Mamry wreszcie odbiły się od dna

2021-10-04 10:00:00(ost. akt: 2021-10-03 20:36:00)
Hubert Molski (z prawej) do dobrej gry w defensywie dołożył bramkę dla Znicza w meczu z Błonianką, a jego zespół wygrał na wyjeździe aż 4:1

Autor zdjęcia: Łukasz Szymański

III LIGA PIŁKARSKA\\\ Znicz pewnie pokonał na wyjeździe Błoniankę, ale do ostatnich minut ważyły się losy meczów Mamr z Wissą oraz GKS Wikielec z Pelikanem. Ostatecznie nasi reprezentanci mogą być zadowoleni z końcowych rozstrzygnięć.
* Błonianka Błonie – Znicz Biała Piska 1:4 (0:2)
0:1 – Giełażyn (17), 0:2 – Molski (20), 0:3 – Gondek (55), 0:4 – Furman (75), 1:4 – Miyamoto (86)

- Przede wszystkim zależało nam na trzech punktach, ale rozegraliśmy dobry mecz i zasłużenie wygraliśmy – mówi trener Ryszard Borkowski. – Pamiętaliśmy, jak srogą lekcję dostaliśmy tutaj w poprzednim sezonie (3:6 – red), dlatego bardzo cieszymy się, że rewanż okazał się tak udany. Mam nadzieję, że teraz zaczniemy piąć się w górę tabeli.

* Wissa Szczuczyn – Mamry Giżycko 1:2 (1:1)
0:1 – Bucio (5), 1:1 – Łupiński (23), 1:2 – Adamiec (89)

Mamry kontynuują dobrą passę na boiskach rywali, a dzięki sobotniej wygranej zespół Przemysława Łapińskiego opuścił ostatnie miejsce w tabeli. Wydawało się, że spotkanie beniaminków może zakończył się podziałem punktów, ale o ile tydzień temu w końcówce Mamry wypuściły korzystny wynik w starciu z liderem, to teraz w ostatnich minutach do drużyny z Giżycka uśmiechnęło się szczęście.

* GKS Wikielec – Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)
0:1 – Marcioch (9), 1:1 – Otręba (90)

- Chcę podziękować chłopakom za zaangażowanie, walkę do końca i wiarę. Z przebiegu gry jesteśmy zadowoleni z remisu. Musimy go szanować i kontynuować ciężką pracę – mówi trener Łukasz Suchocki.

Więcej przeczytasz w poniedziałkowej Gazecie Olsztyńskiej

* Pozostałe wyniki: Unia Skierniewice – Pilica Białobrzegi 0:1, Ursus Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki 2:1, Legionovia Legionowo – Broń Radom 1:0, Polonia Warszawa – Legia II Warszawa 2:3, Jagiellonia II Białystok – Lechia Tomaszów Maz. 0:2 (0:1), Świt Nowy Dwór Maz. – KS Kutno 2:2 (1:0).