Sensacja w Katowicach

2021-10-09 20:08:46(ost. akt: 2021-10-09 22:54:34)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W 2. kolejce PlusLigi siatkarzy mająca olbrzymie aspiracje Resovia w Katowicach nie wygrała nawet jednego seta.
W pierwszym sobotnim meczu Projekt Warszawa nie bez problemów ograł Cuprum (w czwartym secie tylko jedna akcja dzieliła gości od doprowadzenia do remisu 2-2), natomiast po południu naszpikowana gwiazdami Resovia (Muzaj, Deroo, Kochanowski, Drzyzga, Cebulj i Zatorski) niespodziewanie przegrała w Katowicach. W każdym z trzech setów kibice obejrzeli zaciętą walkę, ale za każdym razem minimalnie lepsi okazywali się gospodarze.
W niedzielę Indykpol AZS zagra w Bełcahtowie.

* 2. kolejka PlusLigi: Jastrzębski Węgiel - Stal Nysa 3:0 (18, 20, 20), Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3:1 (-18, 17, 17, 29); sobota: Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (-20, -16, -17), GKS Katowice - Resovia Rzeszów 3:0 (22, 22, 23), Ślepsk Suwałki - LUK Politechnika Lublin 3:0 (19, 16, 22); niedziela: Trefl Gdańsk - Aluron Warta Zawiercie (14:45), Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn (17:30). Wszystkie mecze na żywo w Polsacie Sport.