Warmia ponownie jest liderem!

2020-02-18 22:00:59(ost. akt: 2020-02-18 22:10:29)
Rzuca Mateusz Kopyciński

Autor zdjęcia: archiwum domowe

Warmia Energa Olsztyn wygrała 30:24 z SMS ZPRP Gdańsk i powróciła na fotel lidera I ligi piłkarzy ręcznych.
* Warmia Energa Olsztyn - SMS ZPRP Gdańsk 30:24 (14:13)

Olsztynianie byli faworytem, ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Co prawda w pierwszej połowie wygrywali już 3 bramkami, ale ostatecznie na przerwę zeszli z minimalną przewagą.
Drugą połowę lepiej rozpoczęli młodzi gdańszczanie, którzy wygrywali 15:14, ale Piotr Dzido doprowadził do wyrównania, po czym Warmia zaczęła odskakiwać rywalom.
W efekcie podopieczni Jarosława Knopika zdobyli trzy punkty i powrócili na fotel lidera.