Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

PIŁKARZ ROKU - KONKURS SMS-OWY

2020-12-28 11:00:00 (ost. akt: 2021-01-15 23:19:49)

Autor zdjęcia: Grupa WM

By zagłosować, wyślij sms-a, wpisując w jego treść tylko kod przydzielony wybranemu kandydatowi (kod jest zaznaczony na czerwono). Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto)

* Wiktor Abramczyk (Mrągowia Mrągowo) go.pr.1
* Andrzej Bagiński (Omulew Wielbark) go.pr.2
* Wiktor Biedrzycki (Stomil Olsztyn) go.pr.3
* Piotr Bijata (Wilczek Wilkowo) go.pr.4
* Tomasz Bobrowski (Granica Kętrzyn) go.pr.5
* Dawid Bogdański (Polonia Lidzbark Warmiński) go.pr.6
* Jakub Bojas (Concordia Elbląg) go.pr.7
* Janusz Bucholc (Stomil Olsztyn) go.pr.8
* Jakub Dąbrowski (Orzeł Ulnowo) go.pr.9
* Karol Dembiński (LZS Frednowy) go.pr.10
* Mateusz Dobrzyński (MKS Jeziorany) go.pr.11
* Paweł Flis (MKS Korsze) go.pr.12
* Mateusz Furman (Znicz Biała Piska) go.pr.13
* Paweł Galik (Kaczkan Huragan Morąg) go.pr.14
* Maciej Góralczyk (GKS Stawiguda) go.pr.15
* Szymon Gutkowski (Grunwald Gierzwałd) go.pr.16
* Maciej Izdebski (Warmia Olsztyn) go.pr.17
* Mateusz Jajkowski (GKS Wikielec) go.pr.18
* Marcin Karczewski (Czarni Rudzienice) go.pr.19
* Paweł Kazimierowski (Olimpia II Elbląg) go.pr.20
* Dominik Kempkowski (Constract Złotowo) go.pr.21
* Łukasz Komorowski (Radomniak Radomno) go.pr.22
* Maciej Komorowski (Polonia Iłowo) go.pr.23
* Jakub Kozłowski (Czarni Olecko) go.pr.24
* Paula Krech (Stomilanki Olsztyn) go.pr.25
* Arkadiusz Kuciński (Jeziorak Iława) go.pr.26
* Kamil Kuczkowski (Polonia Pasłęk) go.pr.27
* Konrad Laszuk (LKS Różnowo) go.pr.28
* Mateusz Lawrenc (Błękitni Orneta) go.pr.29
* Mateusz Leśniewski (Delfin Rybno) go.pr.30
* Tomasz Lewandowski (Olimpia Elbląg) go.pr.31
* Krystian Lipiński (Kormoran Zwierzewo) go.pr.32
* Konrad Lis (Żagiel Piecki) go.pr.33
* Łukasz Luliński (Unia Susz) go.pr.34
* Łukasz Łaszczych (Orzeł Janowiec Kościelny) go.pr.35
* Patryk Malanowski (Błękitni Pasym) go.pr.36
* Wiktor Matracki (Tęcza Miłomłyn) go.pr.37
* Bartosz Mróz (Ewingi Zalewo) go.pr.38
* Bartosz Nycz (Zamek Szymbark) go.pr.39
* Dawid Paszkowski (Rominta Gołdap) go.pr.40
* Łukasz Pawłowski (Łyna Sępopol) go.pr.41
* Szymon Pełkowski (Cresovia Górowo Iławeckie) go.pr.42
* Damian Plewa (KS Łęgajny) go.pr.43
* Adrian Podgórski (Pisa Barczewo) go.pr.44
* Radosław Pryszczepko (Victoria Bartoszyce) go.pr.45
* Konrad Radzikowski (Śniardwy Orzysz) go.pr.46
* Hubert Radzki (DKS Dobre Miasto) go.pr.47
* Patryk Rafalski (Barkas Tolkmicko) go.pr.48
* Rafał Raiński (Vęgoria Węgorzewo) go.pr.49
* Patryk Rutkowski (Olimpia Kisielice) go.pr.50
* Przemysław Rybkiewicz (Tęcza Biskupiec) go.pr.51
* Oskar Rynkowski (Zatoka Braniewo) go.pr.52
* Adrian Sadowski (Płomień Turznica) go.pr.53
* Pedro Silva (Constract Lubawa) go.pr.54
* Dawid Skalski (Mazur Ełk) go.pr.55
* Piotr Skiba (Stomil Olsztyn) go.pr.56
* Paweł Skrajny (SKS Szczytno) go.pr.57
* Cezary Sobolewski (Motor Lubawa) go.pr.58
* Paweł Sobotka (Start Nidzica) go.pr.59
* Łukasz Stankiewicz (Fortuna Gągławki) go.pr.60
* Paweł Szantar (Olimpia Olsztynek) go.pr.61
* Michał Szczypiński (Osa Ząbrowo) go.pr.62
* Hubert Szramka (Stomil II Olsztyn) go.pr.63
* Paweł Ślusarek (Kłobuk Mikołajki) go.pr.64
* Michał Świderski (Mamry Giżycko) go.pr.65
* Mateusz Terlik (Orlęta Rema Reszel) go.pr.66
* Patryk Wodzicki (Drwęca Nowe Miasto Lub.) go.pr.67
* Adrian Zajdel (Jurand Barciany) go.pr.68
* Karol Żwir (Sokół Ostróda) go.pr.69













Polub nas na Facebooku: