środa, 13 listopada 2019. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Gra IV liga i okręgówka

2019-10-11 00:14:43 (ost. akt: 2019-10-11 00:15:53)
Radość piłkarzy Jezioraka

Radość piłkarzy Jezioraka

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Wszystkie mecze 11. kolejki forBET IV ligi zostaną rozegrane w sobotę. Ciekawie powinno być w Giżycku, gdzie Mamry (4. miejsce) podejmą rezerwy Stomilu (wicelider).

* 11. kolejka: Mamry Giżycko - Stomil II Olsztyn (13), MKS Korsze - Olimpia II Elbląg (15:30), Polonia Lidzbark Warmiński - Zatoka Braniewo (18), Motor Lubawa - Warmia Olsztyn (15:30), Mazur Ełk - Błękitni Orneta (15:30), Granica Kętrzyn - GKS Wikielec (15:30), Mrągowia Mrągowo - Pisa Barczewo (15:30), Tęcza Biskupiec - Jeziorak Iława (15:30).

PO 10 KOLEJKACH
1. Wikielec 30 36:8
2. Stomil II 21 27:9
3. Jeziorak 19 31:12
4. Mamry 19 26:16
5. Błękitni 18 19:21
6. Polonia 18 14:14
7. Mrągowia 18 27:17
8. Motor 15 11:15
9. Pisa 13 16:21
10. Korsze 12 16:18
11. Olimpia II 10 22:18
12. Zatoka 10 12:24
13. Granica 9 16:28
14. Warmia 9 16:34
15. Mazur 7 11:23
16. Tęcza 3 10:32

KLASA OKRĘGOWA\\\ Błękitni Pasym, lider grupy 1, w 11. kolejce nie powinni mieć problemów z kolejnym zwycięstwem, bowiem w derbach powiatu podejmą SKS Szczytno, zdecydowanie najsłabszy zespół okręgówki w tym sezonie.
* Grupa 1, sobota (wszystkie o godz. 15.30): Vęgoria Węgorzewo - Wilczek Wilkowo, Łyna Sępopol - Kłobuk Mikołajki, Śniardwy Orzysz - LKS Różnowo, Victoria Bartoszyce - Orlęta Rema Reszel, Błękitni Pasym - SKS Szczytno, Rominta Gołdap - DKS Dobre Miasto, Czarni Olecko - Omulew Wielbark; niedziela: Cresovia Górowo Iławeckie - Żagiel Piecki (15).
* Grupa 2 (wszystkie w sobotę o godz. 15.30): GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo - Polonia Pasłęk, Fortuna Gągławki - Grunwald Gierzwałd, Polonia Iłowo - Barkas Tolkmicko, Unia Susz - Tęcza Miłomłyn, Orzeł Janowiec Kościelny - Start Nidzica, Delfin Rybno - Płomień Turznica, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Stawiguda, Olimpia Olsztynek - Ewingi Zalewo.
Łukasz Szymański.


GRUPA 1
1. Błękitni 27 30:10
2. Orlęta 23 40:10
3. Żagiel 23 25:14
4. Rominta 22 32:16
5. Łyna 20 24:15
6. Śniardwy 18 31:20
7. Omulew 15 18:18
8. Dobre Miasto 15 17:17
9. Victoria 14 14:17
10. Wilczek 11 20:24
11. Vęgoria 10 19:22
12. Kłobuk 9 13:23
13. Cresovia 9 11:32
14. Różnowo 7 18:35
15. Czarni 5 8:19
16. Szczytno 0 7:35

GRUPA 2
1. Barkas 28 30:12
2. Rybno 21 36:10
3. Unia 21 29:14
4. Polonia Ił. 18 22:16
5. Olimpia 17 23:16
6. Stawiguda 17 27:22
7. Start 15 19:20
8. Tęcza 15 20:16
9. Polonia P. 12 17:21
10. Fortuna 12 17:21
11. Ewingi 11 16:22
12. Kormoran 10 20:34
13. Grunwald 9 14:24
14. Płomień 7 18:29
15. Orzeł 5 13:26
16. Drwęca 4 13:32





Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. greg #2803096 | 89.64.*.* 11 paź 2019 16:11

    Wikielec idzie na 3 ligę!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz