Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Wikielec wygrał derby, drugi jest Stomil II

2019-09-15 20:00:00 (ost. akt: 2019-09-15 21:12:30)
Rezerwy Stomilu gładko wygrały w Biskupcu i awansowały na drugą pozycję w tabeli

Rezerwy Stomilu gładko wygrały w Biskupcu i awansowały na drugą pozycję w tabeli

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

W hicie siódmej kolejki forBET IV ligi piłkarze Jezioraka musieli uznać wyższość swojego rywala zza miedzy, przy czym liderująca ekipa z Wikielca odniosła w Iławie już siódme zwycięstwo w sezonie! Nowym wiceliderem zostały rezerwy Stomilu.

* Jeziorak Iława – GKS Wikielec 1:2
0:1
– Górski (7), 0:2 – Bartkowski (33), 1:2 – Kressin (90); Czerwone kartki: Galas (35, Jeziorak), Bartkowski (GKS, obaj za dwie żółte)
JEZIORAK: Malanowski – Kolcz (58 Foj), Kowalski, Kressin, Sagan, Święty (58 Janiszek), Kuciński, Parulis (58 Figurski), Madej (83 Kochalski), Galas, Suchocki
GKS: Mazurowski – Sz. Jajkowski, M. Jajkowski, Wodzicki, Korzeniewski, Szypulski (70 Tokarski), Rosoliński (88 Płoski), Górski, Sobociński (68 Wacławski), Bartkowski, Jankowski

Do niedzielnego meczu w Iławie zespół trenera Wojciecha Tarnowskiego zwyciężył we wszystkich sześciu meczach sezonu, a w Iławie wygrał po raz siódmy z rzędu! GKS ma obecnie aż sześciopunktową przewagę nad grupą pościgową.
O derbach piszemy osobno tutaj http://ilawa.wm.pl/606507,GKS-Wikielec-zrewanzowal-sie-Jeziorakowi-za-pucharowa-porazke-Lider-IV-ligi-wciaz-bez-straty-punktow-WIDEO-ZDJECIA.html

* Tęcza Biskupiec – Stomil II Olsztyn 0:5 (0:2)
0:1
– Tecław (23), 0:2 – Cetnarski (42), 0:3 – Cetnarski (48), 0:4 – Rak (62), 0:5 – Rudnik (64)
TĘCZA: Łukasiak – Brunkal, Chabera, Ciechacki, Rybkiewicz, Chrzanowski, Salwowski, Ocias, Kudan, Nowakowski, Łoszkowski
STOMIL II: Leszczyński (60 Sobieski) – Jurczak, W. Gancarczyk (46 Skrzecz), Jarosz (46 Rak), Tecław (46 Niedziela), Kowalski, Baran, Dziemidowicz, Cetnarski, Rudnik, Hinokio (46 Mosakowski)

* Mazur Ełk – Granica Kętrzyn 2:2 (1:1)
1:0
– Rusak (6), 1:1 – Bobrowski (26), 2:1 – Stawiecki (58), 2:2 – Miłoszewski (90)
MAZUR: Danowski – Rusak (46 Gosiewski), Łapiński, Woźniak, Wielgat, Waszkiewicz, Ryszkiewicz (46 Stawiecki), Rosiński, Prusinowski (46 Skalski), Lewandowski (46 Dorszewski), Berezowski
GRANICA: Kotkowski – Sztachański, Branicki, Miłoszewski, Wołowik, Aleksandrowicz, Łokietek, Roksela (77 Dwulat), M. Swacha, Ł. Swacha (60 Kowalewski), Bobrowski

* Mamry Giżycko – Warmia Olsztyn 5:2 (2:1)
1:0, 2:0
– Dymiński (13, 26), 2:1 – Janczewski (31), 2:2 – Mazurek (63), 3:2 – Dymiński (77), 4:2 – Darda (88), 5:2 – Skonieczka (90)
MAMRY: Dziczek – Bańkowski, Darda, Drężek (Szczerba), Rusiak (Stępień), Świderski (Rutkowski), Rutkowski (Wiszniewski), Bognacki (Kozłowski), Skonieczka (Pawlukiewicz), Adamiec, Dymiński (Jęksa)

* MKS Korsze – Błękitni Orneta 1:1 (1:0)
1:0
– Kozłowski (4), 1:1 – Różowicz (82)
MKS: Zięba – Solecki, Gąsiorowski (46 Harasim), Flis, Gwizdek (85 Bukowski) - Piwiszkis, Paweł Sawicki, Jędrzejewski, Krajewski, Kozłowski - Trafarski

* Motor Lubawa – Mrągowia Mrągowo 2:1 (1:0)
1:0
– Bah (22), 2:0 – Burchart (67), 2:1 – Wypniewski (86)
MOTOR: Sikora – Burchart, Sobótka, Sobolewski (90 Michalak), Bah (63 Konicz), Demiszew, Zasuwa (Szymański 63), Goździejewski (Kleber 77), Józefowicz, Kowalski (Gerka 81), Olejniczak (Rogożyński 89)
MRĄGOWIA: Marcińczyk – Wójcik, Michałowski, Abramczyk, Kuśnierz, Barszczewski (Chorążewicz 71), Dominik (Gołębiowski 46), Żegota (Kudlak 66), Błędowski (Kotarba 60), Tomasz, Wypniewski

• Olimpia II Elbląg – Zatoka Braniewo 0:1 (0:1)
0:1
– Ruda (36)
OLIMPIA II: Dziewulski – Sarnowski, Kottlenga, Biel, Ziewiec (65 Kazimierowski), Kondratowicz (49 Mączkowski), Bucio, D. Mazurek (80 P. Mazurek), Wierzba, Kordykiewicz, Milanowski
ZATOKA: Ptak – Koczara, Jastrzębski, Ruda, Matelski, Wolak, B. Wieliczko, Lewandowski, Jakimczuk, Graczyk, D. Wieliczko

* Polonia Lidzbark Warmiński – Pisa Primavera Barczewo 1:3
Gole dla gości
: Nawrocki 2, Krzywicki
PISA (skład wyjściowy): Karkulowski – Szczerba, Wytrykowski, Galik, Skindel, Krzywicki, Niestepski, Kostrubski, Zawalich, Sajnach, Nawrocki

* Więcej w poniedziałkowej "Gazecie Sportowej".

PO 7 KOLEJKACH
1. Wikielec 21 22:5
2. Stomil II 15 19:3
3. Polonia 15 13:8
4. Mamry 13 22:10
5. Jeziorak 13 15:7
6. Motor 11 6:10
7. Błękitni 11 14:19
8. Zatoka 10 9:13
9. Pisa 10 11:13
10. Mrągowia 9 15:15
11. Granica 9 13:13
12. Korsze 6 10:13
13. Warmia 6 13:25
14. Olimpia II 4 5:14
15. Mazur 4 5:14
16. Tęcza 7 8:24
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB