środa, 19 lutego 2020. Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

Seyed Mousavi celuje z Indykpolem AZS wysoko

2019-10-15 09:00:00 (ost. akt: 2019-10-15 10:13:30)
W weekend Seyed Mohammad Mousavi jeszcze nie zagrał w barwach Indykpolu AZS, ale za to mógł sobie porozmawiać z trenerem Paolo Montagnanim

W weekend Seyed Mohammad Mousavi jeszcze nie zagrał w barwach Indykpolu AZS, ale za to mógł sobie porozmawiać z trenerem Paolo Montagnanim

Autor zdjęcia: Włodzimierz Łyżwa, "Echo Dnia"

Jak już informowaliśmy, Indykpol AZS przeprowadził jeden z głośniejszych transferów przed ruszającymi za niecałe dwa tygodnie rozgrywkami PlusLigi. Świetny irański środkowy Seyed Mohammad Mousavi zdradził nam, z jakimi oczekiwaniami przybył do Olsztyna.

– Oglądając w telewizji „domowe” mecze reprezentacji Iranu, zawsze rzuca się w oczy taki obrazek: trybuny wypełnione po brzegi tłumami kibiców, którzy wspierają was na każdym kroku. Dzięki takiej „zaprawie” chyba niestraszna jest ci gorąca atmosfera panująca w polskich halach?
– Pamiętam mistrzostwa świata z 2014 roku i mecz otwarcia, który rozegrano na Stadionie Narodowym w Warszawie. Atmosfera podczas tamtego spotkania była naprawdę niesamowita... Między innymi dlatego cieszę się, że będę mógł grać w Polsce, gdzie kibice są tak oddani swojej drużynie. Kiedy czujesz ich doping, wiesz jedno: że gracie w jednej drużynie. A w halach, gdzie tego dopingu brakuje, czujesz się nieco osamotniony. Mam nadzieję, że kibice Indykpolu AZS będą nas mocno wspierać od pierwszego do ostatniego spotkania w sezonie!

– Jesteś również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, na przykład na Instagramie masz ponad milion obserwujących. Dlaczego chętnie dzielisz się z fanami swoim życiem?
– Wielu ludzi bardzo często pyta, co u mnie słychać. Dlatego postanowiłem założyć profil na Instagramie. Od razu uprzedzam, że nie jestem żadnym instagramerem i nie wstawiam swoich zdjęć po kilka razy dziennie (śmiech). Dla mnie media społecznościowe są dobrym sposobem na utrzymanie kontaktu z fanami – mam nadzieję, że podczas nowego sezonu również z kibicami Indykpolu AZS.

– Jaki cel sobie stawiasz na ten nadchodzący sezon?
– Chcę zostać gwiazdą PlusLigi. Choć, oczywiście, gram dla całego zespołu i przede wszystkim chcę pomóc Olsztynowi w osiągnięciu jak najlepszego wyniku w nowym sezonie. A takim wynikiem byłby medal!


http://www.indykpolazs.pl/files/news/1014/Slider_www.png


* A tymczasem już w najbliższą sobotę, czyli równo na tydzień przed inauguracją rozgrywek PlusLigi, z Seyedem, Pawłem Woickim, Janem Hadravą oraz resztą olsztyńskich siatkarzy będzie można się spotkać w Galerii Warmińskiej. Właśnie tam zaplanowano bowiem oficjalną przedsezonową prezentację Indykpolu AZS Olsztyn! Początek tego pełnego atrakcji popołudnia z siatkarzami o godz. 14.

Oto oficjalne zaproszenie na tę uroczystość wystosowane przez klubową stronę.
„Spotkaj się z siatkarzami, którzy dla Ciebie będą walczyć w tym sezonie, w tym z Seyedem Mohammadem Mousavim, Pawłem Woickim czy Mateuszem Miką! Potrenuj z gwiazdami PlusLigi, zobacz nowe stroje meczowe, posłuchaj koncertu Jakuba Zajączkowskiego, uczestnika programu "The Voice of Poland"! Zbierz autografy całej drużyny i zdobądź specjalne nagrody w naszej Siatkarskiej Grze Warmińskiej. To wszystko czeka właśnie na Ciebie w sobotę 19 października w Galerii Warmińskiej od godz. 14 do 18”.

Od siebie możemy dodać, że – jak co roku – w trakcie prezentacji nie zabraknie, oczywiście, okazji do przepytania siatkarzy i trenerów Indykpolu AZS o ich plany i cele na najbliższy sezon czy też do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z drużyną. No i jeszcze dwa słowa o wyjątkowej zabawie, w której chętni kibice będą mogli zdobyć sympatyczne nagrody oraz autografy siatkarzy.
Siatkarska Gra Warmińska ma polegać na tym, że na specjalnie przygotowanych zdjęciach drużyny trzeba będzie zebrać autografy wszystkich siatkarzy Indykpolu AZS. A nie będzie to wcale takie łatwe, bo zawodnicy zostaną... ukryci w pięciu sklepach na terenie Galerii Warmińskiej. Kto pierwszy znajdzie wszystkich siatkarzy, rozpozna ich i zdobędzie komplet autografów, otrzyma od organizatorów prezent-niespodziankę ufundowany przez sponsorów – firmy Indykpol i Specjal. Uwaga, forma nagrody będzie uzależniona od tego, czy kibic jest pełnoletni. Jednym słowem: do zobaczenia w sobotę w Galerii Warmińskiej!

A skoro już o kibicowskich sprawach mowa: nadal można kupić całosezonowe karnety na mecze Indykpolu AZS rozgrywane w Olsztynie. Jakie płyną z tego korzyści? „Zaklepane” do końca sezonu ulubione miejsce na trybunach Uranii, temat wystawania w kolejce po bilet już nieaktualny, a jeśli będzie się chciało zostać z siatkarzami także na przyszły sezon (a chyba nie może być inaczej...), to taki karnet da pierwszeństwo przy zakupie kolejnego, już na przyszły sezon. Cena karnetu na dużą trybunę: 300 złotych (szczegóły na klubowej stronie indykpolazs.pl).
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB