OKS 1945 Olsztyn po przegranym meczu

2009-09-15 00:00:00

W ostatniej kolejce OKS 1945 Olsztyn przegrał na wyjeździe 1:2 ze Startem Otwock. Olsztyńscy zawodnicy stracili bramkę w ostatniej minucie...

OKS 1945 przegrał w Otwocku, ponoć znów bardzo pechowo. Być może tak było, ale fakty, te bezlitosne, czyli nie pozostawiające pola do polemiki fakty, są takie, że gorzej w tej lidze na wyjazdach gra tylko Hetman Zamość (OKS 1945 w pięciu meczach zdobył jeden punkt, stracił 13 goli, Hetman nie zdobył ani jednego punktu, stracił 17 bramek). Dla kibiców olsztyńskiej ekipy mamy jednak złą informację — z Hetmanem w tej rundzie olsztynianie nie zagrają w Olsztynie, ale w Zamościu. A tam Hetman zdążył już dwa razy wygrać...

Jeszcze co do pecha to można go mieć raz, no, góra dwa. Ale pięć razy? W tej sytuacji o pechu nie wypada już mówić. Warto się natomiast zastanowić nad tym, czy drużyna po wygranym spotkaniu derbowym z Jeziorakiem powinna mieć trzy dni wolnego (aż do wtorku), czy olsztyński zespół jest rzeczywiście tak mocny, żeby ani przez minutę boiska nie mogli powąchać tacy piłkarze jak Paweł Alancewicz, Sebastian Spychała, Paweł Głowacki (wszyscy z lewą nogą!) czy Mateusz Różowicz. To są pytania personalne, a odpowiedzią jest dorobek punktowy i miejsce w tabeli.

W środę OKS 1945 na własnym stadionie zagra ze Stalą Rzeszów. Początek spotkania o godz. 16:00.

Jaki padnie wynik w spotkaniu? Czekamy na Twoje typy w LIDZE TYPERÓW!

Wybierz piłkarza miesiąca! Zobacz listę kandydatów i wybierz swojego faworyta! Z OKS 1945 Olsztyn kandyduje Krzysztof Filipek.