środa, 13 listopada 2019. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Gol średnio co cztery i pół minuty!

2019-10-02 09:00:00 (ost. akt: 2019-10-01 21:05:25)
Sokół II Ostróa rozgromił Pamę Powodowo aż 20:0

Sokół II Ostróa rozgromił Pamę Powodowo aż 20:0

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Rekordy skuteczności biją w piłkarskiej klasie A rezerwy ostródzkiego Sokoła, które w siódmej kolejce rozgromiły Pamę Powodowo aż... 20:0! Lider grupy 2 już może się pochwalić dorobkiem bramkowym, który rzadko udaje się „wykręcić” nawet na finiszu sezonu.

Do tej pory najlepszym osiągnięciem ostródzian w tym sezonie była wygrana 15:1 z Piastem Wilczęta, teraz więc kolejna granica została przesunięta. A po siedmiu rozegranych spotkaniach o punkty Sokół II legitymuje się bilansem bramkowym 76:10! Nawet biorąc pod uwagę to, że to są „tylko” A-klasowe rozgrywki, średnia prawie 11 zdobytych bramek na mecz musi budzić podziw...

W grupie 1 swoje robi Jurand Barciany, który odniósł swoje siódme zwycięstwo, tym razem wygrywając aż 9:2 w Kruklankach (gole dla gości: Daniel Nowicki, Adrian Zajdel 3, Bartosz Szuchalski 2, Sebastian Zawadzki 2, Maciej Ożga). Wobec przegranej w klasie B Sparty Kwietniewo (1:2 z Zagładą Lisów), piłkarze Juranda są teraz już jedynym zespołem z tych dwóch najniższych klas rozgrywkowych, który nie stracił jeszcze żadnego punktu...

* Klasa A (7. kolejka), grupa 1: Orzeł Czerwonka – Pojezierze Prostki 0:1, GKS Szczytno – Reduta Bisztynek 1:1, Start Kruklanki – Jurand Barciany 2:9, Mazur Pisz – Pogoń Banie Mazurskie 2:2, GKS Dźwierzuty – Mazur Wydminy 2:1, MKS Ruciane-Nida – Fala Warpuny 6:2.
Grupa 2: KS Tyrowo – Zalew Frombork 0:0, Zatoka II Braniewo – Agat Jegłownik 3:3, Sokół II Ostróda – Pama Powodowo 20:0, Syrena Spomlek Młynary – Iskra Smykówko 5:0, Polonia Markusy – Pomowiec Gronowo Elbląskie 2:3, Piast Wilczęta – Jastrząb Ględy 2:1.
Grupa 3: MKS Jeziorany – Wałpusza 07 Jesionowiec 3:0, Burza Słupy – FC Dajtki Olsztyn 4:3, GKS Gietrzwałd-Unieszewo – Granica Bezledy 1:2, Tempo Ramsowo-Wipsowo – KS 2010 Wrzesina 4:2, GLKS Jonkowo – UKS Naki Olsztyn 3:0, KS Wojciechy – Leśnik Nowe Ramuki 6:2.
Grupa 4: LZS OHI Frednowy – Ossa Biskupiec Pomorski 1:7, Lider Złotowo – Radomniak Radomno 0:1, Jordan Kazanice – Orzeł Ulnowo 6:0, Czarni Rudzienice – MKS Działdowo 4:1, Wel Lidzbark Welski – Gmina Kozłowo 1:0, Zamek Kurzętnik – Iskra Narzym 6:1.

GRUPA 1
1. Jurand 21 26:5
2. Pogoń 16 25:13
3. Dźwierzuty 15 14:6
4. Ruciane-N. 13 21:13
5. Pojezierze 13 18:15
6. Mazur W. 13 17:13
7. Mazur P. 10 19:17
8. Fala 9 13:19
9. Szczytno 8 14:14
10. Orzeł 3 9:18
11. Reduta 1 9:24
12. Start 0 6:34

