Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Piłkarski weekend na boiskach IV ligi i okręgówki

2020-08-07 13:15:45 (ost. akt: 2020-08-07 13:17:32)
Zatoka zaczęła sezon od efektownego zwycięstwa z Delfinem

Zatoka zaczęła sezon od efektownego zwycięstwa z Delfinem

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

W sobotę rozpoczął się sezon, a już w środę rozegrano 2. kolejkę, która nie była udana dla trójki beniaminków: Olimpia Olsztynek przegrała aż 0:8, Błękitni Pasym 1:3, a Delfin Rybno 2:5. Przed nami 3. kolejka.

* 3. kolejka, sobota: Delfin Rybno - Olimpia II Elbląg (16), Warmia Olsztyn - Zatoka Braniewo (17), Błękitni Pasym - Tęcza Biskupiec (16), Jeziorak Iława - Stomil II Olsztyn (17), Olimpia Olsztynek - Mrągowia Mrągowo (17), Błękitni Orneta - Motor Lubawa (16), Polonia Lidzbark Warmiński - Granica Kętrzyn (17); niedziela: MKS Korsze - Mamry Giżycko (17), Pisa Barczewo - Mazur Ełk (17).

PO 2 KOLEJKACH
1. Mamry 6 11:2
2. Stomil II 6 9:1
3. Zatoka 6 8:4
4. Polonia 4 3:0
5. Pisa 4 3:2
6. Motor 3 4:3
Mrągowia 3 4:3
8. Błękitni P. 3 3:3
9. Delfin 3 4:5
10. Korsze 3 2:3
11. Warmia 3 3:8
12. Granica 2 3:3
13. Olimpia II 1 2:3
14. Mazur 1 1:2
15. Błękitni O. 1 2:5
16. Olimpia 1 1:9
17. Tęcza 0 2:5
18. Jeziorak 0 3:7


KLASA OKRĘGOWA\\\ 2. kolejka, grupa 1, sobota: Vęgoria Węgorzewo - Żagiel Piecki (17), Śniardwy Orzysz - Łyna Sępopol (17), Rominta Gołdap - Wilczek Wilkowo (16), Omulew Wielbark - Victoria Bartoszyce (17), Cresovia Górowo Iławeckie - Kłobuk Mikołajki (16), DKS Dobre Miasto - Czarni Olecko (16); niedziela: Orlęta Reszel - MKS Jeziorany (16), SKS Szczytno - Jurand Barciany (17).

GRUPA 1
1. Łyna 3 5:0
2. DKS 3 4:0
3. Szczytno 3 2:0
4. Orlęta 3 2:1
Wilczek 3 2:1
6. Czarni 3 1:0
Jeziorany 3 1:0
8. Rominta 1 2:2
Victoria 1 2:2
10. Kłobuk 0 1:2
Śniardwy 0 1:2
12. Cresovia 0 0:1
Omulew 0 0:1
14. Vęgoria 0 0:2
15. Jurand 0 0:4
16. Żagiel 0 0:5


* Grupa 2, sobota: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Fortuna Gągławki (17), Barkas Tolkmicko - Polonia Pasłęk (16), GKS Stawiguda - Orzeł Janowiec Kościelny (17), Kormoran Zwierzewo - Płomień Turznica (17), Polonia Iłowo - Tęcza Miłomłyn (16); niedziela: LKS Różnowo - Radomniak Radomno (14), Start Nidzica - Unia Susz (16), Grunwald Gierzwałd - Ewingi Zalewo (14).
ARTUR DRYHYNYCZ, JK

GRUPA 2
1. Unia 3 10:0
2. Tęcza 3 5:0
3. Polonia I. 3 3:1
4. Ewingi 3 3:2
5. Płomień 3 2:1
Radomno 3 2:1
7. Drwęca 1 1:1
Polonia P. 1 1:1
9. Fortuna 0 2:3
10. Barkas 0 1:2
Stawiguda 0 1:2
12. Grunwald 0 1:3
13. Kormoran 0 0:5
14. Różnowo 0 0:10
15. Start - -
Orzeł - -



Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. s #2957862 | 93.135.*.* 9 sie 2020 12:33

    piszacy te wyniki i tabele dlugopis szkole konczyl chyba w 9 lidze. nie wstyd wam tak pisac i pokazywac wyniki, dziecko lepiej by to opracowalo-wstyd

    ! - + odpowiedz na ten komentarz