Piątek, 29 maja 2020. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

Podsumowanie gry OKS 1945, Jezioraka oraz Olimpii w II lidze

2009-09-08 00:00:00

W regionie wszystkie kluby mają poważne powody zadowolenia. Naprawdę. Największe OKS 1945, bo już dwa razy w tym sezonie ograł rywali w derbach i mimo sporych turbulencji gromadzi punkty.

W Jezioraku też się muszą cieszyć, bo z porażki z olsztyńską ekipą płynie klarowny wniosek: Jezioraka bez Remigiusza Sobocińskiego i Arkadiusza Klimka nie stać na żadne rewelacje.

I wreszcie mamy Olimpię Elbląg, która ma Piotra Trafarskiego. Facet dołączył do drużyny w trakcie sezonu, ale już zdążył strzelić sześć bramek! I będzie strzelał następne, bo po prostu potrafi to robić. A to dla Olimpii dobrze.

Pytanie dodatkowe dotyczy tego, dlaczego Trafarski nie przebił się w poprzednim sezonie w Lechii Gdańsk? Czyżby ta różnica między regionalnymi rozgrywkami, a szczeblem centralnym była aż tak duża?

Zbigniew Szymula
z.szymula@gazetaolsztynska.plNiemcy "wskrzesili" Hitlera. W spotach telewizyjnych ostrzegających przed AIDS kocha się on z młodą Niemką. Hasło kampanii: : "AIDS to masowy morderca". Do towarzystwa führerowi dodano Stalina i Husajna.

>>> Co o tym myślisz?
Uwaga! To jest archiwalny artykuł. Może zawierać niaktualne informacje.