Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Okręgówka walczy do końca

2020-08-10 11:00:00 (ost. akt: 2020-08-09 19:54:47)
Kormoran Zwierzewo (czarne stroje) z Płomieniem Turznica. Derby gminy Ostróda w grupie 2

Kormoran Zwierzewo (czarne stroje) z Płomieniem Turznica. Derby gminy Ostróda w grupie 2

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W okręgówce emocjonującą końcówkę meczu obejrzeli kibice w Górowie Iławeckim: w 87. minucie na prowadzenie wyszli goście z Mikołajek, ale w trzeciej minucie doliczonego czasu zawodnicy Cresovii zdołali doprowadzić do remisu.

* Śniardwy Orzysz — Łyna Sępopol 2:2 (1:1)
1:0 - (19 karny), 1:1 - Polkowski (25), 1:2 - Czajkowski (60), 2:2 - (79)

* Omulew Wielbark — Victoria Bartoszyce 3:1 (2:0)
1:0 - (31), 2:0 - (37), 2:1 - Kozera (48 karny), 3:1 - (70)

* Vęgoria Węgorzewo - Żagiel Piecki 1:1

* Rominta Gołdap - Wilczek Wilkowo 1:0 (0:0)
1:0 - Żukowski (65)

* Cresovia Górowo Iławeckie - Kłobuk Mikołajki 1:1 (0:0)
0:1 - Kropiewnicki (87), 1:1 - Wierzbowski (90+3)

* DKS Dobre Miasto - Czarni Olecko 1:1 (0:0)
0:1 - (85), 1:1 - Różowicz (90+2)

* Orlęta Reszel - MKS Jeziorany 2:2

* SKS Szczytno - Jurand Barciany 1:1

PO 2 KOLEJKACH
1. Łyna 4 7:2
2. Dobre Miasto 4 5:1
3. Szczytno 4 3:1
4. Orlęta 4 4:3
5. Rominta 4 3:2
Jeziorany 4 3:2
7. Czarni 4 2:1
8. Omulew 3 3:2
9. Wilczek 3 2:2
10. Śniardwy 1 3:4
11. Kłobuk 1 2:3
12. Cresovia 1 1:2
13. Victoria 1 3:5
14. Vęgoria 1 1:3
15. Jurand 1 1:5
16. Żagiel 1 1:6

* Drwęca Nowe Miasto Lub. — Fortuna Gągławki 2:0 (1:0)
1:0 — Pełka (22), 2:0 — Radomski (76)

* Barkas Tolkmicko — Polonia Pasłęk 2:2 (0:1)
0:1 — Błażewicz (38), 0:2 — Mucha (50), 1:2, 2:2 — Rafalski (78, 82)

* GKS Stawiguda — Orzeł Janowiec Kościelny 0:1 (0:0)
0:1 — Szczypiński (80)

* Kormoran Zwierzewo — Płomień Turznica 3:0 (2:0)
1:0 — T. Śnierzawski (10), 2:0 — Gęsicki (33 karny), 3:0 — Maj (47)

* Polonia Iłowo — Tęcza Miłomłyn 3:1 (0:1)
0:1 — Matracki (40), 1:1, 2:1 — Ciesielski (47, 70), 3:1 — Dunajski (90+1)

* Grunwald Gierzwałd — Ewingi Zalewo 3:3 (1:0)
1:0 - Kołakowski (40), 2:0 - Krzysztofiak (60), 2:1 - Gortatowski (65), 3:1 - Komorowski (78), 3:2 - Gortatowski (85), 3:3 - de Rosa (90+4)

* LKS Różnowo — Radomniak Radomno 0:3 (0:2)
0:1, 0:2 - Lewicki (13, 24), 0:3 - Gorzka (62 k)

* Start Nidzica — Unia Susz 3:3

Więcej przeczytasz w poniedziałkowej Gazecie Olsztyńskiej

GRUPA 2
1. Polonia Ił. 6 6:2
2. Radomniak 6 5:1
3. Unia 4 13:3
4. Ewingi 4 6:4
5. Drwęca 4 3:1
6. Tęcza 3 6:3
7. Kormoran 3 3:5
8. Orzeł* 3 1:0
9. Płomień 3 2:4
10. Polonia P. 2 3:3
11. Start* 1 3:3
12. Barkas 1 3:4
13. Grunwald 1 4:6
14. Stawiguda 0 1:3
15. Fortuna 0 2:5
16. Różnowo 0 0:13
* mecz mniej



Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB