2023-10-02 13:42:06(ost. akt: 2023-10-02 12:44:42)
Jedyna KODO Morąg - Jeziorak Iława 22:26

Autor zdjęcia: facebook/Jedynka

PIŁKA NOŻNA\\\ W I lidze w derbach województwa Jeziorak na wyjeździe niespodziewanie pokonał Jedynkę
* Warmia Energa Olsztyn - USAR Kwidzyn 37:26 (18:13)
Bramki dla Warmii: Safiejko 3, Adamczyk 7, Drobik 1, Przysiek 3, Sikorski 1, Zemełka 3, Skiba 1, Kryński 12, Dzido 2, Malewski 4
Olsztynianie zaczęli od mocnego uderzenia, bo po pięciu minutach prowadzili 5:1, w 14. minucie było 14:5. Po zmianie stron Warmia cały czas miała spotkanie pod kontrolą, ale nie udało im się dobić do czterdziestki.
- Jestem zadowolony z przebiegu dwóch pierwszych spotkań - powiedział trener Karol Adamowicz. - Co prawda były momenty, które czasami nam nie wychodzą, jednak każdy trening działa na naszą korzyść.

* Jedyna KODO Morąg - Jeziorak Iława 22:26 (11:11)
Bramki dla Jedynki: Liszewski 1, Idzikowski 1, Kozłowski 2, Golks 9, Sowiński 3, Daćko 6; dla Jezioraka: Malinski 4, Dembowski 1, Krieger 2, Svanberg 3, Kondracki 2, Karol Cichocki 11, Kacper Cichocki 1, Patryk Dembowski 1, Minder 1
Wynik w 2. min otworzył Wojciech Golks, ale od tego momentu nastąpiła 23-minutowa niemoc gospodarzy w ataku! Po zmianie stron do 50. minuty kibice oglądali wymianę ciosów, wtedy jednak Jeziorak uzyskał dwubramkowe prowadzenie, co pozwoliło gościom na chwilę spokoju. Ostatecznie Jeziorak był lepszy o cztery trafienia.

* Sparta Oborniki - Szczypiorniak Olsztyn 46:25 (20:9)

Bramki dla Szczypiorniaka: Kamiński 3, Jurewicz 1, Groch 5, Ziejewski 4, Domagalski 3, Strączek 3, Szmidt 2, Grabowski 2, Ostrówka 2
* Inne wyniki: E.LINK Gwardia Koszalin - AZS UKW Bydgoszcz 33:17 (15:9), Tytani Wejherowo - Sambor Latocha Agropom Tczew 37:25 (19:12).