Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Trener został i jest zadowolony

2020-05-29 10:00:00 (ost. akt: 2020-05-29 09:32:55)
Mateusz Poręba

Mateusz Poręba

Autor zdjęcia: facebook.pl

Jak informowaliśmy, jeszcze nieogłoszone przez Indykpol AZS pozyskanie z Trefla niemieckiego przyjmującego Rubena Schotta zakończyło budowę ekipy na sezon 2020/21. Teraz koniec etapu selekcji potwierdził też Daniel Castellani.

Zdaje się, że działaczom klubu z Kortowa - pospołu z argentyńskim trenerem Danielem Castellanim (który przedłużył na najbliższy rok umowę w Olsztynie) - właśnie na tym zależało: żeby jeszcze w maju domknąć kadrę Indykpolu AZS na nadchodzący sezon. No i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że tak się stało.

Co prawda, na razie próżno szukać oficjalnych komunikatów na ten temat, ale te zaczną pewnie napływać od nowego tygodnia. Bo taką politykę informacyjną prowadzi Indykpol AZS: dopóki siatkarzy wiążą ważne umowy z dotychczasowymi pracodawcami, dopóty nie ma mowy o ogłaszaniu ruchów kadrowych. A że zwykle są to umowy obowiązujące do końca maja, więc klubowe komunikaty zaczną napływać z Kortowa dopiero w czerwcu.
Podsumujmy, co wiadomo już teraz oficjalnie. Ano to, że - po przerwanych rozgrywkach 2019/2020 - z ważnymi kontraktami w Olsztynie została raptem czwórka zawodników: 32-letni przyjmujący Wojciech Żaliński, 21-letni środkowy Mateusz Poręba, o rok młodszy atakujący Remigiusz Kapica oraz jego rówieśnik, przyjmujący Dawid Sokołowski.

Cały artykuł przeczytaj w piątkowym wydaniu Gazety OlsztyńskiejPolub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. paa #2927056 | 83.9.*.* 29 maj 2020 11:31

    Tylko część artykułu jak chce czytać resztę to mam kupić pis-owską GO. Napewno. Nie doczekanie Wasze.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)