Plebiscyt na najpopularniejszych sportowców województwa

2011-11-28 12:02:14 (ost. akt: 2012-01-12 14:44:27)

No i bomba w końcu poszła w górę! 28 listopada oficjalnie rozpoczęliśmy 51. edycję plebiscytu, w którym czytelnicy "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego" wybiorą dziesięciu najpopularniejszych sportowców roku.

Laureaci poprzedniej edycji naszego plebiscytu.

Laureaci poprzedniej edycji naszego plebiscytu.

Autor: Paweł Kicowski

Tydzień temu opublikowaliśmy wstępną listę kandydatów, prosząc jednocześnie czytelników o zgłaszanie kolejnych propozycji. W ten sposób chcieliśmy w większym niż dotychczas stopniu zaangażować państwa do stworzenia ostatecznej listy kandydatów.

Nieskromnie musimy przyznać, że to się nam udało, bowiem otrzymaliśmy wiele telefonów oraz kilkadziesiąt e-maili z nazwiskami sportowców, którzy powinni znaleźć się, zdaniem kibiców, w tym zaszczytnym gronie. W większości zgodziliśmy się z tymi sugestiami, dzięki czemu w 51. plebiscycie o miejsce w złotej dziesiątce będzie rywalizować aż 84 zawodników.

Jak głosować?:
Od 28 listopada do 31 stycznia będziemy w "Gazecie Olsztyńskiej" publikować kupony, które należy wyciąć, wpisać dziesięć nazwisk (nie mniej i nie więcej!) z listy kandydatów i do 1 lutego wysłać na adres redakcji ("Gazeta Olsztyńska", 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5 z dopiskiem "Plebiscyt").

Poza tym złotą dziesiątkę można też wybierać za pomocą głosowania sms-owego: w treści sms-a wpisujemy kod przydzielony wybranemu przez nas JEDNEMU sportowcowi i wysyłamy na numer 7248 (2 zł plus VAT). Uwaga, na liście kandydatów kody zaznaczyliśmy na czerwono.

Dla przykładu jeśli chcielibyście państwo zagłosować w ten sposób na Denisa Amroziaka, wystarczy napisać GO.SPORT.1. Sms-y można wysyłać do 31 stycznia 2012 roku. Oczywiście wyniki głosowania kuponowego i sms-owego zostaną zsumowane (1 sms=10 pkt, czyli tyle samo, ile dostaje sportowiec wpisany na kuponie na pierwszym miejscu).


Cztery konkursy


Poza tym po raz kolejny nasi czytelnicy za pomocą sms-ów wybiorą: Sportowe Wydarzenie Roku, Najpopularniejszego Sportowca Olsztyna, Piłkarza Roku oraz Najpopularniejszy Klub Sportowy. Tu zasada jest identyczna jak poprzednio, czyli na numer 7248 wysyłamy jeden kod wybranego przez nas wydarzenia/sportowca/piłkarza/klubu.

Zwycięzcy konkursów sms-owych wystąpią w głównych rolach podczas Balu Sportowca (17 lutego), kiedy to ogłosimy nazwiska dziesięciu najpopularniejszych sportowców województwa oraz Trenera Roku, którego wybiorą dziennikarze sportowi "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego". Tradycyjnie dla uczestników plebiscytu przygotowaliśmy nagrody, jednak o szczegółach poinformujemy wkrótce.


51. Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa

NASI KANDYDACI

GO.SPORT.1 DENIS AMBROZIAK (kajakarstwo, Kayak Sport Club Olsztyn)
GO.SPORT.2 PAWEŁ BARANOWSKI (piłka nożna, OKS 1945 Olsztyn)
GO.SPORT.3 MICHAŁ BARTCZAK (piłka ręczna, Warmia Anders Społem Olsztyn)
GO.SPORT.4 KATARZYNA BEDRA (kick-boxing, Zamek Kurzętnik)
GO.SPORT.5 KAROLINA BOŁDYSZ (lekka atletyka, Polonia Pasłęk)
GO.SPORT.6 MICHAŁ BURCZYŃSKI (bojery, AZS UWM Olsztyn)
GO.SPORT.7 GRZEGORZ BRYNDA (boks, Kontra Elbląg)
GO.SPORT.8 LUIS CARSTENS (motocross, Motoklub Olsztyn)
GO.SPORT.9 MAMED CHALIDOW (MMA, Arrachion Olsztyn)
GO.SPORT.10 JACEK CHOJNACKI (koszykówka, Inter Parts AZS UWM Olsztyn)
GO.SPORT.11 PATRYK CHOJNOWSKI (tenis stołowy, Ostródzianka Ostróda)
GO.SPORT.12 ŻANETA CIEŚLA (kick-boxing, Polonia Pasłęk)
GO.SPORT.13 ANNA DĄBROWSKA (taekwondo ITF, Start Olsztyn)
GO.SPORT.14 BARBARA DMUCHOWSKA(windsurfing, Baza Mrągowo)
GO.SPORT.15 ADRIAN DURMA (kick-boxing, Elbląski Klub Karate)
GO.SPORT.16 BOGUMIŁA DZIUBA (kolarstwo, Warmia Biskupiec)
GO.SPORT.17 BEATA ENGEL (kung-fu, Shaolin Olsztyn)
GO.SPORT.18 KRZYSZTOF FILIPEK (piłka nożna, OKS 1945 Olsztyn)
GO.SPORT.19 ROBERT GRACZYK (bojery, MKŻ Mikołajki)
GO.SPORT.20 ANNA HARKOWSKA (kolarstwo, Warmia i Mazury Olsztyn)
GO.SPORT.21 PIOTR HATOWSKI (taekwondo WTF, Start Olsztyn)
GO.SPORT.22 KRZYSZTOF HOŁOWCZYC (automobilizm, Orlen Team)
GO.SPORT.23 DARIUSZ IDZIKOWSKI (taekwondo ITF, Start Olsztyn)
GO.SPORT.24 TOMASZ IDZIKOWSKI (taekwondo ITF, Start Olsztyn)
GO.SPORT.25 KAROL JABŁOŃSKI (bojery, Baza Mrągowo)
GO.SPORT.26 IGOR JANIK (szachy, Klub Szachowy Start Elbląg)
GO.SPORT.27 JOANNA JĘDRZEJCZYK (boks tajski, Arrachion Olsztyn)
GO.SPORT.28 MATEUSZ KAMIŃSKI (kajakarstwo, Olsztyński Klub Sportów Wodnych)
GO.SPORT.29 ARTUR KISIELEWSKI (wrotkarstwo, Viking Elbląg)
GO.SPORT.30 SEBASTIAN KŁOSIŃSKI (short-track, Orzeł Elbląg)
GO.SPORT.31 MARIUSZ KONDRATOWICZ (wyścigi motocyklowe, Automobilklub Wielkopolski)
GO.SPORT.32 MONIKA KOPIŃSKA (kolarstwo, Warmia Biskupiec)
GO.SPORT.33 AGNIESZKA KORDUNOWSKA (piłka ręczna, Start Elbląg)
GO.SPORT.34 KRZYSZTOF KOSIKOWSKI/ARTUR KORC (kolarstwo, Warmia i Mazury Olsztyn)
GO.SPORT.35 MARCIN KOWALEWSKI (koszykówka, Inter Parts AZS UWM Olsztyn)
GO.SPORT.36 KACPER KOZŁOWSKI (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn)
GO.SPORT.37 KONRAD KOZUBOWSKI (karate kyokushin, Bartoszycki KKK)
GO.SPORT.38 TOMASZ KRAJEWSKI (ju jitsu, Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju Jitsu i Judo)
GO.SPORT.39 ALEKSANDER KROCZAK (zapasy, Budowlani Olsztyn)
GO.SPORT.40 BOGDAN KRÓL (sport niepełnosprawnych, lekka atletyka, Smok Lotos Orneta)
GO.SPORT.41 SANDRA KRUK (boks, Kontra Elbląg)
GO.SPORT.42 PIOTR KULA (żeglarstwo, BTŻ Biskupiec)
GO.SPORT.43 ALEKSANDRA LISOWSKA (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn)
GO.SPORT.44 LUBOMIR LUBENOW (piłka nożna, Olimpia Elbląg)
GO.SPORT.45 PAWEŁ MAKAREWICZ (brazylijskie jiu jitsu, Berserkers Team Olsztyn)
GO.SPORT.46 MARCIN MALEWSKI (piłka ręczna, Warmia Anders Społem)
GO.SPORT.47 ANTONINA MARCINIAK (bojery, Pałac Młodzieży Olsztyn)
GO.SPORT.48 KAROL MARCINKJAN (kajakarstwo, Kayak Sport Club Olsztyn)
GO.SPORT.49 MACIEJ MARCINKIEWICZ (wyścigi samochodowe, Radical Polska Racing Team)
GO.SPORT.50 JOANNA MARKIEWICZ (koszykówka, KKS Apteki Arnika Olsztyn)
GO.SPORT.51 EWA MIECZKOWSKA (kajakarstwo, Kayak Sport Club Olsztyn)
GO.SPORT.52 MAGDALENA MIELNIK (triathlon, WMKS Olsztyn)
GO.SPORT.53 ALEKSANDER MIŚTA (szachy, Impact Ostróda)
GO.SPORT.54 PIOTR MOCZYDŁOWSKI (karate, Szczycieński Klub Karate Kyokushin)
GO.SPORT.55 KONRAD NIEDŹWIEDZKI (łyżwiarstwo szybkie, Orzeł Elbląg)
GO.SPORT.56 TOMASZ ORZEŁ (siatkówka niesłyszących, Warmig Olsztyn)
GO.SPORT.57 MATEUSZ PACHOLCZYK (pływanie, Kormoran Olsztyn)
GO.SPORT.58 DARIA PACHULSKA (karate kyokushin, Lidzbarski KKK)
GO.SPORT.59 SARA PIASECKA (bojery/żeglarstwo, Baza Mrągowo)
GO.SPORT.60 KRZYSZTOF PIELOWSKI (pływanie, Kormoran Olsztyn)
GO.SPORT.61 MONIKA PIETKIEWICZ (tenis stołowy, Warmia Lidzbark Warmiński)
GO.SPORT.62 PAULA PLICHTA (gimnastyka, UKS SMS Olsztyn)
GO.SPORT.63 MONIKA PUDLIS (sport niepełnosprawnych, lekka atletyka, Smok Lotos Orneta)
GO.SPORT.64 ALEKSANDRA PUTRA (pływanie, AZS UWM Olsztyn)
GO.SPORT.65 SZYMON REKITA (kolarstwo, Warmia Biskupiec)
GO.SPORT.66 ADAM ROĆKO (kajakarstwo, Kayak Sport Club Olsztyn)
GO.SPORT.67 MACIEJ SARNACKI (judo, Gwardia Olsztyn)
GO.SPORT.68 BARTOSZ SAWCZUK (motocross, Motoklub Olsztyn)
GO.SPORT.69 HANNA SĄDEJ (piłka ręczna, Start Elbląg)
GO.SPORT.70 PAWEŁ SIEZIENIEWSKI (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn)
GO.SPORT.71 REMIGIUSZ SOBOCIŃSKI (piłka nożna, Jeziorak Iława)
GO.SPORT.72 ZBIGNIEW STANISZEWSKI (automobilizm, Staniszewski Beton)
GO.SPORT.73 ŁUKASZ SUCHOCKI (piłka nożna, OKS 1945 Olsztyn)
GO.SPORT.74 KAROL SZARMACH (tenis stołowy, Condohotels Morliny Ostróda)
GO.SPORT.75 JACEK SZEWCZAK (ju jitsu, Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju Jitsu i Judo)
GO.SPORT.76 TOMASZ SZEWCZAK (ju jitsu, Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju Jitsu i Judo)
GO.SPORT.77 MARCIN ŚNITKO (boks, Tygrys Elbląg)
GO.SPORT.78 MARIUSZ WIAL (kendo, Shodokan Olsztyn)
GO.SPORT.79 MICHAŁ WIELGOSZ (taekwondo WTF, AZS UWM Olsztyn)
GO.SPORT.80 WOJCIECH WINNIK (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn)
GO.SPORT.81 TOMASZ WOŹNY (sport niepełnosprawnych, siatkówka, Atak Elbląg)
GO.SPORT.82 KAROL ZALEWSKI (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn)
GO.SPORT.83 ŁUKASZ ZAKRZEWSKI (bojery, MKŻ Mikołajki)
GO.SPORT.84 LUIZA ZŁOTKOWSKA (łyżwiarstwo szybkie, Orzeł Elbląg)


SPORTOWE WYDARZENIE ROKU

GO.WYD.1 Triathlonowe mistrzostwa Polski w Suszu
GO.WYD.2 Piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w Rajdzie Dakar
GO.WYD.3 Turniej Grand Slam w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach
GO.WYD.4 Wicemistrzostwo Polski tenisistek stołowych Warmii Lidzbark Warmiński
GO.WYD.5 Finał mistrzostw Polski plażowych piłkarzy ręcznych w Starych Jabłonkach
GO.WYD.6 Nowy stadion piłkarski w Ostródzie


NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC OLSZTYNA

GO.OLS.1 DENIS AMBROZIAK
GO.OLS.2 MAMED CHALIDOW
GO.OLS.3 KRZYSZTOF FILIPEK
GO.OLS.4 KRZYSZTOF HOŁOWCZYC
GO.OLS.5 JOANNA JĘDRZEJCZYK
GO.OLS.6 MATEUSZ PACHOLCZYK
GO.OLS.7 PAULA PLICHTA
GO.OLS.8 BARTOSZ SAWCZUK
GO.OLS.9 PAWEŁ SIEZIENIEWSKI
GO.OLS.10 TOMASZ SZEWCZAK

NAJPOPULARNIEJSZY KLUB

GO.KLUB.1 Victoria Bartoszyce
GO.KLUB.2 Zatoka Braniewo
GO.KLUB.3 Iskra Narzym
GO.KLUB.4 Olimpia 2004 Elbląg
GO.KLUB.5 UKS Rona 03 Ełk
GO.KLUB.6 Giżycki Klub Karate Kyokushin Giżycko
GO.KLUB.7 Ewingi Zalewo
GO.KLUB.8 Granica Kętrzyn
GO.KLUB.9 LKS Lubawa
GO.KLUB.10 Szynaka Motor Lubawa
GO.KLUB.11 UKS Mazury Mrągowo
GO.KLUB.12 Radomniak Radomno
GO.KLUB.13 KS Łęgajny
GO.KLUB.14 Klub Żeglarski Ostróda
GO.KLUB.15 Mazur Pisz
GO.KLUB.16 Błękitni Pasym
GO.KLUB.17 Koszałek Opałek
GO.KLUB.18 TAN Nidzica


