Na Perłę nie ma mocnych

2021-10-25 00:38:04(ost. akt: 2021-10-25 00:52:00)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

PIŁKA RĘCZNA\\\ W 7. kolejce kobiecej Superligi Start Elbląg przegrał 24:31 (12:16) z Perłą Lublin.
W 8. min Nikola Szczepanik wykorzystała rzut karny i Start niespodziewanie wygrywał 4:1. Elblążanki prowadziły do 17. minuty (8:7), ale wtedy Perła najpierw doprowadziła do remisu, a potem stopniowo zaczęła budować przewagę - osiem minut przed przerwą zespół z Lublina prowadził już 13:8, bo elblążanki zaliczyły w tym czasie ośmiominutowy "pusty przebieg".
W drugiej połowie Perła kontrolowała wydarzenia na boisku, nie pozwalając Startowi na odrobienie strat.
Najwięcej bramek dla elbląskiego zespołu zdobyły: Kopańska - 5, Wołoszyk - 4, Stapurewicz - 4, Tarczyluk - 4.

* Inne wyniki: Suzuki Korona Handball Kielce - EUROBUD JKS Jarosław 26:31 (15:13), Młyny Stoisław Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 22:25 (9:11), KPR Gminy Kobierzyce - Zagłębie Lubin 24:27 (16:16).