Niedziela, 23 lutego 2020. Imieniny Damiana, Romana, Romany

SPORTOWY TALENT ROKU - GŁOSOWANIE SMS-OWE

2019-11-19 13:19:56 (ost. akt: 2020-02-06 16:02:43)

Ruszamy z wyborem Sportowego Talentu Roku. Ale uwaga, jest jedna zmiana: mogą kandydować sportowcy urodzeni w 2006 roku lub później.

Zawsze była to kategoria przeznaczona dla młodych zawodników, którzy tak naprawdę są dopiero na początku swojej sportowej drogi. Jednak tym razem postanowiliśmy ustalić dokładną cezurę czasową, w efekcie na liście kandydatów znaleźli się jedynie sportowcy, którzy urodzili się w 2006 roku lub później.

Oczywiście lista jest otwarta, dlatego cały czas czekamy na Wasze propozycje. Przypominamy tylko, że pod uwagę bierzemy jedynie sukcesy odniesione w 2019 roku! Nazwiska kandydatów wraz z krótkim uzasadnieniem prosimy przesłać na adres sport@gazetaolsztynska.pl. Jeśli propozycja zostanie zaakceptowana przez kapitułę, wtedy sportowiec zostanie umieszczony wśród kandydatów.

Przypominamy, że w treść sms-a wpisujemy jedynie kod przydzielony wybranemu przez nas sportowcowi. Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto). Głosowanie potrwa do 7 lutego. Zwycięzca głosowania będzie gościem na Balu Sportowca, na którym odbierze pamiątkową statuetkę. Mamy też niespodziankę dla głosujących!

Jeden z nadawców sms-ów otrzyma bony zakupowe o wartości 5000 złotych do wykorzystania w Galerii Warmińskiej! Trzeba tylko do 7 lutego do godz. 23.59 wysłać sms-a na numer 72051, w jego treści wpisując hasło zagrzewające sportowców do walki. Uwaga! Treść sms-a zaczynamy od KO. Oto przykładowe hasło: KO.siatkarze Indykpolu AZS wygraja dzisiaj mecz. Koszt sms-a to 2,46 zł brutto, a jego długość nie może przekroczyć 160 znaków, poza tym nie używamy polskich znaków!

Nagroda trafi do autora najbardziej kreatywnego hasła, ale musi on spełnić jeszcze jeden warunek - 22 lutego o godz. 16 koniecznie musi odwiedzić Galerię Warmińską, bo tam właśnie zostaną ogłoszone wyniki. Przedstawiciel komisji najpierw odczyta najbardziej kreatywne hasło, po czym zadzwoni do jego autora, ten musi telefon odebrać i w ciągu pięciu minut pojawić się na scenie. Jeśli telefonu nie odbierze lub będzie zbyt daleko od Galerii Warmińskiej, wtedy przed szansą stanie autor kolejnego wyróżnionego hasła.

A oto kandydaci w tej kategorii:
* Barbara Budek (taekwondo, Egida Biskupiec) go.str.1
* Antonina Dobies (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.str.2
* Krzysztof Dowgierd (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.str.3
* Karolina Kamińska (brazylijskie jiu-jitsu, Rolling Spider Team Olsztyn) go.str.8
* Łukasz Kowalczyk (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.str.4
* Milena Krasicka (gimnastyka sportowa, UKS SMS Olsztyn) go.str.5
* Karolina Mejłun (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.str.6
* Hanna Nowakowska (taekwondo, Egida Biskupiec) go.str.7
* Oliwia Stripling (cheerleading, Olsztyńska Szkoła Cheerleaders Soltare) go.str.9

Regulamin Plebiscytu
http://m.wm.pl/2020/02/orig/ramka-plebiscyt-608994.jpg
Polub nas na Facebooku: