Sobota, 22 lutego 2020. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC AKADEMICKI - GŁOSOWANIE SMS-OWE

2019-11-19 10:00:00 (ost. akt: 2020-02-06 16:03:57)

Olsztyn jest znany jako miasto tysięcy studentów, dlatego od wielu już lat wybieramy Najpopularniejszego Sportowca Akademickiego

Prezentujemy kolejne głosowanie, które towarzyszy 59. Plebiscytowi na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa. Wstępną listę kandydatów, którzy będą rywalizować o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Akademickiego, opracowali dziennikarze „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” oraz tygodników lokalnych.

Kto zatem może rywalizować o ten zaszczytny tytuł? Oto odpowiedź:
1. studenci
2. studenci-członkowie klubów akademickich
3. członkowie klubów akademickich

Poniżej publikujemy listę kandydatów, ale lista jest otwarta, więc cały czas czekamy na Wasze propozycje. Przypominamy tylko, że pod uwagę bierzemy jedynie sukcesy odniesione w 2019 roku! Nazwiska kandydatów wraz z krótkim uzasadnieniem prosimy przesłać na adres sport@gazetaolsztynska.pl. Jeśli propozycja zostanie zaakceptowana przez kapitułę, wtedy sportowiec zostanie umieszczony na liście kandydatów.

Przypominamy, że w treść sms-a wpisujemy jedynie kod przydzielony wybranemu przez nas sportowcowi. Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto). Głosowanie potrwa do 7 lutego. Zwycięzca głosowania będzie gościem na Balu Sportowca, na którym odbierze pamiątkową statuetkę.

Mamy też niespodziankę dla głosujących! Jeden z nadawców sms-ów otrzyma bony zakupowe o wartości 5000 złotych do wykorzystania w Galerii Warmińskiej! Trzeba tylko do 7 lutego do godz. 23.59 wysłać sms-a na numer 72051, w jego treści wpisując hasło zagrzewające sportowców do walki. Uwaga! Treść sms-a zaczynamy od KO. Oto przykładowe hasło: KO.siatkarze Indykpolu AZS wygraja dzisiaj mecz. Koszt sms-a to 2,46 zł brutto, a jego długość nie może przekroczyć 160 znaków, poza tym nie używamy polskich znaków!

Nagroda trafi do autora najbardziej kreatywnego hasła, ale musi on spełnić jeszcze jeden warunek - 22 lutego o godz. 16 koniecznie musi odwiedzić Galerię Warmińską, bo tam właśnie zostaną ogłoszone wyniki. Przedstawiciel komisji najpierw odczyta najbardziej kreatywne hasło, po czym zadzwoni do jego autora, ten musi telefon odebrać i w ciągu pięciu minut pojawić się na scenie. Jeśli telefonu nie odbierze lub będzie zbyt daleko od Galerii Warmińskiej, wtedy przed szansą stanie autor kolejnego wyróżnionego hasła.

LISTA KANDYDATÓW
* Konrad Bukowiecki (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.1
* Justyna Burska (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.2
* Piotr Cichocki (żeglarstwo, AKS OSW Olsztyn) go.nsa.3
* Wiktoria Gołębiowska (żeglarstwo, MOS SSW Iława) go.nsa.4
* Jan Hadrava (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nsa.5
* Igor Janik (szachy, Hetman Elbląg) go.nsa.6
* Maciej Kowalewicz (strzelectwo, Gwardia Olsztyn) go.nsa.7
* Arkadiusz Kowalewski (futbol amerykański, Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers) go.nsa.8
* Bartłomiej Koziejko (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.9
* Krzysztof Pielowski (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.10
* Alicja Potasznik (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.11
* Dominik Smosarski (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nsa.12
* Paweł Woicki (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nsa.13
* Kamila Żukowska (koszykówka, KKS Olsztyn) go.nsa.14
* Waldemar Woźniak (żeglarstwo, AKS OSW Olsztyn) go.nsa.15
* Michał Żurek (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nsa.16

Regulamin Plebiscytuhttp://m.wm.pl/2020/02/orig/ramka-plebiscyt-608994.jpg
Polub nas na Facebooku: