Piąta porażka beniaminka z Bartoszyc

2021-10-14 11:02:22(ost. akt: 2021-10-14 11:04:46)
W Czersku Tymoteusz Borysiuk zdobył jedną bramkę

Autor zdjęcia: bsms.bartoszyce.pl

PIŁKA RĘCZNA\\\ W pierwszym meczu 5. kolejki II ligi mężczyzn BSMS Bartoszyce przegrało w Czersku.
* Handball Czersk - BSMS Bartoszyce 24:20 (12:9)
* Bramki dla BSMS: Habiński 6, Tokarz 4, Dyszkowski 2, Dziakiewicz 2, Mazurek 2, Lasota 1, Janowicz 1, Petrykowski 1, Borysiuk 1

Goście z Bartoszyc zagrali bez swojego najlepszego snajpera (Dominik Pałasz), ale na początku meczu udało się im zaskoczyć gospodarzy: po czterech minutach i rzutach Cezarego Lasoty oraz Kacpra Habińskiego ekipa BSMS wygrywała 2:0. Jednak Handball błyskawicznie z nawiązką odrobił straty - co prawda w 7. min bartoszyczanie, a konkretnie Habiński, doprowadzili do remisu 3:3, ale był to, niestety, ostatni remis w tym meczu. Gospodarze rzucili cztery bramki z rzędu, a po przerwie kontrolowali wynik, od czasu do czasu powiększając przewagę (17:12, 21:13). W końcówce goście zdobyli trzy gole (Habiński, Paweł Dziakiewicz, Filip Tokarz), dzięki czemu udało się im zmniejszyć rozmiary porażki. Piątej z rzędu w debiutanckim sezonie w II lidze...
* Inne mecze 5. kolejki, sobota: Jedynka Kodo Morąg - MKS II Grudziądz (16), Jeziorak Iława - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk (17), Sambor Latocha Agropom Tczew - Szczypiorniak II Olsztyn (17.30), Pogoń Handball Szczecin - AZS Fahrenheit Gdańsk (15.30).