środa, 13 listopada 2019. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Piłkarski weekend w IV lidze i okręgówce

2019-10-04 10:57:23 (ost. akt: 2019-10-04 10:58:30)

Autor zdjęcia: Warmia Olsztyn

Podczas weekendu zostanie rozegrana 10. kolejka forBET IV ligi oraz klasy okręgowej.

FORBET IV LIGA\\\ Sobota: Stomil II Olsztyn - Mrągowia Mrągowo (g. 13, mecz zostanie rozegrany w Mrągowie), Pisa Barczewo - Granica Kętrzyn (16), GKS Wikielec - Mazur Ełk (17), Błękitni Orneta - Motor Lubawa (16), Warmia Olsztyn - Polonia Lidzbark Warmiński (18), Zatoka Braniewo - Jeziorak Iława (15:30), Tęcza Biskupiec - MKS Korsze (15:30); niedziela: Olimpia II Elbląg - Mamry Giżycko (16).

PO 9 KOLEJKACH
1. Wikielec 27 29:7
2. Stomil II 21 26:6
3. Mamry 19 26:11
4. Błękitni 17 19:21
5. Jeziorak 16 24:10
6. Polonia 15 13:14
7. Mrągowia 15 24:16
8. Motor 14 11:15
9. Zatoka 10 10:17
10. Pisa 10 13:20
11. Warmia 9 16:33
12. Granica 9 15:25
13. Korsze 9 13:17
14. Olimpia II 7 17:18
15. Mazur 7 10:16
16. Tęcza 3 9:29

KLASA OKRĘGOWA\\\ Grupa 1 (10. kolejka), sobota: Wilczek Wilkowo - Czarni Olecko (16), DKS Dobre Miasto - Błękitni Pasym (16), Orlęta Reszel - Śniardwy Orzysz (15:30), LKS Różnowo - Cresovia Górowo Iławeckie (16), Żagiel Piecki - Łyna Sępopol (15); niedziela: Omulew Wielbark - Rominta Gołdap (16), SKS Szczytno - Victoria Bartoszyce (15:30), Kłobuk Mikołajki - Vęgoria Węgorzewo (14).
* Grupa 2, sobota: Polonia Pasłęk - Olimpia Olsztynek (16), Ewingi Zalewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (16), GKS Stawiguda - Delfin Rybno (15), Płomień Turznica - Orzeł Janowiec Kościelny (16), Start Nidzica - Unia Susz (15:30), Tęcza Miłomłyn - Polonia Iłowo (16), Barkas Tolkmicko - Fortuna Gągławki (16); niedziela: Grunwald Gierzwałd - Kormoran Zwierzewo (14).

GRUPA 1
1. Rominta 21 28:12
2. Błękitni 24 27:9
3. Żagiel 20 24:14
4. Łyna 20 24:14
5. Orlęta 20 38:10
6. Śniardwy 18 31:18
7. Dobre Miasto 15 16:14
8. Omulew 14 14:14
9. Victoria 11 9:15
10. Vęgoria 10 18:20
11. Wilczek 8 19:24
12. Różnowo 7 15:31
13. Kłobuk 6 11:22
14. Cresovia 6 7:29
15. Czarni 5 8:18
16. Szczytno 0 5:30

GRUPA 2
1. Barkas 25 28:12
2. Rybno 20 34:8
3. Unia 18 24:13
4. Polonia Ił. 18 21:12
5. Stawiguda 16 25:20
6. Start 15 18:15
7. Olimpia 14 19:15
8. Polonia P. 12 24:24
9. Tęcza 12 16:15
10. Fortuna 12 17:19
11. Ewingi 10 15:21
12. Grunwald 9 14:20
13. Kormoran 7 16:34
14. Płomień 6 17:28
15. Orzeł 4 12:25
16. Drwęca 3 12:31


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB