Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz Stomilu?

2020-06-02 11:11:11 (ost. akt: 2020-06-02 11:17:26)
Olsztyńscy piłkarze mają za sobą udany początek rundy

Olsztyńscy piłkarze mają za sobą udany początek rundy

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

O godzinie 18 rozpocznie się mecz I ligi piłkarskiej Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów, jednak stadion będzie dla kibiców niedostępny. Obejrzeć go będzie można tylko w internecie.

Przy pustych trybunach pierwszoligowcy rozegrają cztery najbliższe kolejki, bo kibice na stadiony powrócą dopiero od 19 czerwca. Jednak z ograniczeniami, bowiem stadiony będą mogły być zapełnione maksymalnie w 25 procentach.

Dlatego dzisiejszy mecz z Chrobrym można obejrzeć tylko w telewizji internetowej www.ipla.tv (transmisja jest bezpłatna)

23. kolejka
* 2 czerwca: Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów (18), GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz (18:10), Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice (16), Miedź Legnica - Stal Mielec (20:40), Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki (20)
* 3 czerwca: GKS 1962 Jastrzębie - Warta Poznań (18:10), Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała (20:40)
* 4 czerwca: Radomiak Radom - Odra Opole (18:10), GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec (20:40).

24. kolejka
* 5 czerwca: Wigry - Miedź (15:30), Stal - Puszcza (17:40), Chrobry - Bełchatów (20:10)
* 6 czerwca: Warta - Olimpia (15:10), Podbeskidzie Bielsko-Biała - Nieciecza (12:40)
* 7 czerwca: Zagłębie - Stomil (12:40), Tychy - Chojniczanka (15:10), Sandecja - Radomiak (17), Odra - Jastrzębie (17).

SNAJPERZY
12 goli - Omran Haydary (Olimpia Grudziądz)
11 - Mateusz Kuzimski (Chojniczanka Chojnice), Mateusz Marzec (GKS Bełchatów)
10 - Karol Danielak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Vladislavs Gutkovskis (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Patryk Mikita (Radomiak Radom), Fabian Piasecki (Zagłębie Sosnowiec)
9 - Bartosz Nowak (Stal Mielec)
8 - Farid Ali, Jakub Wróbel (obaj GKS Jastrzębie), Gracjan Jaroch, Mateusz Kupczak (obaj Warta Poznań), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
7 - Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Michał Ilków-Gołąb (Chrobry), João Criciúma (Olimpia Grudziądz), José Embaló (Puszcza Niepołomice 6, Olimpia 1), Mateusz Mak (Stal), Michal Piter-Bučko (Sandecja Nowy Sącz), Szymon Sobczak (Stomil Olsztyn)
6 - Robert Janicki (Warta), Jakub Łukowski (Olimpia 2, Miedź Legnica 4), Marquitos (Miedź), Mateusz Piątkowski (Tychy)
5 - Bartosz Biel (Bełchatów), Roman Gergel (Nieciecza), Mikołaj Lebedyński (Chrobry), Grzegorz Lech (Stomil), Maciej Mańka, Wojciech Szumilas (obaj Tychy), Szymon Pawłowski (Zagłębie), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie)
* Zdobywcy pozostałych goli dla Stomilu: 2 - Artur Siemaszko; 1 - Mateusz Gancarczyk, Wojciech Hajda, Maciej Pałaszewski, Rafał Remisz, Oktawian Skrzecz, Sam van Huffel

PO 22 KOLEJKACH
1. Podbeskidzie 43 42:21
2. Warta 43 36:20
-----------------------------------
3. Stal 41 35:21
4. Radomiak 36 32:29
5. Jastrzębie 34 33:27
6. Miedź 34 34:30
-----------------------------------
7. Olimpia 34 36:36
8. GKS Tychy 31 43:36
9. Zagłębie 29 33:36
10. Nieciecza 29 32:24
11. Sandecja 29 33:37
12. Stomil 29 20:27
13. Chrobry 26 26:35
14. Puszcza 26 21:30
15. Bełchatów 25 24:28
---------------------------------
16. Odra 23 19:29
17. Wigry 19 18:37
18. Chojnice 19 31:45
* Dwa najlepsze zespoły awansują do Ekstraklasy, natomiast ekipy z miejsc 3.-6. o awans zagrają w barażach

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. (L)egia #2928747 | 81.190.*.* 2 cze 2020 22:48

    I co warto bylo na to patrzec ? Jak to na brymbrylu ...żenada

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Lol #2928586 | 37.47.*.* 2 cze 2020 14:38

    Mam nadzieję, że tylko dla "wybrańców" , na śmietniku!!.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)