Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

KLUB ROKU - KONKURS SMS-OWY

2020-12-27 13:34:45 (ost. akt: 2021-01-15 23:18:11)

Autor zdjęcia: Grupa WM

Wybierz Klub Roku! By zagłosować, na numer 7248 wyślij sms-a, w jego treść wpisując jedynie kod (przy każdym klubie jest zaznaczony na czerwono). Koszt sms-a wynosi 2,46 zł brutto.

* Akademia Sportu Stomil Olsztyn go.ks.1
* AKS OSW Olsztyn go.ks.2
* Arrachion Iława go.ks.3
* Arrachion Olsztyn go.ks.4
* As Mrągowo go.ks.5
* Asy Dywity go.ks.6
* Atak Elbląg go.ks.7
* AZS UWM Olsztyn go.ks.8
* Barkas Tolkmicko go.ks.9
* Bartoszycka Szkoła Taekwondo go.ks.10
* Bartoszycki Klub Kyokushin Karate go.ks.11
* Baza Mrągowo go.ks.12
* Berserker's Team Olsztyn go.ks.13
* Błękitni Orneta go.ks.14
* Błękitni Pasym go.ks.15
* Budowlani Olsztyn go.ks.16
* Concordia Elbląg go.ks.17
* Cresovia Górowo Iławeckie go.ks.18
* Czarni Olecko go.ks.19
* Dekorglass Działdowo go.ks.20
* Delfin Rybno go.ks.21
* DKS Dobre Miasto go.ks.22
* Drwęca Nowe Miasto Lubawskie go.ks.23
* Drwęca Ostróda go.ks.24
* Elbląski Klub Karate go.ks.25
* Ełcki Klub Kyokushin Karate go.ks.26
* Ewingi Zalewo go.ks.27
* FC Dajtki go.ks.28
* GKS Stawiguda go.ks.29
* GKS Wikielec go.ks.30
* Gmina Kozłowo go.ks.31
* Granica Kętrzyn go.ks.32
* Granica Zagaje go.ks.33
* Gwardia Olsztyn go.ks.34
* Gwardia Szczytno go.ks.35
* Hajduczek Olsztyn go.ks.36
* Hanza Elbląg go.ks.37
* Hetman Elbląg go.ks.38
* Iławski Klub Kyokushin Karate go.ks.39
* Indykpol AZS Olsztyn go.ks.40
* Jedynka Morąg go.ks.41
* Jeziorak Iława go.ks.42
* Kaczkan Huragan Morąg go.ks.43
* KKS Olsztyn go.ks.44
* Klub Żeglarski Ostróda go.ks.45
* Kontra Elbląg go.ks.46
* Kormoran Olsztyn go.ks.47
* Kormoran Zwierzewo go.ks.48
* Koszałek Opałek Węgorzewo go.ks.49
* KPR Elbląg go.ks.50
* KS Egida go.ks.51
* LKS Różnowo go.ks.52
* Łyna Sępopol go.ks.53
* Mamry Giżycko go.ks.54
* Mazur Ełk go.ks.55
* Mazur Pisz go.ks.56
* Mazur Wydminy go.ks.57
* Mazury Mrągowo go.ks.58
* Meyer Elbląg go.ks.59
* MKS Korsze go.ks.60
* MKŻ Mikołajki go.ks.61
* MLKS Ostróda go.ks.62
* Morliny Ostróda go.ks.63
* MOS Ełk go.ks.64
* MOS Iława go.ks.65
* MOSIR Kętrzyn go.ks.66
* Motoklub Olsztyn go.ks.67
* Motor Lubawa go.ks.68
* Mrągowia Mrągowo go.ks.69
* Nenufar 5 Ełk go.ks.70
* Nippon Olsztyn go.ks.71
* OKSmoka Olsztyn go.ks.72
* OKSW Olsztyn go.ks.73
* OKŻ Olsztyn go.ks.74
* Olimpia Elbląg go.ks.75
* Olimpia Olsztynek go.ks.76
* Olsztyńska Szkoła Cheerleaders Soltare go.ks.77
* Olsztyńska Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin go.ks.78
* Olsztyński Klub Kyokushin Karate go.ks.79
* Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju-Jitsu i Judo go.ks.80
* Omulew Wielbark go.ks.81
* Orka Iława go.ks.82
* Orlęta Reszel go.ks.83
* Orzeł Elbląg go.ks.84
* Orzeł Janowiec Kościelny go.ks.85
* Ostródzianka Ostróda go.ks.86
* Ostródzki Klub Kyokushin Karate go.ks.87
* Pisa Primavera Barczewo go.ks.88
* Plastex Kayak Sport Club Olsztyn go.ks.89
* Płomień Turznica go.ks.90
* Pojezierze Prostki go.ks.91
* Polmlek OSiR Lidzbark Warmiński go.ks.92
* Polonia Iłowo go.ks.93
* Polonia Lidzbark Warmiński go.ks.94
* Polonia Markusy go.ks.95
* Polonia Pasłęk go.ks.96
* Radomniak Radomno go.ks.97
* Rominta Gołdap go.ks.98
* Rugby Gietrzwałd go.ks.99
* SKS Szczytno go.ks.100
* Smok Orneta go.ks.101
* Sokół Ostróda go.ks.102
* Start Działdowo go.ks.103
* Start Elbląg go.ks.104
* Start Nidzica go.ks.105
* Start Olsztyn go.ks.106
* Stomil Olsztyn go.ks.107
* Stomilanki Olsztyn go.ks.108
* Szczypiorniak Olsztyn go.ks.109
* Śniardwy Orzysz go.ks.110
* Tęcza Biskupiec go.ks.111
* Tęcza Miłomłyn go.ks.112
* Tomita Elbląg go.ks.113
* Truso Elbląg go.ks.114
* Tygrys Elbląg go.ks.115
* UKS SMS Olsztyn go.ks.116
* UKS TRS Susz go.ks.117
* Unia Susz go.ks.118
* Warmia Biskupiec go.ks.119
* Warmia Energa Olsztyn go.ks.120
* Warmia i Mazury Olsztyn go.ks.121
* Warmig Olsztyn go.ks.122
* Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers go.ks.123
* Vęgoria Węgorzewo go.ks.124
* Victoria Bartoszyce go.ks.125
* Victoria Morąg go.ks.126
* Viking Elbląg go.ks.127
* Wilczek Wilkowo go.ks.128
* Wir Iława go.ks.129
* Wiraż Bartoszyce go.ks.130
* WMKS Olsztyn go.ks.131
* Yankees Działdowo go.ks.132
* Zatoka Braniewo go.ks.133
* Znicz Biała Piska go.ks.134
* Zryw Volley Iława go.ks.135





Polub nas na Facebooku: