2021-11-08 10:00:00(ost. akt: 2021-11-07 20:58:28)
Jeziorak w ataku na bramkę Mazura Ełk, z głowy strzela Paweł Flis

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

FORBET IV LIGA PIŁKARSKA\\\ Concordia Elbląg w ostatnim w tym roku pojedynku wyjazdowym zainkasowała komplet punktów i tym samym utrzymała się w fotelu lidera.
* Pisa Primavera Barczewo - Concordia Elbląg 1:2 (0:1)
0:1 - Kopka (13), 1:1 - Zawalich (63), 1:2 - Wieliczko (71); czerwona kartka: (90 Maciążek za 2 żółte)
PISA: Piotrowski - Maciążek, Bucholz, Izdebski, Krzywicki (57 Kierstan), Jeruć, Nawrocki, Zawalich, Leszczenko, Supranowicz (46 Goryczka), Kapusta (80 Folga)
CONCORDIA: Leszczyński - Lewandowski, Szawara, P. Pelc (46 Tomczuk), Bukacki, Drewek, Skierkowski, Łęcki (60 Błaszczyk), Kopka, Szmydt (87 Nestorowicz), M. Pelc (46 Wieliczko)

W pierwszej części meczu przeważali elblążanie, którzy już w 5. min mogli objąć prowadzenie, ale Mateusz Szmydt, mając tylko przed sobą bramkarza Mateusza Piotrowskiego, strzelił wysoko nad poprzeczką. Jednak osiem minut później kibice zobaczyli pierwszego gola, gdy Mateusz Kopka przelobował bramkarza Pisy. Tuż przed przerwą powinno być 2:0, lecz Mariusz Pelc w idealnej sytuacji trafił prosto w bramkarza.
Po przerwie gra się wyrównała, a w 63. min gospodarze doprowadzili do remisu. Trzy punkty ostatecznie pojechały jednak do Elbląga, bo w 71. min Patryk Wieliczko wykorzystał podanie Szmydta.

* Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo 0:3 (0:1)
0:1 - Pietkiewicz (16), 0:2, 0:3 - Abramczyk (71, 85)

W drużynie gospodarzy, ze względu na służbę wojskową i wyjazd na granicę polsko-białoruską, nie zagrało aż czterech piłkarzy z podstawowego składu (Rynkowski, Graczyk, Lewandowski, Kimso), a poza tym zagrać nie mogli Sawicki (kontuzja) i Grzyb (choroba). W tej sytuacji goście wygrali jak najbardziej zasłużenie.

* Błękitni Pasym - Huragan Morąg 2:4 (2:1)
1:0 - Nakielski (5), 1:1 - Matracki (40), 2:1 - Malanowski (45), 2:2 - Ziemianowicz (51), 2:3 - Burzyński (83), 2:4 - Wasiak (90+2)

* DKS Dobre Miasto - Polonia Lidzbark Warmiński 1:1 (1:0)
1:0 - Lubak (30), 1:1 - Świder (57)

* Motor Lubawa - Granica Kętrzyn 2:2 (1:0)
1:0 - Śnieżawski (36), 1:1 - Baran (56), 1:2 - Dwulat (88), 2:2 - Modrzewski (89)

* Błękitni Orneta - Olimpia II Elbląg 2:2 (0:2)
0:1 - Kozera (30), 0:2 - Pokrywka (45), 1:2 - Szczęśniak (50), 2:2 - Kosobucki (90+2)

* Jeziorak Iława - Mazur Ełk 3:1 (1:0)
1:0 - Foj (32), 2:0 - Zalewski (89), 2:1 - Sosnowski (90+2), 3:1 - Madej (90+5)

Przez pierwsze 30 minut z boiska wiało nudą, a największą atrakcją były... darmowe kiełbaski serwowane na koszt iławskiego klubu. W 32. minucie zdarzyło się jednak coś, co się właściwie zdarzyć nie powinno - Michał Foj dośrodkowywał w pole karne, ale piłka zaskoczyła bramkarza i wpadła w samo okienko jego bramki. Emocje były dopiero w końcówce, kiedy kibice zobaczyli trzy kolejne gole.

* Polonia Iłowo - MKS Korsze 5:3 (4:2)
1:0 - Ciesielski (6), 2:0 - Lemanek (15), 3:0 - Ciesielski (20), 3:1 - Wołowik (34), 4:1 - Lemanek (41), 4:2 - Wołowik (43), 4:3 - Rzeźnik (52), 5:3 - Lemanek (89)