Stomilanki w sobotę zdobyły Środę

2020-09-13 23:36:05(ost. akt: 2020-09-13 23:41:27)

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

W 5. kolejce I ligi kobiet Stomilanki na wyjeździe wygrały 2:1 z Polonią Środa Wlkp. Dla olsztynianek gole zdobyły Zawistowska (14) i Kędzia (86 k).
Po meczu Paula Krech ze Stomilanek powiedziała: - Od początku starałyśmy się realizować założenia taktyczne. W połowie pierwszej odsłony meczu byliśmy stroną przeważającą, co poskutkowało bramką Pauli Zawistowskiej. Potem mecz się wyrównał, a Polonia zdobyła gola. Po przerwie dążyłyśmy do zwycięstwa, no i udało się. Cieszę się, że po meczu pełnym walki i zaangażowania trzy punkty pojechały do Olsztyna.

* Inne wyniki: Pogoń Tczew - Sportowa Czwórka Radom 1:1, Praga Warszawa - Piastovia Piastów 2:2, Tarnovia Tarnów - UKS SMS II Łódź 2:2, Trójka Staszówka/Jelna - Rekord Bielsko-Biała 1:3.
* Czołówka tabeli: 1. UKS SMS II Łódź 13 pkt; 2. Rekord Bielsko-Biała 13; 3. Tarnovia 9; 4. Stomilanki 9.