibiców w Olstynie. Piłka wpadła do bramki bronionej przez Erwina Saka. Na szczęście napastnik Pogoni Szczecin był na pozycji spalonej.
  • 89'

Rzut rożny dla Pogoni Szczecin.
  • 87'

OKS 1945 cały czas w natarciu. Ostatnie trzy minuty do końca meczu, plus to co doliczy arbiter z Gdańska.
  • 86'

I wywalczył tylko rzut z autu.
  • 86'

Faul w narożniku boiska na Suchockim. Poszkodowany będzie dośrodkowywał.
  • 85'

Było blisko... Suchocki dośrodkował z prawej strony. Z pierwszej piłki uderzył Filipek i piłka minimalnie minęła spojenie słupka z poprzeczką.
  • 84'

Zamieszanie w polu karnym Pogoni. Żaden piłkarz OKS 1945 nie zdecydował się na strzał.
  • 82'

Zmiana w OKS 1945 Olsztyn. Boisko upuszcza Radosław Stefanowicz. Na jego miejscu pojawił się Michał Świderski.
  • 79'

W Elblągu Olimpia przegrywa 0:1 z Wartą Poznań. W 66 minucie bramkę zdobył Maciej Scherfchen.
  • 78'

Na boisku w barwach Pogoni pojawił się Damian Kostkowski. Zmienił Daniela Wólkiewicza.
  • 78'

Z akcji niestety nic nie wyszło...
  • 77'

Faul na Suchockim przed polem karnym. Rzut wolny dla OKS 1945.
  • 76'

Marcin Klatt ewidentnie nie ma dzisiaj swojego dnia. Kolejny raz został zablokowany przez olsztyńskiej obrońców.
  • 75'

Piętnaście minut zostało do zakończenia drugiej połowy. Cały czas utrzymuje się wynik bezbramkowy. Olsztyńscy kibice robią co mogą, żeby zagrzać swoich piłkarzy do strzelenia zwycięskiej bramki.
  • 71'

Klatt fauluje Kopruckiego.
  • 70'

Gruchalski fauluje na środku boiska Filipka.
  • 69'

"Suchy" w swoim stylu pobiegł prawą stroną. Podał do Kuna, ale ten nie był wstanie oddać nawet strzału na bramkę.
  • 68'

Piotr Petasz minął dwóch piłkarzy z Olsztyna, jednak wypuścił sobie za bardzo piłkę i bramkarz Erwin Sak nie miał problemów z interwencją.
  • 67'

Dominik Kun wszedł za Pawła Łukasika. Dominik Kun w meczu ligowym ze Stalą Stalowa Wola strzelił zwycięską bramkę.
  • 66'

OKS 1945 Olsztyn wyszedł z kontrą. Osamotniony jednak Krzysztof Filipek nie mógł za dużo zrobić. Podał do Suchockiego, który był na pozycji spalonej.
  • 64'

Robert Madrysza chciał zagrozić bramce OKS-u 1945 Olsztyn. Oddał strzał jednak bardzo mocno niecelny.
  • 64'

Do wejścia na boisko szykuje się Dominik Kun.
  • 58'

Suchocki dośrodkował z rzutu rożnego, prosto na główkę Baranowskiego, ale piłka przeleciała metr obok słupka.
  • 58'

OKS idzie za ciosem. Kolejna groźna akcja. Filipek wywalczył rzut rożny.
  • 57'

Stefanowicz był blisko strzelenia bramki. W zamieszaniu w polu karnym, pomocnik OKS 1945 oddał strzał... piętą i było to uderzenie za lekkie żeby trafiło do bramki Pogoni.
  • 53'

Stefanowicz zdecydował się oddać strzał z 20 metrów. Fabiniak broni na raty.
  • 53'

I na szansie się skończyło. Łukasik trafił prosto w mur Pogoni.
  • 52'

Faul na Łukasika, 25 metrów od bramki Pogoni. Szansa na akcję bramkową.
  • 47'

Marne wykonanie rzutu wolnego przez Pawła Łukasika. Pogoń wyszła z kontrą. Na szczęście nie udaną.
  • 47'

Faul na Suchockim. Okazja na dobre dośrodkowanie w pole karne.
  • 46'

Zmiana w Pogoni. Na boisko wszedł Radosław Wiśnieski. Zmienił Djousse Donalda.
  • 46'

Początek drugiej połowy. Czeka nas drugie 45 minut. A kto wie czy nie będzie dogrywki i rzutów karnych.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy. 0:0. Spotkanie wyrównane. W drugiej połowie jedna bramka może zdecydować o awansie.
  • 43'

Mateusz Szałek bardzo niecelnie dośrodkowywał w pole karne OKS 1945 Olsztyn. Pierwsza połowa powoli zbliża się ku końcowi.
  • 39'

Piękna obrona Erwina Saka. W sytuacji sam na sam z napastnikiem Pogoni, bramkarz OKS 1945 zachował zimną krew i uratował swój zespół od utraty bramki. Była to najgroźniejsza akcja meczu.
  • 37'

Dwie minuty temu stadion olsztyński opuścili kibice Pogoni Szczecin.
  • 36'

Najgroźniejsza akcja OKS 1945. Paweł Łukasik idealnie podał do Stefanowicza, który mógł chyba jednak podbiec ze dwa, trzy metry dalej, a nie decydować się na strzał z pierwszej piłki. W konsekwencji oddał niecelny strzał nad poprzeczką.
  • 35'

Akcja OKS 1945 Olsztyn. Z wolnego dośrodkował Łukasik, do główki wyskoczył Koprucki, ale bramkarz Pogoni nie musiał przy tej akcji interweniować.
  • 31'

Faul w ataku Pawła Łukasika. Piłkarz dostał żółtą kartkę za kopnięcie piłki po gwizdku.
  • 30'

Pierwsze trzydzieści minut mocno wyrównane. Wynik cały czas jest sprawą otwartą. Dwie groźniejsze akcje stworzyli piłkarze "biało-niebieskich".
  • 25'

Groźna akcja OKS 1945 Olsztyn. W polu karnym Paweł Łukasik został zablokowany przez obrońcę Pogoni. Była okazja do strzelenia bramki.
  • 23'

Bez zagrożenia. Paweł Baranowski pewnie wybija piłkę z pola karnego.
  • 23'

Paweł Głowacki fauluje Marcina Klatta. Rzut wolny dla Pogoni. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne.
  • 21'

Paweł Łukasik szukał szczęścia oddając strzał z 18 metrów. Piłka niestety daleko od bramki.
  • 18'

W innym spotkaniu Pucharu Polski w naszym wojewódźtwie Olimpia Elbląg póki co remisuje 0:0 z Wartą Poznań.
  • 17'

Nieśmiało, bo nieśmiało pod pole karne przedostają się piłkarze "biało-niebieskich". Może coś z tego w końcu wyjdzie?
  • 16'

Pogoń Szczecin ostatni raz w Olsztynie gościła 11 lat temu. Portowcy wygrali wtedy ze Stomilem 1:0. Bramkę strzelił Ferdinand Chi Fon. Pogoń zdobyła wicemistrzostwo, a Stomil musiał grać mecz barażowy o pozostanie w szeregach najlepszych drużyn w kraju.
  • 14'

Kombinacyjna akcja Stefanowicza i Jeglińskiego. W pole karne dośrodkował ten pierwszy, ale... prosto na głowę obrońcy Pogoni Szczecin.
  • 13'

Dla Pogoni jest to debiut w tegorocznej edycji Pucharu Polski. Stomil Olsztyn wcześniej wygrywał na wyjeździe z ŁKS Łomża (3:2 - red.) oraz z Huraganem Morąg (1:0 - red.).
  • 10'

Dośrodkowanie Pawła Łukasika nie znalazło adresata.
  • 10'

Błąd bramkarza Pogoni i mamy rzut rożny.
  • 9'

Akcji Pogoni pod polem karnym zakończyła się strzałem ponad poprzeczką.
  • 5'

Pierwsze pięć minut minęło spokojnie. Gra toczy się w środku boiska.
  • 4'

Djousse Donald powrócił na boisko
  • 2'

Faul Kopruckiego na przy lini bramkowej. Potrzebna interwencja lekarza.
  • 1'

Od początku słychać doping kibiców Stomilu i Pogoni Szczecin.
  • 1'

Początek meczu. Rozpoczęli piłkarze Pogoni Szczecin.
  • Kibice uczcili minutą ciszy zmarłego w zeszłą sobotę byłego trenera Stomilu - Jerzego Masztalera.
  • Piłkarze przywitali się z kibicami, którzy cały czas wchodzą na stadion.
  • Pogoń Szczecin do Olsztyna przyjechała w osłabionym składzie. Na boisku nie zobaczymy Błażeja Radlera, Dawida Kucharskiego (obydwaj kontuzje), Ediego Andraliny czy Bartosza Ławy (nie otrzymali powołania na mecz).
  • Piłkarze obydwu drużyn wychodzą na płytę boiska.
  • W porównaniu składu z ostatnim meczu ligowym nastąpiły trzy zmiany w składzie. W bramce OKS 1945 zagra Erwin Sak. To przedsezonowe założenia trenera Kaczmarka, że ten bramkarz będzie bronił w pucharach, a w lidze Piotr Skiba. W składzie znalazł się także Paweł Baranowski, który nie musi w pucharze pauzować za czerwoną kartkę, którą otrzymał w lidze. W miejsce Kuna pojawił się Filipek, a za Biedrzyckiego zagra Jegliński.
  • Witam wszystkich serdecznie ze stadionu Stomilu w Olsztynie. Powoli schodzą się kibice. Zanosi się na komplet publiczności. Jest też skromna delegacja fanów Pogoni Szczecin. Za 15 minut początek meczu.