GRUPA 2
1. Sokół II 18 76:10
2. Zatoka II 16 27:12
3. Pomowiec 15 16:21
4. Agat 12 18:11
5. Polonia 10 16:22
6. Syrena 10 16:16
7. Tyrowo 9 20:11
8. Jastrząb 9 16:22
9. Pama 8 17:38
10. Zalew 5 10:17
11. Piast 4 8:39
12. Iskra 3 11:32

GRUPA 3
1. Jeziorany 19 26:5
2. Jonkowo 14 16:7
3. Wojciechy 13 17:14
4. Leśnik 13 19:17
5. Granica 11 15:19
6. Burza 10 18:23
7. Tempo 8 12:13
8. Dajtki 7 13:20
9. Wałpusza 7 11:13
10. Wrzesina 6 19:27
11. Gietrzwałd 5 13:18
12. Naki 5 15:18

GRUPA 4
1. Radomno 19 20:7
2. Czarni 15 20:3
3. Zamek 15 18:10
4. Ossa 13 14:6
5. Działdowo 13 22:13
6. Jordan 11 24:13
7. Kozłowo 7 13:24
8. Lider 7 11:15
9. Wel 7 8:16
10. Iskra 5 7:22
11. Frednowy 4 17:31
12. Orzeł 3 6:20

* Klasa B, grupa 1 (6. kol.): Warmianka Bęsia – Fortuna Wygryny 1:2, Rona 03 Ełk – Juksty Muntowo 5:0, Pogoń Ryn – Olimpia Miłki 1:1, Szansa Reszel – Victoria II Bartoszyce 3:0, pauzował Salęt Boże.
Grupa 2 (7. kol.): Zagłada Lisów – Sparta Kwietniewo 2:1, Pogrom Aniołowo – Warmia Elbląg 1:2, Grom Zwierzno – Czarni Małdyty 0:8, Dąb Kadyny – Kormoran Bynowo 2:3, Victoria Rychliki – Wałsza Pieniężno 0:1, pauzowała Granica Zagaje.
Grupa 3 (6. kol.): KS Łęgajny – Warmiak Łukta 3:1, Tęcza II Biskupiec – MKS Miłakowo 1:2, TPS Boguchwały – Młody Piłkarz Jonkowo 1:3, Tempo II Ramsowo Wipsowo – Błękitni Stary Olsztyn 0:7.
Grupa 4 (7. kol.): Osa Ząbrowo – Mewa Smykowo 0:1, Huragan Byszwałd – Zamek Szymbark 2:3, LZS Fijewo – Olimpia Kisielice 1:3, Vel Dąbrówno – Żak Jamielnik 0:3, Wicher Gwiździny – Avista Łążyn 0:0, Wel Bratian – KS Mroczno 2:3. pes

GRUPA 1
1. Olimpia 14 16:4
2. Rona* 13 15:3
3. Salęt* 12 16:4
4. Victoria II 9 17:10
5. Szansa* 7 8:8
6. Juksty* 6 7:13
7. Pogoń* 5 9:10
8. Fortuna* 3 6:18
9. Warmianka 0 4:25
* mecz mniej

GRUPA 2
1. Wałsza 19 35:8
2. Zagłada* 16 16:7
3. Sparta* 15 25:9
4. Kormoran 13 36:13
5. Victoria* 9 21:13
6. Czarni 7 24:22
7. Warmia** 6 10:22
8. Dąb* 5 12:20
9. Granica* 4 10:17
10. Grom* 3 11:44
11. Pogrom* 1 9:34
* mecz mniej, ** dwa mecze mniej

GRUPA 3
1. Miłakowo 16 20:5
2. Tęcza II 10 14:6
3. Łęgajny 9 14:14
4. Jonkowo 9 16:14
5. Błękitni 9 20:13
6. Warmiak 7 18:15
7. Boguchwały 6 12:23
8. Tempo II 0 4:28

GRUPA 4
1. Wicher 17 28:5
2. Avista 17 20:7
3. Mroczno 16 28:15
4. Olimpia 16 22:10
5. Żak 15 20:10
6. Mewa 14 12:7
7. Bratian 9 17:18
8. Zamek 6 11:20
9. Vel 5 13:24
10. Osa 3 12:26
11. Fijewo 3 6:31
12. Huragan 0 9:25
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB