Nieszczęśliwa siódemka Mazura

2021-10-03 20:37:57(ost. akt: 2021-10-03 20:44:27)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

PIŁKA NOŻNA\\\ Niespodzianka w forBET IV lidze, bowiem Concordia odprawiła Mazura Ełk z bagażem aż siedmiu bramek. Cztery gole zdobył Mateusz Szmydt.
W pierwszej połowie, którą elblążanie wygrali 2:0, mogły paść jeszcze dwie bramki, ale po strzale Radosława Bukackiego (Concordia) piłka odbiła się od słupka, natomiast Kamil Stawiecki (Mazur) trafił w poprzeczkę.
Po przerwie był to już mecz do jednej bramki - ostatecznie elblążanie zdobyli tylko pięć goli. Tylko, bo Mariusz Pelc przegrał pojedynek sam na sam z Rafałem Sosnowskim, a poza bramkarz Mazura popisał się jeszcze kilkoma innymi udanymi interwencjami.
W 9. kolejce skuteczne były także rezerwy Olimpii, które wygrały 4:0 z DKS. Poza tym pierwsze zwycięstwo odnieśli Błękitni Pasym, ale nie zmieniło to ich pozycji w tabeli.

* Concordia Elbląg - Mazur Ełk 7:0 (2:0)
1:0 - Kopka (5), 2:0, 3:0 - Szmydt (42, 53 k), 4:0 - Skierkowski (57), 5:0 - Kopka (64), 6:0, 7:0 - Szmydt (68, 89)

* Zatoka Braniewo - Pisa Barczewo 1:0 (0:0)
1:0 - Jakimczuk (62)

* Olimpia II Elbląg - DKS Dobre Miasto 4:0 (2:0)
1:0 - Sarnowski (25), 2:0 - Milanowski (45 k), 3:0 - Czernis (86), 4:0 - Winiarski (90)

* Polonia Iłowo - Błękitni Pasym 1:2 (1:1)
0:1 - Malanowski (22), 1:1 - Nakielski (24 samobójcza), 1:2 - Chrzanowski (63)

* Błękitni Orneta - Motor Lubawa 0:0

* Mrągowia Mrągowo - Jeziorak Iława 0:2 (0:2)
0:1 - Foj (2), 0:2 - Czarnota (23)

* MKS Korsze - Kaczkan Huragan Morąg 2:1 (0:1)
0:1 - Galik (21), 1:1 - Jędrzejewski (52), 2:1 - Warda (80)

* Granica Kętrzyn - Polonia Lidzbark Warmiński 3:0 (0:0)
1:0 - Swacha-sock (51), 2:0 - Policha (61), 3:0 - Kotarba (90)