Czwartek, 9 kwietnia 2020. Imieniny Mai, Marcelego, Wadima

III liga

Wyniki i tabela

Wszystkie wyniki oraz aktualna tabela rozgrywek dostępna tutaj.

Bieżąca kolejka

  • Wissa Szczuczyn - MKS Korsze
    2013-09-18 16:30:00
  • Jagiellonia II Białystok - Tur Bielsk Podlaski
    2013-09-15 12:00:00
  • Huragan Morąg 2-2 ŁKS 1926 Łomża
    Krzysztof Filipek 85, 90 - Przemysław Olesiński 50, Daniel Kraska 53
  • MKS Ełk 3-0 Motor Lubawa
    Kamil Jackiewicz 34, Marcin Trzasklaski 67, Łukasz Szmydki 87
  • Mrągowia Mrągowo 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
    Konrad Rusiecki 49 - Jacek Markiewicz 14, Maciej Orpik 19, Michał Łabieniec 84
  • Znicz Biała Piska 3-1 Granica Kętrzyn
    Błażej Gutowski 8, 19, Konrad Radzikowski 57 - nieznany 74
  • Barkas Tolkmicko 3-0 Warmia Grajewo
    Damian Kostkowski 27, Kamil Kuczkowski 55, Karol Rutkowski 86
  • Promień Mońki 0-3 Sokół Ostróda
    Piotr Piceluk 21, 72, Przemysław Płoszczuk 64 (k)
  • LZS Narewka 3-0 Start Działdowo
    Grzegorz Makal 20, Bartosz Stachelski 32, Mariusz Lasota 40
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Jagiellonia II Białystok 7 16 5-1-1 18-10
2. MKS Ełk 8 15 4-3-1 22-14
3. Start Działdowo 8 15 4-3-1 11-8
4. Barkas Tolkmicko 8 14 4-2-2 14-6
5. Dąb Dąbrowa Białostocka 8 14 4-2-2 14-7
6. MKS Korsze 7 13 4-1-2 18-8
7. Znicz Biała Piska 7 13 4-1-2 10-8
8. Huragan Morąg 8 12 3-3-2 19-14
9. Sokół Ostróda 8 12 4-0-4 12-11
10. LZS Narewka 8 12 3-3-2 13-13
11. Tur Bielsk Podlaski 7 11 3-2-2 9-7
12. Mrągowia Mrągowo 8 10 3-1-4 13-16
13. Motor Lubawa 8 9 2-3-3 9-15
14. ŁKS 1926 Łomża 8 6 1-3-4 15-20
15. Wissa Szczuczyn 6 6 1-3-2 6-12
16. Granica Kętrzyn 8 5 1-2-5 11-16
17. Warmia Grajewo 8 4 1-1-6 7-19
18. Promień Mońki 8 2 0-2-6 4-21
zobacz wszystkie wyniki i pełną tabelę »

Bieżąca kolejka

  • LZS Narewka 1-2 Wissa Szczuczyn
    Marcin Arciuch 45 (k) - Wojciech Łapiński 42, Radosław Guzowski 57 (k)
  • Start Działdowo 2-0 Promień Mońki
    Marcin Ogrodowczyk 37, Marcin Rogoziński 47
  • Sokół Ostróda 3-0 Barkas Tolkmicko
    Piotr Piceluk 3, 60, Paweł Podhorodecki 67
  • Warmia Grajewo 1-3 Znicz Biała Piska
    Rafał Kozikowski 72 (k) - Konrad Radzikowski 58, 67, Błażej Gutowski 61
  • Granica Kętrzyn 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
    Daniel Wierzbowski 34, Mikołaj Rałowiec 69
  • Mrągowia Mrągowo 1-2 MKS Ełk
    Paweł Kowalewski 62 - Kamil Jackiewicz 19 (k), Przemysław Kulig 87 (s)
  • Motor Lubawa 2-2 Huragan Morąg
    Marek Śnieżawski 39, Adrian Mederski 60 - Paweł Galik 50, Piotr Żórański 63
  • ŁKS 1926 Łomża 3-5 Jagiellonia II Białystok
    Robert Speichler 21, 71 (k), Daniel Lemański 90 - Karol Mackiewicz 25, 43, 75, Bartosz Giełażyn 80, Emil Gajko 84
  • Tur Bielsk Podlaski 2-1 MKS Korsze
    Maciej Kesler 85, 88 - Wojciech Marcinkiewicz 43 (s)

Galerie

  • Stomil Olsztyn w hali OCSiR zdobył puchar starosty ostródzkiego [ZDJĘCIA]
  • W ostatnim sparingu Sokół Ostróda lepszy od Lechii II Gdańsk [zdjęcia]
  • Nowa strzelba w Jezioraku. Sagan założył „9” i od razu hat-trick! [ZDJĘCIA]
  • Sportowy plebiscyt podsumowany! Zobacz nazwiska laureatów
  • Iławskie Smoki Jezioraka odniosły zwycięstwo w pierwszym starcie w 2020!
  • Jeziorak, GKS Wikielec i Motor Lubawa są po kolejnych sparingach [WIDEO, ZDJĘCIA]
  • Za nami już 20. edycja biegu parkrun Mały Jeziorak! Zobacz zdjęcia i wideo
  • Wygrał Stomil Olsztyn, Sokół Ostróda drugi, superpuchar dla
  • V Mistrzostwa Klubowe IKKK. Karatecy otrzymali prezent od Andrzeja Dzieniszewskiego [ZDJĘCIA]
  • AS Stomil Olsztyn najlepszy, Sokół Ostróda trzeci w finale WMZPN [ZDJĘCIA]