Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Została dziewiątka niepokonanych

2019-10-09 12:00:00 (ost. akt: 2019-10-09 12:08:26)
MKS Miłakowo, lider grupy trzeciej klasy B

MKS Miłakowo, lider grupy trzeciej klasy B

Autor zdjęcia: facebook.pl

Dopiero w ósmej kolejce klasy A swoje pierwsze punkty w tym sezonie stracił Jurand. Ale za to od razu wszystkie trzy, bo piłkarze z Barcian niespodziewanie przegrali u siebie z grającym w kratkę Mazurem Pisz. I to przegrali wysoko.

Siedem zwycięstw z rzędu i koniec – tak można skwitować dotychczasową postawę, prowadzącego w grupie 1 klasy A, Juranda Barciany. W ósmej kolejce lider podejmował Mazura Pisz i aż do 86. minuty przegrywał... 0:4 (gole: Łukasz Barański 20; Patryk Zach 46, 67; Krystian Chudzik 81)! Dopiero w samej końcówce gospodarze, a konkretnie Adrian Zajdel (86, 90+2), dwa razy znaleźli sposób na defensywę piszan, co nieco poprawiło wynik wizualnie, ale nie zmieniło faktu, że tym razem Jurand został z pustymi rękami.
Na obu najniższych poziomach rozgrywkowych pozostało jeszcze dziewięć niepokonanych drużyn: w klasie A – MKS Jeziorany (6 zwycięstw i 2 remisy), Radomniak Radomno (7-1) i Czarni Rudzienice (5-3), natomiast w klasie B – Olimpia Miłki (5-2), Rona 03 Ełk (5-1), Wałsza Pieniężno (7-1), MKS Miłakowo (6-1), Avista Łążyn (6-2) oraz Wicher Gwiździny (5-3).

* Klasa A (8. kolejka), grupa 1: Mazur Wydminy – MKS Ruciane-Nida 2:4, Pogoń Banie Mazurskie – GKS Dźwierzuty 3:1, Jurand Barciany – Mazur Pisz 2:4, Reduta Bisztynek – Start Kruklanki 2:1, Orzeł Czerwonka – GKS Szczytno 2:0, Pojezierze Prostki – Fala Warpuny 4:2.
Grupa 2: Iskra Smykówko – Polonia Markusy 4:3, LKS Tyrowo – Zatoka II Braniewo 2:3, Zalew Frombork – Jastrząb Ględy 1:1, Pama Powodowo – Syrena Spomlek Młynary 3:0, Agat Jegłownik – Sokół II Ostróda 5:1, Pomowiec Gronowo Elbląskie – Piast Wilczęta 4:2.
Grupa 3: KS 2010 Wrzesina – GLKS Jonkowo 3:3, Wałpusza 07 Jesionowiec – Leśnik Nowe Ramuki 1:4, Granica Bezledy – Tempo Ramsowo Wipsowo 4:1, FC Dajtki Olsztyn – GKS Gietrzwałd-Unieszewo 4:2, MKS Jeziorany – Burza Słupy 2:2, UKS Naki Olsztyn – KS Wojciechy 5:1.
Grupa 4: MKS Działdowo – Wel Lidzbark Welski 5:4, Ossa Biskupiec Pomorski – Iskra Narzym 5:2, Gmina Kozłowo – Zamek Kurzętnik 4:1, Radomniak Radomno – Jordan Kazanice 2:0, Orzeł Ulnowo – Czarni Rudzienice 2:5, LZS OHI Frednowy – Lider Złotowo 4:5.


GRUPA 1
1. Jurand 21 28:9
2. Pogoń 19 28:14
3. Ruciane-N. 16 25:15
4. Pojezierze 16 22:17
5. Dźwierzuty 15 15:9
6. Mazur W. 13 19:17
7. Mazur P. 13 23:19
8. Fala 9 15:23
9. Szczytno 8 14:16
10. Orzeł 6 11:18
11. Reduta 4 11:25
12. Start 0 7:36

