Udany powrót Tarnowskiego

2021-09-12 20:18:00(ost. akt: 2021-09-12 20:24:29)
W środku zdjęcia Michał Kwiatkowski (przepycha się między rywalami), strzelec gola na 2:1 dla Jezioraka

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

FORBET IV LIGA PIŁKARSKA\\\ W 6. kolejce w roli trenera Jezioraka zadebiutował Wojciech Tarnowski, chociaż słowo „debiut” niezbyt pasuje, bo jest to już kolejna przygoda tego doświadczonego trenera z iławskim klubem.
Pierwsza połowa meczu Jezioraka z Zatoką nie była zbyt ciekawa - iławianie nie potrafili sforsować linii obronnej zespołu z Braniewa, a goście też jakoś specjalnie nie zagrażali bramce Dawida Ciury. Aż nadeszła 45. minuta, kiedy braniewianie zdobyli gola z rzutu karnego.
W 66. min niemal w tym samym miejscu faulowali goście, więc strzałem z 11 m do wyrównania doprowadził Cezary Nowiński, dla którego było to już piąte trafienie w sezonie.
Decydująca akcja meczu miała miejsce w 83. minucie - z rzutu rożnego dośrodkował Nowiński, piłkę zdołali wybić obrońcy Zatoki, ale przed polem karnym dopadł do niej
Michał Kwiatkowski, który z dystansu potrafi uderzyć jak mało kto!
W środę zostanie rozegrany zaległy mecz Polonia Iłowo – Jeziorak.

* Jeziorak Iława - Zatoka Braniewo 2:1 (0:1)
0:1 – Lewenko (45 karny), 1:1 – Nowiński (66 k), 2:1 – Kwiatkowski (83)

* Błękitni Pasym - Concordia Elbląg 0:4 (0:1)
0:1 - Łojeczko (10), 0:2 - Nosowicz (56 samobójcza), 0:3 - Szmydt (58), 0:4 - Pelc (66)

* Granica Kętrzyn - MKS Korsze 4:1 (1:0)
1:0 - Dwulat (18), 2:0 - Bobrowski (48), 3:0 - Dwulat (56), 3:1 - Sawicki (87), 4:1 - Bobrowski (90+1)

* Polonia Lidzbark Warmiński - Mrągowia Mrągowo 1:0 (1:0)
1:0 - Rodzeński (5)

* Mazur Ełk - Olimpia II Elbląg 2:1 (2:0)
1:0 - Skalski (21), 2:0 - Wiktorzak (36), 2:1 - Łaszak (85)

* Kaczkan Huragan Morąg - Błękitni Orneta 6:0 (1:0)
1:0 - Galik (45), 2:0 - Malinowski (53), 3:0 - Podgórski (65), 4:0 - Galik (66), 5:0 - Podgórski (81), 6:0 - Ziemianowicz (86)

* DKS Dobre Miasto - Polonia Iłowo 0:0

* Motor Lubawa - Pisa Barczewo 3:0 (1:0)
1:0 - Modrzewski (5), 2:0 - Sobolewski (72), 3:0 - Olejniczak (84)