Kolejarz przejechał się po Rosiu

2021-10-19 10:21:24(ost. akt: 2021-10-19 10:23:39)
ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

KOSZYKÓWKA\\\ Drugą porażkę w swoim trzecim meczu II ligi ponieśli koszykarze Rosia. Beniaminek z Pisza przegrał w Radomiu z Kolejarzem, dla którego było to pierwsze zwycięstwo.
* Kolejarz Basket Radom – TSK Roś Pisz 101:82 (29:27, 24:11, 24:22, 24:22)
ROŚ: Mateusz Bessman 18, Mikołaj Lackowski 2, Szymon Urbański 8, Jan Świtaj 20, Krzysztof Ćwikliński 3 oraz Michał Zapert 2, Mateusz Kazimierczuk 11, Jakub Pellowski, Szymon Urbański 8, Patryk Zapert 9, Konrad Niewczas 9

O wyniku w dużej mierze zadecydowała trzecia kwarta, przegrana przez gości aż 13 punktami. W efekcie schodząc na przerwę, drużyna trenera Radosława Koniecko była na 15-punktowym deficycie (38:53), no i wyjść z takiego dołka już się nie udało. W drugiej połowie Kolejarz mógł się skupić na pilnowaniu korzystnego wyniku...
Teraz przed Rosiem stoi nie lada wyzwanie, czyli trzy spotkania rozegrane w ciągu... pięciu dni. I tak, już jutro Roś zagra u siebie z Sokołem Ostrów Mazowiecka (g. 17), w sobotę piszanie pojadą na mecz z Turem Bielsk Podlaski (g. 18), a dzień później beniaminek odrobi zaległości z 1. kolejki, podejmując ŁKS (niedziela, g. 15)!

* Inne mecze 4. kol.: AZS UJK Kielce – Legion Legionowo 64:65, Sokół Ostrów Maz. – Żubry Chorten Białystok 83:95, Tur Basket Bielsk Podl. – Ochota Warszawa 106:50, ŁKS Łódź – Isetia Erzurum W-wa 100:66, MUKS Piaseczno – Legia W-wa 80:86, Trójka Żyrardów – Energa Hutnik W-wa 71:82; pauzowała Polonia W-wa.