2021-09-29 20:37:10(ost. akt: 2021-09-29 20:52:48)

W pierwszej rundzie Pucharu Polski Sokół Ostróda przegrał z Pogonią Siedlce.
* Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce 0:2 (0:0)
0:1, 0:2 - Górski (54, 90)

SOKÓŁ: (skład wyjściowy) 12. Marcin Staniszewski - 5. Szymon Dowgiałło, 4. Jan Klimek, 77. Mateusz Bondarenko, 27. Dominik Urban - 7. Ernest Słupski, 15. Dominik Stępień, 14. Arturo Lías, 22. Jakub Chojnowski, 29. Maksymilian Sobolewski - 20. Krystian Faltyński.

Los zetknął ze sobą dwóch drugoligowców. Co prawda Pogoń w tabeli II ligi zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową, ale ma już 11 punktów, czyli x razy więcej niż Sokół, który po stronie zdobytych punktów wciąż ma zero.

Co prawda w pierwszej połowie skazani na porażkę gospodarze nie dali sobie strzelić gola, sami oczywiście też nic nie strzelili, ale po przerwie goście dwa razy trafili do siatki i tym samym awansowali do kolejnej rundy.

* Inne wyniki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Rekord Bielsko-Biała 4:3, Wieczysta Kraków - Chrobry Głogów 2:1, Olimpia Zambrów - GKS Katowice 0:1, Lech II Poznań - Puszcza Niepołomice 2:1, Resovia - Widzew Łódź 1:2, Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2:0, GKS Bełchatów - Arka Gdynia 0:5, Powiśle Dzierzgoń - Garbarnia Kraków 0:3.