Jest niespodzianka! Stomil wraca z Bielsko-Białej z kompletem punktów!

2022-04-24 20:14:44(ost. akt: 2022-04-24 21:01:48)

PIŁKA NOŻNA \\\ Duża niespodzianka w meczu I ligi! W rozegranym dzisiaj wieczorem spotkaniu Stomil Olsztyn pokonał na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Łukasz Moneta w 76 minucie, po rzucie karnym.
Podbeskidzie Bielsko-Biała — Stomil Olsztyn 0:1 (0:0)
0:1 - Łukasz Moneta (75 k)

W poprzedniej kolejce olsztynianie przegrali na swoim terenie z GKS-em Katowice, choć powinni to spotkanie wygrać. Trzy punkty przyszły za to w meczu, w którym akurat ciężko było przed pierwszym gwizdkiem liczyć na jakąś zdobycz.

Zwycięstwo na terenie Podbeskidzia jest tym cenniejsze, że drużyna trenera Piotra Jacka od 51 minuty grała w dziesiątkę, bo za faul (wyjście na czystą pozycję) czerwoną kartką ukarany został Rafał Remisz.

Jedyna bramka padła w 75 minucie spotkania, kiedy to Łukasz Moneta wykorzystał rzut karny. A już po spotkaniu czerwony kartonik ujrzał również bramkarz Stomilu, Kacper Tobiasz.