Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

DKS i Polonia

2020-10-26 12:00:00 (ost. akt: 2020-10-25 20:27:32)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W 13. kolejce okręgówki DKS, lider grupy 1, nie miał litości dla „czerwonej latarni” tabeli z Górowa Iławeckiego.

* Cresovia Górowo Ił. — DKS Dobre Miasto 0:4 (Szymański 39 k, Kułakowski 43, 52, Kowalski 54)
Goście powinni wygrać jeszcze wyżej, ale w 57. minucie Pichłacz z Cresovii obronił rzut karny, a w 68. minucie Szymański z DKS przestrzelił jedenastkę.

* Żagiel Piecki - MKS Jeziorany 2:1 (Maciorowski 20, Spirydon 57 - Falkowski 48)

* Śniardwy Orzysz - Kłobuk Mikołajki 4:1 (Radzikowski 6, 64, 73, Kaźmierczyk 21 - Bredlau 67)

* Omulew Wielbark - Jurand Barciany 1:1 (Segin 65 - Nowicki 75 samobójcza)

* Orlęta Rema Reszel - SKS Szczytno 4:0 (Bogdaniuk 8, 51, 58, Romańczuk 88)

* Wilczek Wilkowo - Vęgoria Węgorzewo 3:1 (Grabowski 19, 38, Bandurow 78 - Maliszewski 89)

* Rominta Gołdap - Czarni Olecko 4:1 (Paszkowski 26 k, 72, Żukowski 59, Kułak 62 - Kozłowski 28)

* Łyna Sępopol — Victoria Bartoszyce (odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego)

GRUPA 1
1. Dobre Miasto 33 49:10
2. Orlęta 30 35:13
3. Rominta 26 40:20
4. Wilczek 23 26:25
5. Śniardwy 23 30:18
6. Jeziorany 20 26:26
7. Czarni* 18 24:21
8. Łyna* 16 27:26
9. Victoria* 15 16:27
10. Szczytno 15 17:23
11. Vęgoria 14 24:24
12. Kłobuk 14 19:31
13. Omulew 14 18:26
14. Żagiel* 13 13:24
15. Jurand 11 18:40
16. Cresovia 4 9:37
* mecz zaległy

W grupie 2 największą niespodzianką było wyjazdowe zwycięstwo Unii Susz z Ewingami Zalewo.

• Polonia Pasłęk — Grunwald Gierzwałd 4:0 ((Kamiński 4, Błażewicz 13, Kuczkowski 32, Konczewski 66)

• Fortuna Gągławki — Radomniak Radomno 1:6 (Oleśkiewicz 85 — Burzyński 2, Lewicki 5, 33, Łukwiński 55, Gorzka 65, Górzyński 74)

• Ewingi Zalewo — Unia Susz 0:4 (Janiszek 16, Wiśniewski 18, Staniec 65, Witkowski 68)

• Drwęca Nowe Miasto Lub. — Orzeł Janowiec Kościelny 4:2 (Świniarski 57, 75, Wodzicki 69, 92 — Hinburg 43, Roma 78)

• Barkas Tolkmicko — Płomień Turznica 1:0 (Rafalski 35)

• GKS Stawiguda — Kormoran Zwierzewo 0:4 (Smoliński 20, Drozd 24, 62, Gęsicki 82 k)

• Start Nidzica — Polonia Iłowo 0:3 (Ciesielski 68, 70, 90+4)

• LKS Różnowo — Tęcza Miłomłyn 3:4 (Jankiewicz 4, 9, Laszczuk 18 - Wyralski 50, 52, Wasiak 70, Klonowski 85)

GRUPA 2
1. Polonia Ił. 35 34:12
2. Drwęca 28 32:13
3. Polonia P. 27 41:14
4. Tęcza 27 31:22
5. Ewingi 26 31:18
6. Unia 25 68:24
7. Radomniak 21 30:29
8. Start* 21 34:19
9. Kormoran 20 24:30
10. Płomień 16 30:22
11. Grunwald 16 27:37
12. Orzeł 13 22:40
13. Barkas 10 22:27
14. Różnowo* 7 12:48
15. Fortuna 4 15:49
16. Stawiguda 1 9:59
* mecz zaległy



Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB