Wtorek, 25 czerwca 2019. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

A klasa grupa 2

Wyniki i tabela

Wszystkie wyniki oraz aktualna tabela rozgrywek dostępna tutaj.

Bieżąca kolejka

  • LZS Lubomino-Wilczkowo 2-2 KS Jastrząb Ględy
    Andrzej Grablewski, Adrian Rębała - Paweł Stanik, Mateusz Kaćkiewicz
  • Gmina Braniewo 6-0 Huragan II Morąg
    Filip Domalewski (dwie), Bartłomiej Koczara, Jacek Pszczołowski, Kamil Hebda, Mateusz Borysiak
  • Dąb Kadyny 3-3 MGKS Miłakowo
    Bramki dla Dębu: Jakub Bałachowski, Piotr Woliński, Bogdan Wojtas
  • Barkas II Tolkmicko 1-0 Wałsza Pieniężno
    Marek Masztaler 75
  • Żuraw Godkowo 3-3 Pomowiec Gronowo Elbląskie
    Bramki dla Pomowca: Łukasz Lewandowski 30, Tomasz Zając 32, Piotr Zając 60
  • Czarni Małdyty 0-3 Piast Wilczęta
    walkower, Czarni wycofali się z ligi
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Barkas II Tolkmicko 14 37 12-1-1 62-8
2. Dąb Kadyny 14 27 8-3-3 37-30
3. Pomowiec Gronowo Elbląskie 14 25 7-4-3 54-29
4. Żuraw Godkowo 14 25 7-4-3 35-20
5. Gmina Braniewo 14 22 7-1-6 33-28
6. LZS Lubomino-Wilczkowo 13 21 6-3-4 41-36
7. Huragan II Morąg 14 21 6-3-5 29-38
8. MGKS Miłakowo 13 20 5-5-3 29-21
9. Piast Wilczęta 14 12 4-0-10 19-43
10. Wałsza Pieniężno 14 12 4-0-10 22-35
11. Czarni Małdyty 14 9 2-3-9 18-37
12. KS Jastrząb Ględy 14 3 0-3-11 18-72
zobacz wszystkie wyniki i pełną tabelę »

Bieżąca kolejka

  • Huragan II Morąg 1-3 LZS Lubomino-Wilczkowo
  • Piast Wilczęta 1-3 Dąb Kadyny
    Andrzej Szydłowski 23 - Łukasz Budziwojski 38, Jakub Bałachowski 60, Bartosz Mróz 85
  • Pomowiec Gronowo Elbląskie 3-0 Czarni Małdyty
    walkower, Czarni wycofali się z ligi
  • Żuraw Godkowo 1-0 Wałsza Pieniężno
    Marcin Huk 30
  • Barkas II Tolkmicko 4-1 KS Jastrząb Ględy
  • Gmina Braniewo 2-1 MGKS Miłakowo
    Bramki dla Gminy Braniewo: Filip Domalewski, Mateusz Borysiak

Galerie

  • Czarna rozpacz po meczu ostatniej szansy
  • Bez rekordu trasy, ale z rekordem frekwencji i uśmiechami na twarzach [zdjęcia]
  • Widmo spadku coraz bardziej zagląda Czarnym Olecko w oczy
  • Gol, Karpaty B, Śląsk i Stomil najlepsze w piątek na Ostróda Cup [zdjęcia]
  • Siatkarze z całej Polski przyjechali do Ostródy na 18. Licealiadę [zdjęcia]
  • Woda, błoto i bieg — w Kamieńcu odbył się niezwykły wyścig w okolicach pałacu! [ZDJĘCIA]
  • Czarni Olecko rozbici przez młodą drużynę Olimpii II
  • Pojechali na Piknik Olimpijski do Warszawy
  • Za nami 7. edycja Oleckiej Trzynastki [FOTORELACJA]
  • Rugby Team Olsztyn zdobył w Bartoszycach mistrzostwo województwa