2021-10-10 20:23:42(ost. akt: 2021-10-10 20:25:47)
Jarosław Knopik, trener Warmii Energi Olsztyn

PIŁKA RĘCZNA\\\ W 4. kolejce Ligi Centralnej Warmia Energa pojechała do Żukowa. Niestety, podopieczni Jarosława Knopika tego wyjazdu miło nie będą wspominać.
* GKS Żukowo - Warmia Energa Olsztyn 24:22 (10:10)
WARMIA: Makowski, Kaczmarczyk, Matusiak, Chełmiński 1, Didyk, Stępień, Gruszczyński 1, Klapka 5, Konkel 5, Kopyciński 2, Laskowski, Malewski 5, Reichel 3, Sikorski, Zemełka, Safiejko

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie ze Śląskiem trener Jarosław Knopik był bardzo zadowolony, bo jego zespół przestał popełniać głupie błędy i zagrał zgodnie z oczekiwaniami. Niestety, w Żukowie olsztynianie zaliczyli zimny prysznic. Co prawda pierwsza połowa była wyrównana, ale po przerwie po rzutach Reichela, Konkela i Klapki olsztynianie odskoczyli na trzy trafienia (13:10). W 41. minucie do siatki trafił Gruszczyński i Warmia wygrywała już 16:12, ale potem było już tylko coraz gorzej. W efekcie gospodarze odrobili straty, jednak w 56. min po rzucie Konkela było 22:21 dla gości. Niestety, od tego momentu gole zdobywali już tylko gospodarze...
- Miałem nadzieję, że po przerwie i po kilku naszych bramkach będziemy kontrolowali spotkanie i jakimś cudem dowieziemy zwycięstwo - przyznaje trener Knopik. - Niestety, sami zgotowaliśmy sobie taką końcówkę i w efekcie przegraliśmy wygrany mecze. Cóż, po dobrym występie we Wrocławiu wróciły nasze stare grzechy.
W sobotę Warmia Energa zagra w Biskupcu z KPR Legionowo.
* Inne wyniki 4. kolejki: Nielba Wągrowiec - MKS Wieluń 29:30 (17:12), Ostrovia Ostrów Wlkp. - Padwa Zamość 24:21 (11:12), AZS-AWF Biała Podlaska - Orlen Upstream SRS Przemyśl 36:25 (16:12), Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - Siódemka-Miedź-Huras Legnica (przełożony na 7.11), MKS Grudziądz - Budnex Stal Gorzów (przełożony na 6.11), KPR Legionowo - Śląsk Wrocław.