Łyna 05 Sępopol

2021-11-08 10:00:00(ost. akt: 2021-11-07 20:51:01)

Autor zdjęcia: facebook

PIŁKA NOŻNA\\\ W 14. kolejce w grupie 1 okręgówki spora niespodzianka w Sępopolu, gdzie miejscowa Łyna aż 0:5 przegrała z Omulwią. Natomiast w Jezioranach, gdzie swoje mecze rozgrywa Naki Olsztyn, kibice obejrzeli strzelecki popis Tęczy Biskupiec, która ostatecznie wygrała 8:1!
* Łyna Sępopol - Omulew Wielbark 0:5 (Gut 10, Abramczyk 16, 87, Remiszewski 37, Musioł 65)
* KS Wojciechy - Żagiel Piecki 2:3 (Piecewicz 13, Gwiazda 50 - Spirydon 11, Lis 32, Wachowski 76)
* Rominta Gołdap - Śniardwy Orzysz 2:1 (Mościński 36, Kułak 86 - Hamernik 67)
* MKS Jeziorany - Orlęta Reszel 1:2 (Błaszczyk 69, 90 - Policha 43)
* Wilczek Wilkowo - Vęgoria Węgorzewo 3:1 (Kalisz 38, Mariusz Grabowski 85, 90+3 - Rutkowski 83)

16. Wojciechy 6 18:35

W grupie 2 wyżej notowany Radomniak Radomno niespodziewanie stracił komplet punktów w meczu z Warmią Olsztyn. Natomiast Kormoran Zwierzewo po pierwszej połowie wygrywał 2:0 ze Startem, ale po przerwie gospodarze strzelili cztery gole i goście musieli obejść się smakiem. Inna sprawa, że kończyli mecz w podwójnym osłabieniu, bo czerwone kartki obejrzeli Rafał Farasiewicz (68. min) i Paweł Śnieżawski (70.).

* Start Nidzica - Kormoran Zwierzewo 4:2 (Bróździński 54, 76, Wawrzyniak 77, Godlewski 80 - Longosz 21, Rybicki 29)
* Unia Susz - Tęcza Miłomłyn 2:0 (Bińczak 67, 82)
* Czarni Rudzienice - Ewingi Zalewo 4:2 (Karczewski 8, Wrześniak 48, Płoski 88, 90 - Rocco de Sousa 21, Kozak 64)
* Radomniak Radomno - Warmia Olsztyn 0:3 (Skutnik 57, Laszek 78, Nowaty 81)
* Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Płomień Turznica 0:4 (Kiljański 47, 53, Sadowski 74, Teliszewski 88)
* Grunwald Gierzwałd - Polonia Pasłęk 0:5 (Kozłowski 3 samob., Lenart 14 k, 63, Kamiński 75, Kończewski 88)
* MKS Miłakowo - Delfin Rybno 1:6 (Homza 16 - Orzechowski 8, 59, Rozentalski 16, Kwaśniewski 45, Konicz 69, 90)
* Ossa Biskupiec Pom. - Olimpia Olsztynek 2:5 (gole dla gospodarzy: Pietruszewski 34, Wiśniewski 60)