Yakan nowym wiceliderem

2020-10-30 13:48:33(ost. akt: 2020-10-30 13:50:37)
Yakan

Yakan

Urania była świadkiem jednego spotkania rozgrywek OLFA. Tuż po godzinie 20 na parkiet wybiegła ekipa Zgody F.C. oraz opromieniona po ostatnim zwycięstwie drużyna Yakan.
Yakan zaczął jak burza i już po niespełna dwóch minutach po bramce Daniela Lewandowskiego prowadził 1:0. Zgoda odpowiedziała chwilę później (bramka Łukasz Buder), wskutek czego w 5. minucie na tablicy świetlnej pojawił się wynik 1:1. W pierwszym kwadransie do bramki Zgody trafili jeszcze Paweł Czwarnóg oraz Artur Kardaś, więc przed rozpoczęciem drugiej połowy Yakan prowadząc 3:1 miał zapewniony komfort gry. Zgoda - mając niewiele do stracenia - postawiła wszystko na jedną kartę i nadziała się na zabójcze kontry rywali… Trzy bramki Olafa Gorczycy ostatecznie „pogrzebały” szanse Zgody na wywiezienie korzystnego rezultatu. Yakan wygrał 6:1 i awansował na drugie miejsce w ligowej tabeli.