Warmia zdobyła Ciechanów

2020-03-07 21:29:02(ost. akt: 2020-03-08 19:47:04)

W I lidze piłkarzy ręcznych Warmia Energa była zdecydowanym faworytem meczu z Jurandem, jednak gospodarze tanio skóry nie sprzedali.
* Jurand Ciechanów - Warmia Energa Olsztyn 32:35 (17:17)

Pierwszy kwadrans to dobra gra gospodarzy (5:3, 7:5, 9:7), ale po 24 minutach wygrywali już olsztynianie (15:13), jednak przed przerwą Jurand zdołał odrobić straty.

Po przerwie wynik bardzo długo był na styku, ale cały czas utrzymywała się niewielka przewaga Warmii. Goście kilkakrotnie zbliżyli się na jedno trafienie, lecz na więcej ekipa trenera Knopika już im nie pozwoliła.
Najwięcej bramek dla Warmii zdobyli Kopyciński (7) i Malewski (6).

* Inne mecze: Nielba Wągrowiec - Meble Wójcik Elbląg 38:28, SMS ZPRP Gdańsk - Tytani Wejherowo 34:19, Mazur Sierpc - USAR Kwidzyn 23:24, SPR GKS Żukowo - Gwardia Koszalin 40:31.