2020-12-13 11:15:52(ost. akt: 2020-12-13 11:18:12)
Interio Centro Talenti

Autor zdjęcia: OSiR

W rozgrywkach OLFA powody do zadowolenia mają ostatnio GLKS Jonkowo oraz Interio Centro Talenti.
.Prezentująca w tym sezonie nierówną formę Fortuna zmierzyła się z zawsze groźnym GLKS Jonkowo. Naturalnie na papierze więcej szans dawano uznanej marce, jaką niewątpliwie jest Fortuna, ale piłkarze z Jonkowa zrobili wszystko, by przedmeczowe oczekiwanie okazały niewiele wartymi przewidywaniami. Sygnał do ataku dał Bartosz Kurto, który w ciągu pierwszych sześciu minut dwukrotnie umieścił piłkę w bramce rywali. Po zmianie stron GLKS nie spuścił z tonu i dzięki kolejnym trafieniom Mateusza Górskiego i ponownie Bartosza Kurto wygrał 4:1. Honorową bramkę dla faworyzowanej Fortuny zdobył Adam Biermański.

Długo wyczekiwana konfrontacja pomiędzy Alkoholami Świata na Kanta a Interio Centro Talenti, zgodnie z oczekiwaniami okazała się elektryzującym widowiskiem, podczas którego oba teamy pokazały kawał solidnego futbolu. Interio Centro Talenti wystrzeliło niczym z armaty. Dość powiedzieć, że między czwartą a siódmą minutą bramkarz Alkoholi musiał aż czterokrotnie wyjmować piłkę z siatki! Adrian Podgórski, Mateusz Gut, Konrad Krogól i Grzegorz Jatkiewicz celnymi strzałami sprawili, że Interio prowadząc 4:0 w zasadzie mogło być już niemal pewne końcowego zwycięstwa. Alkohole pokazały jednak charakter i po dwóch bramkach Pawła Wiśniewskiego przed zmianą stron przegrywały już tylko 2:4. Finalny kwadrans to walka na całego. Zarówno jedna, jak i druga drużyna miała swoje szanse, ale ostatecznie po golach Michała Trzeciakiewicza oraz Adriana Podgórskiego w ostatniej minucie meczu Interio wygrało 6:2 i „rozsiadło” się w fotelu lidera.