PIŁKARZ ROKU

GO.PIL.1 Iwona Abramczyk (OKS Stomil II Olsztyn)
GO.PIL.2 Patryk Ambrosewicz (MOSiR Kętrzyn)
GO.PIL.3 Maciej Arnister (Jurand Barciany)
GO.PIL.4 Paulina Babińczuk (OKS Stomil Olsztyn)
GO.PIL.5 Piotr Balewski (Ossa Biskupiec Pomorski)
GO.PIL.6 Grzegorz Bała (Drwęca Nowe Miasto Lub.)
GO.PIL.7 Robert Bąk (Korona Klewki)
GO.PIL.8 Bartłomiej Bogdaniuk (Tęcza Biskupiec)
GO.PIL.9 Daniel Borecki (Sokół Łęcze)
GO.PIL.10 Piotr Borkowski (Zalew Kamińsk)
GO.PIL.11 Marcin Brandt (GLZS Srokowo)
GO.PIL.12 Piotr Brzostek (Błękitni Stary Olsztyn)
GO.PIL.13 Przemysław Buta (Huragan II Morąg)
GO.PIL.14 Daniel Chiliński (Mrągowia Mrągowo)
GO.PIL.15 Arkadiusz Cichocki (Czarni Olecko)
GO.PIL.16 Damian Cieszyński (LZS Mszanowo)
GO.PIL.17 Jarosław Chodowiec (Motor Lubawa)
GO.PIL.18 Paweł Choma (GSZS Rybno)
GO.PIL.19 Łukasz Chudzik (GLKS II Jonkowo)
GO.PIL.20 Michał Cydzik (Wałsza Pieniężno)
GO.PIL.21 Sylwester Czereszewski (Czereś Sport Olsztyn)
GO.PIL.22 Maciej Czerkawski (Tęcza Miłomłyn)
GO.PIL.23 Łukasz Cegielski (Fala Warpuny)
GO.PIL.24 Daniel Czypliński (Orzeł Przezmark)
GO.PIL.25 Krzysztof Dąbkowski (Start Działdowo)
GO.PIL.26 Karol Derbin (Niedźwiedź Ramsowo)
GO.PIL.27 Dawid Dolot (Piast Wilczęta)
GO.PIL.28 Patryk Doroziński (Saturn Sławka Wielka)
GO.PIL.29 Mykoła Dremluk (Olimpia Elbląg)
GO.PIL.30 Łukasz Dubełek (WKS Dąbrówka Wielka)
GO.PIL.31 Jarosław Duda (LZS Jamielnik)
GO.PIL.32 Jarosław Durczak (LZS Świątki/Skolity)
GO.PIL.33 Krzysztof Filipek (OKS 1945 Olsztyn)
GO.PIL.34 Arkadiusz Frączek (KS Łabędnik)
GO.PIL.35 Rafał Gagat (Kaczkan Huragan Morąg)
GO.PIL.36 Paweł Gierwatowski (Iskra Narzym)
GO.PIL.37 Waldemar Golder (Prątniczanka Prątnica)
GO.PIL.38 Przemysław Górzyński (Radomniak Radomno)
GO.PIL.39 Rafał Grablewski (LZS Lubomino-Wilczkowo)
GO.PIL.40 Mariusz Grabowski (Wilczek Wilkowo)
GO.PIL.41 Krzysztof Granicki (MKS Szczytno)
GO.PIL.42 Piotr Gross (Kormoran Ruszkowo)
GO.PIL.43 Paweł Grzegrzółka (GKS LZS Szymbark)
GO.PIL.44 Tomasz Grzybowski (Jordan Kazanice)
GO.PIL.45 Damian Górski (Tempo Wipsowo)
GO.PIL.46 Łukasz Hałajko (Victoria Rychliki)
GO.PIL.47 Łukasz Jakimczyk (Pojezierze Prostki)
GO.PIL.48 Mateusz Jakimowicz (Żuraw Godkowo)
GO.PIL.49 Piotr Jakubczyk (Olimpia Kisielice)
GO.PIL.50 Bartosz Jamrozik (Kowalak Kowale Oleckie)
GO.PIL.51 Krzysztof Janik (Pogoń Banie Mazurskie)
