II liga siatkówki: Wszyscy na tarczy

2019-10-27 20:55:00(ost. akt: 2019-10-27 20:59:03)
Chemik Olsztyn przegrał w Uranii z Łaskovią Łask 1:3

To nie był dobry weekend dla trójki drugoligowców z Warmii i Mazur. Swoje mecze przegrali i siatkarze AZS UWM Olszty, i siatkarki Energi Truso Elbląg oraz Chemika Olsztyn.
* AZS UWM Olsztyn – Legia Warszawa 1:3 (20, -23, -27, -21)
AZS UWM
: Lasecki, Mielczarek, Janiszewski, Kubacki, Kozłowski, Łakatyszewski, Ciunajtis (l) oraz Petelczyc

Siatkarze AZS UWM przegrali trzeci mecz z rzędu, tym razem w Kortowie z Legią. „Po emocjonujących czterech setach, wygrała drużyna, która zachowała więcej zimnej krwi w końcówkach” – napisano na profilu facebookowym drużyny.
W następnej kolejce olsztynian czeka wyjazd do Metro Warszawa (9.11).
* Inne mecze 5. kol. (gr. 2): Metro Warszawa - SMS PZPS II Spała 3:1, MOS Wola Warszawa - BAS Białystok 1:3, Huragan Międzyrzec Podl. - Bestios Białystok 3:2, pauza Centrum Augustów.
9 SMS II 0 2:15

Siatkarki Energi Truso Elbląg zdobyły pierwszy punkt w sezonie, mimo że prowadziły w Mogilnie już 2:0 w setach, więc były bliskie trzypunktowej wygranej. Z kolei Chemikowi nie posłużyło chyba granie w Uranii, bo w meczu z Łaskovią olsztynianki ugrały tylko seta.

* Sokół Mogilno – Energa Truso Elbląg 3:2 (-24, -21, 19, 14, 5)
TRUSO
: Markowicz, Fiedorowicz, Dziąbowska, Jachimczyk, Szostak, Frąckiewicz, Kowalczyk (l) oraz Szaruga, Łukaczyk, Wilamowska
W następnej kolejce Truso podejmie UKŻPS Kościan (6.11).

Inne mecze 6. kol.: Politechnika Poznań - Pałac II Bydgoszcz 0:3, Spójnia Stargard - Energetyk II Poznań 3:1, Wieżyca Stężyca - UKS ZSMS Poznań 3:0, pauzował SMS Police, UKŻPS Kościan - Gedania Gdańsk 0:3.
* mecz mniej, ** 2 mecze mniej

* UKS Chemik Olsztyn – Łaskovia Łask 1:3 (17, -13, -20, -14)
W siódmej kolejce olsztynianki czeka wyjazd do Białegostoku na mecz z BAS-em (6.11).

Inne mecze 6. kol.: Nike Węgrów - LTS Legionovia Legionowo 3:2, NOSiR Nowy Dwór Maz. - BAS Białystok 3:1, AZS LSW Warszawa - Ósemka Siedlce 1:3, Krótka Mysiadło - Sparta W-wa (g. 20), pauzował AZS AWF W-wa.