Bartosz Hajczuk
Dariusz Kantor
Sebastian Hajduk
  • 90+3

Koniec spotkania. Po bardzo mało emocjonującym meczu OKS 1945 Olsztyn zremisował 1:1 z Resovią Rzeszów 1:1. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Na prowadzenie w 44 minucie wyszła Resovia po golu Kantora, a dwie minuty później wyrównał Eduardo.
  • 90'

Sędzia główny doliczył trzy minuty do końca spotkania
  • 88'

Tomasz Kaczor wszedł za Mateusza Kantora
  • 88'

Renusz zdecydował się oddać strzał z 30 metrów. Mocno uderzona piłka przeleciała metr od słupka.
  • 86'

Michał Ogrodnik wchodzi za Bartosza Hajczuka
  • 84'

Stefanowicz dośrodkował w pole karne, jednak nikt nie potrafił wykorzystać zamieszania w polu karnym.
  • 84'

Renusz faulowany na 17 metrze od bramki Resovii
  • 81'

Krzysztof Pietluch wchodzi za Sebastiana Hajduka
  • 78'

Żaden z trenerów nie dokonał jeszcze zmian w składzie
  • 78'

Baranowski traci piłkę w środku na rzecz Kantora, jednak Resovia nie umiała wyjść z kontrą
  • 73'

OKS 1945 blisko strzelenia gola, ale solidnie broni bramkarz Resovii. Po rzucie rożnym wykonanym przez Suchockiego, strzał oddał Alancewicz, jednak na tyle słaby, że pewnie złapał piłkę Pietryka.
  • 66'

Sam poszkodowany podszedł do piłki, dośrodkował idealnie na głowę Bucholca i bramkarz Resovii z kłopotami łapie piłkę. Na błąd golkipera z Rzeszowa czyhał już Eduardo.
  • 66'

Faul na Suchocki w narożniku pola karnego
  • 64'

Dariusz Kantor próbował zaskoczyć Piotra Skibę mocnym strzałem z 30 metra
  • 62'

Żółta kartka dla Michała Chrabąszcza
  • 61'

Resovia próbuje skonstruować bramową akcję, jednak nic z tego nie wychodzi...
  • 55'

Ładna akcja OKS 1945 Olsztyn. Prawą stroną pobiegł Bucholc, podał do Alana a ten przedłużył piłkę do Renusza. Skrzydłowy OKS 1945 dośrodkował piłkę, a tam już obrońcy wyjaśnili sytuację.
  • 52'

Na boisko podobnie jak w pierwszej połowie nic ciekawego odnotowania się nie dzieje. Nadal remis 1:1 i słaba gra obydwu zespołów.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45'

Koniec pierwszej połowy. Przez 40 minut nic ciekawego się nie działo na boisku. Dopiero ostatnie minuty przyniosły dwie bramki. OKS 1945 do przerwy remisuje 1:1 z Resovią Rzeszów.
  • 45+2

Bramkę z główki strzelił Eduardo. W końcu wyszedł strzał piłkarzom OKS 1945 Olsztyn. Niedługo trwało prowadzenie Resovii.
  • 45+2

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  • 44'

Resovia obejmuje prowadzenie. Dariusz Kantor z główki pokonał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wcześniej ten sam piłkarz wywalczył stały fragment gry, oddając ładny strzał za pola karnego. Piotr Skiba popisał się wtedy dobrą interwencją, niestety chwilę później już był bezradny.
  • 44'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  • 39'

Najdogodniejsza sytuacja do strzelenia bramki przez OKS 1945. W polu karnym z piłką minął się bramkarz Resovii, a do piłki wyskoczył i oddał strzał z głowy Paweł Baranowski. Piłka poleciała niestety nad poprzeczką.
  • 37'

Faul zawodnika Resovii na Suchockim
  • 33'

Resovianin Nikanowicz otrzymał żółtą kartkę za faul na Eduardo.
  • 29'

Przez jakiś czas nic się nie działo. Publikę ożywił dopiero strzał z dystansu Bartosza Szarańca. Nadal 0:0.
  • 23'

Kolejne wrzutka w pole karne Resovii. Jednak nikt nie dobiegł do bezpańskiej piłki...
  • 22'

Dośrodkowanie Stefanowicza. Piłkę spokojnie łapie Marcin Pietryka.
  • 20'

Michał Chrabąszcz oddał strzał w stronę bramki Skiby. Został zablokowany przez olsztyńskiego obrońcę.
  • 17'

Kolejna główka w drużynie OKS 1945. Tym razem z prawej strony dośrodkował Bucholc, a z głowy uderzył Eduardo.
  • 16'

Lewą stroną pognał Stefanowicz, dośrodkował w pole karne. Do główki wyskoczył Suchocki i uderzył w sam środek bramki.
  • 14'

Resovia wywalczyła rzut rożny. Nic nie wyszło ze stałego fragmentu gry.
  • 12'

Rzut wolny dla OKS 1945. Suchocki dośrodkował na głowę Baranowskiego. Piłka daleko od bramki.
  • 11'

Bartosz Hajczyk nadal poza boiskiem. Doktor Siergiej musi opatrzyć głowę piłkarzowi.
  • 8'

Ranusz w pojedynku główkowym zderzył się z zawodnikiem Resovii. Potrzebna interwencja lekarzy.
  • 7'

Suchocki na prawym skrzydle ograł dwóch zawodników i... wywalczył rzut rożny, z którego ponownie nic nie wyszło.
  • 3'

Nic nie wyszło ze stałego fragmentu gry.
  • 3'

Łukasz Suchocki wywalczył rzut rożny.
  • 1'

Początek spotkania.
  • Piłkarze wychodzą na murawę boiska. Za chwileczkę rozpoczęcie meczu.
  • Witam wszystkich serdecznie ze stadionu w Olsztynie. Za 15 minut rozpocznie się spotkanie o mistrzostwo II ligi. OKS 1945 Olsztyn na własnym boisku podejmie Resovię Rzeszów.