GO.PIL.52 Paweł Jasicki (Zalew Frombork)
GO.PIL.53 Andrzej Jaźwiec (Zalew Gmina Elbląg)
GO.PIL.54 Karol Joniuk (GLKS Miłakowo)
GO.PIL.55 Mariusz Kaczmarczyk (GKS Stawiguda)
GO.PIL.56 Paweł Kaczmarek (Kormoran Purda)
GO.PIL.57 Maciej Kamiński (KS Mroczno-Grodziczno)
GO.PIL.58 Marcin Karczewski (GKS Wikielec)
GO.PIL.59 Kamil Kępka (Leśnik Nowe Ramuki)
GO.PIL.60 Artur Kijewski (GKS II Wikielec)
GO.PIL.61 Łukasz Kiler (Rominta Gołdap)
GO.PIL.62 Maciej Kisiel (Płomień Ełk)
GO.PIL.63 Patryk Kleczkowski (Śniardwy Orzysz)
GO.PIL.64 Piotr Kolek (SKF Kunki)
GO.PIL.65 Anton Kołosow (Olimpia 2004 Elbląg)
GO.PIL.66 Wiesław Korzeb (Olimpia II Elbląg)
GO.PIL.67 Jarosław Koszewski (KS Tyrowo)
GO.PIL.68 Paweł Kowalewski (Granica Kętrzyn)
GO.PIL.69 Tomasz Kowalski (Tytan Łankiejmy)
GO.PIL.70 Mateusz Kozoń (Orlęta Reszel)
GO.PIL.71 Rafał Krawczyk (Płomień Turznica)
GO.PIL.72 Dawid Kręt (Jeziorak Iława)
GO.PIL.73 Jacek Kruszewski (Lider Złotowo)
GO.PIL.74 Paweł Kudryk (Pama Powodowo)
GO.PIL.75 Michał Kwiecień (Omulew Wielbark)
GO.PIL.76 Mariusz Laskowski (Jarys Różnowo)
GO.PIL.77 Radosław Lenart (Polonia Pasłęk)
GO.PIL.78 Michał Leszczyński (OKS 1945 II Olsztyn)
GO.PIL.79 Jakub Liberacki (Iskra Smykówko)
GO.PIL.80 Hubert Lis (Victoria Bartoszyce)
GO.PIL.81 Marcin Łukaszewski (Błękitni Pasym)
GO.PIL.82 Paweł Maciorowski (Hetman Baranowo)
GO.PIL.83 Daniel Maliszewski (Vęgoria Węgorzewo)
GO.PIL.84 Krzysztof Marchelek (GSKF Montowo)
GO.PIL.85 Marcin Marchelek (Wel Lidzbark Welski)
GO.PIL.86 Adrian Mederski (Zamek Kurzętnik)
GO.PIL.87 Dawid Medreski (Tessa Tuszewo)
GO.PIL.88 Wojciech Michalak (Mazur Wydminy)
GO.PIL.89 Bartosz Mićko (Ewingi Zalewo)
GO.PIL.90 Bogdan Miłkowski (Sokół Ostróda)
GO.PIL.91 Łukasz Nadolny (Concordia Elbląg)
GO.PIL.92 Dominik Niścigorski (LKS Spręcowo)
GO.PIL.93 Łukasz Nowak (KS Łęgajny)
GO.PIL.94 Paweł Oleśkiewicz (Fortuna Dorotowo Gągławki)
GO.PIL.95 Adam Orłowski (DKS Dobre Miasto)
GO.PIL.96 Szymon Orzoł (LZS Knopin)
GO.PIL.97 Paweł Osasiuk (Czarni Rudzienice)
GO.PIL.98 Tomasz Osenkowski (Warmiak Łukta)
GO.PIL.99 Tomasz Parciński (Pogoń Ryn)
GO.PIL.100 Radosław Pawłowski (Salęt Boże)
GO.PIL.101 Jacek Paździor (Perkun Orżyny)
GO.PIL.102 Robert Piecewicz (KS Wojciechy)
GO.PIL.103 Krzysztof Pieckowski (Polonia Iłowo)
GO.PIL.104 Jowita Pieksza (MKS Atomówki Korsze)
GO.PIL.105 Krzysztof Piwiszkis (MKS Korsze)
GO.PIL.106 Piotr Podbielski (Gmina Braniewo)
GO.PIL.107 Daniel Potuszyński (Mazur Ełk)
GO.PIL.108 Anna Przybylska (UKS Mazury Mrągowo)
GO.PIL.109 Grzegorz Przyczyna (Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo)
GO.PIL.110 Grzegorz Puławski (Pegaz Piecki)
GO.PIL.111 Piotr Reczek (Mamry Giżycko)
GO.PIL.112 Kamil Rengel (Olimpia Miłki)
GO.PIL.113 Przemysław Rudaś (Iskra Dywity)
GO.PIL.114 Karol Rutkowski (Barkas Tolkmicko)
GO.PIL.115 Paweł Rybkiewicz (Orzeł Czerwonka)
GO.PIL.116 Marcin Rykowski (Olimpia Olsztynek)
GO.PIL.117 Daniel Rzewnicki (Granica Bezledy)
GO.PIL.118 Michał Sajnach (Pisa Tewes-Bis Barczewo)
GO.PIL.119 Kamil Samsel (Polonia Lidzbark Warmiński)
GO.PIL.120 Cezary Sirojć (Warmianka Bęsia)
GO.PIL.121 Łukasz Skrzec (Mazur Pisz)
GO.PIL.122 Piotr Sobota (Warmiak II Łukta)
GO.PIL.123 Robert Sobotka (Start Nidzica)
GO.PIL.124 Dawid Sokołowski (Kormoran Zwierzewo)
GO.PIL.125 Mariusz Solecki (Sokół Garbno)
GO.PIL.126 Krzysztof Stankiewicz (Strażak Gryźliny)
GO.PIL.127 Sławomir Stankiewicz (Łyna Sępopol)
GO.PIL.128 Mariusz Szełemej (Relax Płoskinia)
GO.PIL.129 Andrzej Szydłowski (Zagłada Lisów)
GO.PIL.130 Paweł Szypulski (Orzeł Janowiec Kościelny)
GO.PIL.131 Kamil Taraszkiewicz (Start Kruklanki)
GO.PIL.132 Patryk Tarczyluk (Pomowiec Gronowo El.)
GO.PIL.133 Sebastian Tomczuk (Concordia II Elbląg)
GO.PIL.134 Janusz Trzciński (Start Kozłowo)
GO.PIL.135 Tomasz Tuttas (Znicz Biała Piska)
GO.PIL.136 Adrian Urbański (Wicher Gwiździny)
GO.PIL.137 Adrian Wąsowski (Magdalenka Markusy)
GO.PIL.138 Damian Wątruk (Syrena Młynary)
GO.PIL.139 Andrzej Wejnar (Avista Łążyn)
GO.PIL.140 Paweł Wiczyński (Pogrom Aniołowo)
GO.PIL.141 Dariusz Wiśniewski (Kormoran Lutry)
GO.PIL.142 Amadeusz Wit (Mewa Smykowo)
GO.PIL.143 Daniel Włodkowski (Zryw Jedwabno)
GO.PIL.144 Sylwester Wojciech (Błękitni Orneta)
GO.PIL.145 Bogdan Wojtas (Dąb Kadyny)
GO.PIL.146 Łukasz Wolak (Zatoka Braniewo)
GO.PIL.147 Łukasz Woźniak (Warmia Olsztyn)
GO.PIL.148 Alan Wujtewicz (MKS Jeziorany)
GO.PIL.149 Ireneusz Zapała (Orkan Sątopy Samulewo)
GO.PIL.150 Maciej Zawadzki (Reduta Bisztynek)
GO.PIL.151 Bartosz Zglenicki (Ikader Redaki)
GO.PIL.152 Maciej Zglenicki (Grunwald Gierzwałd)
GO.PIL.153 Ariel Żukowski (Cresovia Górowo Iławeckie)

Relację z 50. plebiscytu znajdziesz TUTAJ.