GRUPA 2
1. Zatoka II 19 30:14
2. Sokół II 18 77:15
3. Pomowiec 18 20:23
4. Agat 15 23:12
5. Pama 11 20:38
6. Polonia 10 19:26
7. Jastrząb 10 17:23
8. Syrena 10 16:19
9. Tyrowo 9 22:14
10. Zalew 6 11:18
11. Iskra 6 15:35
12. Piast 4 10:43

GRUPA 3
1. Jeziorany 20 28:7
2. Leśnik 16 23:18
3. Jonkowo 15 19:10
4. Granica 14 19:20
5. Wojciechy 13 18:19
6. Burza 11 20:25
7. Dajtki 10 17:22
8. Naki 8 20:19
9. Tempo 8 13:17
10. Wałpusza 7 12:17
11. Wrzesina 7 22:30
12. Gietrzwałd 5 15:22

GRUPA 4
1. Radomno 22 22:7
2. Czarni 18 25:5
3. Ossa 16 19:8
4. Działdowo 16 27:17
5. Zamek 15 19:14
6. Jordan 11 24:15
7. Kozłowo 10 17:25
8. Lider 10 16:19
9. Wel 7 12:21
10. Iskra 5 9:27
11. Frednowy 4 21:36
12. Orzeł 3 8:25

* Klasa B, grupa 1 (7. kol.): Juksty Muntowo – Pogoń Ryn 1:5, Fortuna Wygryny – UKS Rona 03 Ełk 1:2, Olimpia Miłki – Szansa Reszel 7:1, Salęt Boże – Warmianka Bęsia 3:0 vo (goście nie dojechali), pauzowała Victoria II Bartoszyce.
Grupa 2 (8. kol.): Warmia Elbląg – Grom Zwierzno 10:0, Victoria Rychliki – Pogrom Aniołowo 6:4, Sparta Kwietniewo – Wałsza Pieniężno 1:3, Granica Zagaje – Zagłada Lisów 3:1, Czarni Małdyty – Dąb Kadyny 3:1, pauzował Kormoran Bynowo.
Grupa 3 (7. kol.): Błękitni Stary Olsztyn – KS Łęgajny 5:1, MKS Miłakowo – TPS Boguchwały 2:0, Młody Piłkarz Jonkowo – Tempo II Ramsowo Wipsowo 5:2, Tęcza II Biskupiec – Warmiak Łukta 3:1.
Grupa 4 (8. kol.): Mewa Smykowo – KS Mroczno 1:1, Avista Łążyn – Wel Bratian 3:0, Żak Jamielnik – Wicher Gwiździny 1:1, Olimpia Kisielice – Vel Dąbrówno 5:1, Osa Ząbrowo – Huragan Byszwałd 1:1, Zamek Szymbark – LZS Fijewo 1:1.
pes

GRUPA 1
1. Olimpia 17 23:5
2. Rona* 16 17:4
3. Salęt* 15 19:4
4. Victoria II* 9 17:10
5. Pogoń* 8 14:11
6. Szansa* 7 9:15
7. Juksty* 6 8:18
8. Fortuna* 3 7:20
9. Warmianka 0 4:28
* mecz mniej

GRUPA 2
1. Wałsza 22 38:9
2. Zagłada* 16 17:10
3. Sparta* 15 26:12
4. Kormoran* 13 36:13
5. Victoria* 12 27:17
6. Czarni 10 27:23
7. Warmia** 9 20:22
8. Granica* 7 13:18
9. Dąb* 5 13:23
10. Grom* 3 11:54
11. Pogrom* 1 13:40
* mecz mniej, ** dwa mecze mniej

GRUPA 3
1. Miłakowo 19 22:5
2. Tęcza II 13 17:7
3. Jonkowo 12 21:16
4. Błękitni 12 25:14
5. Łęgajny 9 15:19
6. Warmiak 7 19:18
7. Boguchwały 6 12:25
8. Tempo II 0 6:33

GRUPA 4
1. Avista 20 23:7
2. Olimpia 19 27:11
3. Wicher 18 29:6
4. Mroczno 17 29:16
5. Żak 16 21:11
6. Mewa 15 13:8
7. Bratian 9 17:21
8. Zamek 7 12:21
9. Vel 5 14:29
10. Osa 4 13:27
11. Fijewo 4 7:32
12. Huragan 1 10:26

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB