Chemik nie znalazł recepty na uniwersytet

2021-11-09 17:10:34(ost. akt: 2021-11-09 17:12:17)
SIATKÓWKA\\\ Nie udał się drugoligowym siatkarkom Chemika wyjazd nad Bałtyk: olsztynianki przegrały za zero z AZS Uniwersytet Gdański, choć dwa sety przegrane wynikiem 26:28 pokazują, że można było pokusić się co najmniej o punkt...
* AZS UG Gdańsk – UKS Chemik SMS Olsztyn 3:1 (-17, 26, 16, 26)
CHEMIK: Paulina Biranowska, Anna Fiedorowicz, Julia Szełemej, Weronika Poczynek, Natalia Godlewska, Julia Pietrzak, Aleksandra Wyrzykowska (l) oraz Patrycja Komenda, Klaudia Zapałowska, Julia Gach, Weronika Kij (l)

W szeregach rywalek klasą dla siebie była 25-letnia przyjmująca Pola Nowakowska, swego czasu mistrzyni Polski w barwach Chemika Police (2019/20), a wcześniej libero także innych ekstraklasowych zespołów – Developresu Rzeszów czy Pałacu Bydgoszcz. Mimo to olsztynianki powinny były wywieźć jakąś zdobycz z Gdańska, zwłaszcza że w czwartym secie prowadziły już 23:18, mając tie-breaka dosłownie o krok...

* Inne wyniki 6. kolejki: 6. kolejka: AZS UMCS Lublin – AZS Warszawa 3:1 (20, 18, -20, 26), Nike Węgrów – Ósemka Siedlce 1:3 (-27, -23, 18, -21), LTS Legionovia Legionowo – Sparta Warszawa 3:0 (14, 11, 26), ŁKS II Łódź – Krótka Mysiadło 3:0 (16, 23, 18).