środa, 13 listopada 2019. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Pogoni pogoń się powiodła

2019-10-17 12:00:00 (ost. akt: 2019-10-17 10:19:40)
Ossa Biskupiec Pomorski 2019/2020

Ossa Biskupiec Pomorski 2019/2020

Autor zdjęcia: facebook.pl/Groundhopping-Warmia-i-Mazury

W meczu na szczycie grupy 4 piłkarskiej klasy A wicelider z Rudzienic bezbramkowo zremisował z liderem z Radomna. Oba zespoły zachowały miano niepokonanych, a na tym podziale punktów skorzystała Ossa Biskupiec Pomorski, doganiając Czarnych.

W grupie 1 dwa chudsze weekendy ma za sobą Jurand Barciany, który zaczął A-klasowe rozgrywki od siedmiu zwycięstw z rzędu, po czym w kolejnych dwóch spotkaniach zdobył... punkt i już dał się dogonić w tabeli Pogoni Banie Mazurskie (1:0 w Rucianem-Nidzie po golu Pawła Fajkowskiego w 43. min). W dziewiątej kolejce Jurand zagrał w Dźwierzutach i do 70. minuty prowadził 3:1, jednak ostatecznie GKS zdołał doprowadzić do remisu 3:3 (Sebastian Biedka 6, 70, Michał Filipiak 90 – Adam Segin 20, 53, Szymon Harasim 60).
Spośród 88 ligowców z klas A i B, nadal bez porażki pozostaje dziewiątka drużyn, w tym w klasie A – MKS Jeziorany (w tym sezonie 7 zwycięstw i 2 remisy, a ogólnie seria już 18 ligowych meczów bez przegranej!), a także Radomniak Radomno (7-2) i Czarni Rudzienice (5-4), którzy właśnie podzielili się punktami. A wykorzystała to Ossa Biskupiec, która – dzięki ciężko wywalczonemu zwycięstwu w Złotowie – już dogoniła Czarnych.
Z kolei w klasie B niepokonane pozostają Olimpia Miłki (6-2), Rona 03 Ełk (6-1), Wałsza Pieniężno (8-1), MKS Miłakowo (7-1), Avista Łążyn (6-3) oraz Wicher Gwiździny (5-4). W minionej kolejce warto odnotować wyczyn Marcina Niedźwieckiego z Rony, który w ciągu nieco ponad 20 minut meczu z Salętem Boże (5:1) aż cztery razy pokonał bramkarza rywali (w 60., 72., 77 i 81. min)!

* Klasa A (9. kolejka). Grupa 1: GKS Szczytno – Pojezierze Prostki 2:5, GKS Dźwierzuty – Jurand Barciany 3:3, MKS Ruciane-Nida – Pogoń Banie Mazurskie 0:1, Fala Warpuny – Mazur Wydminy 1:3, Mazur Pisz – Reduta Bisztynek 2:0, Start Kruklanki – Orzeł Czerwonka 4:0.
Grupa 2: Syrena Spomlek Młynary – Agat Jegłownik 1:0, Piast Wilczęta – Iskra Smykówko 5:2, Jastrząb Ględy – Pomowiec Gronowo Elbląskie 4:2, Sokół II Ostróda – LKS Tyrowo 0:1, Zatoka II Braniewo – Zalew Frombork 4:3, Polonia Markusy – Pama Powodowo 3:1. Zweryfikowany wynik 6. kol.: Iskra – Sokół II 3:0 vo (na boisku było 0:7).
Grupa 3: Burza Słupy – Wałpusza 07 Jesionowiec 5:1, Tempo Ramsowo Wipsowo – FC Dajtki Olsztyn 1:2, GLKS Jonkowo – Granica Bezledy 1:3, KS Wojciechy – KS 2010 Wrzesina 1:1, Leśnik Nowe Ramuki – UKS Naki Olsztyn 6:1, GKS Gietrzwałd-Unieszewo – MKS Jeziorany 0:2.
Grupa 4: Jordan Kazanice – LZS OHI Frednowy 3:1, Czarni Rudzienice – Radomniak Radomno 0:0, Wel Lidzbark Welski – Orzeł Ulnowo 6:2, Zamek Kurzętnik – MKS Działdowo 2:2, Iskra Narzym – Gmina Kozłowo 1:1, Lider Złotowo – Ossa Biskupiec Pomorski 1:2.


GRUPA 1
1. Jurand 22 31:12
2. Pogoń 22 29:14
3. Pojezierze 19 27:19
4. Dźwierzuty 16 18:12
5. Ruciane-N. 16 25:16
6. Mazur W. 16 22:18
7. Mazur P. 16 25:19
8. Fala 9 16:26
9. Szczytno 8 16:21
10. Orzeł 6 11:22
11. Reduta 4 11:27
12. Start 3 11:36

GRUPA 2
1. Zatoka II 22 34:17
2. Pomowiec 18 22:27
3. Agat 15 23:13
4. Sokół II 15 70:19
5. Polonia 13 22:27
6. Jastrząb 13 21:25
7. Syrena 13 17:19
8. Tyrowo 12 23:14
9. Pama 11 21:41
10. Iskra 9 20:33
11. Piast 7 15:45
12. Zalew 6 14:22

GRUPA 3
1. Jeziorany 23 30:7
2. Leśnik 19 29:19
3. Granica 17 22:21
4. Jonkowo 15 20:13
5. Wojciechy 14 19:20
6. Burza 14 25:26
7. Dajtki 13 19:23
8. Tempo 8 14:19
9. Naki 8 21:25
10. Wrzesina 8 23:31
11. Wałpusza 7 13:22
12. Gietrzwałd 5 15:24

GRUPA 4
1. Radomno 23 22:7
2. Czarni 19 25:5
3. Ossa 19 21:9
4. Działdowo 17 29:19
5. Zamek 16 21:16
6. Jordan 14 27:16
7. Kozłowo 11 18:26
8. Lider 10 17:21
9. Wel 10 18:23
10. Iskra 6 10:28
11. Frednowy 4 22:39
12. Orzeł 3 10:31

* Klasa B, grupa 1 (8. kol.): Szansa Reszel – Juksty Muntowo 3:4, Pogoń Ryn – Fortuna Wygryny 4:0, Victoria II Bartoszyce – Olimpia Miłki 1:4, Rona 03 Ełk – Salęt Boże 5:1, pauzowała Warmianka Bęsia.
Grupa 2 (9. kol.): Wałsza Pieniężno – Granica Zagaje 3:2, Pogrom Aniołowo – Sparta Kwietniewo 0:4, Dąb Kadyny – Warmia Elbląg 7:0, Kormoran Bynowo – Czarni Małdyty 2:2, Grom Zwierzno – Victoria Rychliki 0:6, pauzowała Zagłada Lisów.
Grupa 3 (8. kol.): MKS Miłakowo – Tempo II Ramsowo Wipsowo 7:1, Młody Piłkarz Jonkowo – Błękitni Stary Olsztyn 6:3, Tęcza II Biskupiec – KS Łęgajny 1:0, Warmiak Łukta – TPS Boguchwały 3:1.
Grupa 4 (9. kol.): LZS Fijewo – Osa Ząbrowo 3:1, Wel Bratian – Żak Jamielnik 0:0, KS Mroczno – Avista Łążyn 4:4, Huragan Byszwałd – Mewa Smykowo 0:4, Wicher Gwiździny – Olimpia Kisielice 2:0, Vel Dąbrówno – Zamek Szymbark 1:1
. pes

GRUPA 1
1. Olimpia* 20 27:6
2. Rona 19 22:5
3. Salęt 15 20:9
4. Pogoń 11 18:11
5. Victoria II 9 18:17
6. Juksty 9 12:21
7. Szansa 7 12:19
8. Fortuna 3 7:24
9. Warmianka 0 4:28
* mecz więcej

GRUPA 2
1. Wałsza 25 41:11
2. Sparta* 18 30:12
3. Zagłada** 16 17:10
4. Victoria* 15 33:17
5. Kormoran* 14 38:15
6. Czarni 11 29:25
7. Warmia** 9 20:29
8. Dąb* 8 20:23
9. Granica* 7 15:21
10. Grom* 3 11:60
11. Pogrom* 1 13:44
* mecz mniej, ** dwa mecze mniej

GRUPA 3
1. Miłakowo 22 29:6
2. Tęcza II 16 18:7
3. Jonkowo 15 27:19
4. Błękitni 12 28:20
5. Warmiak 10 22:19
6. Łęgajny 9 15:20
7. Boguchwały 6 13:28
8. Tempo II 0 7:40

GRUPA 4
1. Wicher 21 31:6
2. Avista 21 27:11
3. Olimpia 19 27:13
4. Mroczno 18 33:20
5. Mewa 18 17:8
6. Żak 17 21:11
7. Bratian 10 17:21
8. Zamek 8 13:22
9. Fijewo 7 10:33
10. Vel 6 15:30
11. Osa 4 14:30
12. Huragan 1 10:30
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB